Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
benimde tam 21 kilo vermem lazım günlük 1850 cal. Almam gerekiyormuş şimdi ne yiceksem kalorisine bakıyorum. Günlük ne kadar kalori yesem uygun olur sizce

merhaba? Bende dıyete baslamadan once cok arastırdım. Benım almam gereken 1600. Her gun 500 kalorı azaltın dıyorlar ama sadece mıdeye yuklenerek degıl? Sporda yaparak. 1450-1500 besınlerden alsan kalanıda sporla yapabılırsın. HA BIDE NE KADAR HIZLI KILO VERMEK ISTEDIGINE BAGLI AMA BU KADAR KALORI SENI YILDIRMAZ? HATTA KIMI ZAMAN TAMAMLAYAMAZSIN BILE...

Son düzenleme:

yani günlük en fazla 1250 olması gerekiyo. ama sporda yapsam dahada azaltsam olur. kilom çok fazla kurtulmak istiyorum artık. teşekkür ederim

Bugün yediklerimi yazayım:
Sabah örnek değil ama annem yapmış keki canım istedi ben de akşam yemektense sabah yiyim bari nefsimi doyurayım biraz dedim işe getirdim :)

Sabah
sabah kalkar kalmaz sirkeli ballı su (30 kal.)
1/2 dilim üzümlü kek (150 kal.) + 5 adet siyah zeytin ( 40 kal.) + çay

1/4 porsiyon kadınbudu köfte (110 kal.)
1 sebze çorba ( 150 kal.)
Bol limonlu ve sirkeli marul salatası (20 kal.)

Şimdiye kadar 500 kal.

Son düzenleme:

Hoşgeldin aramıza.
Kalori sayımı etkili bir yöntem yediklerini frenleme açısından da iyi.
Neleri yiyip yememen gerektiğini zamanla öğreneceksin. Yiyeceklerin kalorilerine internetten bakıyoruz ona göre yiyoruz.
Günlük alman gereken kalori ve ne kadar harcaman gerektiği düşürmen gerektiği gibi hesaplamalar var. Onlara bak istersen.

Çok teşekkür ederim, hoşbulduk.

Yazmasam da bu forumu takip ediyorum baya zamandır. Aşinayım biraz hesaplamalara, şimdi siz de varsınız. Sıkıntı olmaz sanırım kalori hesaplamalar.

Çok teşekkür ederim, hoşbulduk.

Yazmasam da bu forumu takip ediyorum baya zamandır. Aşinayım biraz hesaplamalara, şimdi siz de varsınız. Sıkıntı olmaz sanırım kalori hesaplamalar.

İnşallah. Birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz burada.

Arkadaşlar ya adana kebap'a internette 897 kal. diyorlar.
Pidesiyle felan mı bu kalori ?
Müthiş şekilde yüksek yaaa. Benim 1 günlük yediğim kalorim nerdeyse...

duuuuuuur yemeeeee hemen firene bas yoksa verdiklerini geri alirsan cok pismanlik duyarsin ve yeni bastan baslamak zorunda kalirsin. keske almasaydim simdiye su kiloda olcaktim dersin.

2 gündür pişmanlıktan ölüyorum zaten ama akşamdan itibaren kontrolü aldım elime tekrardan....

kıslar çok görünmğyyorum buralarda ama 78.700 kiloya düşşşttttttttttttüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmm

Kizlar tatildeyim. Spor yapamiyorum ve disarda yiyorum mecbur. İnsallah kilo almam. Disarda yenilen kebaplar cok kalorili biliyorsunuz. İns. Kebap vs kalorili seyler yemeden atlatirim haftasonunu. Spor yapmadigm icin kesin kilo veremem de almamisimdir insallah

kizlaarrrr 57.400 oldum havuz acayip kilo verdiriyor tavsiye bir günde 300 gr gitti . yalnız bugün ipin ucu accik kaçtı gibi bakalım yarın kaç cikicam ? almayayimda tek yerimde sayayım. bu haftasonlari niye böyle oluyor ki yaw?

Yuzme en iyi spor. Madem yuzmeye gidiyorsun biraz da dikkat edersen yediklerine acayip kilo verirsin

kıslar çok görünmğyyorum buralarda ama 78.700 kiloya düşşşttttttttttttüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmm

Tebrik ederim canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…