Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
kızlar emziren bir anneyim,bebeğim 3 aylık .benim günde kaç kalori almam lazım bileniniz varmı?

Kaloriye göre beslenme bence. Karbonhidratlardan olabilldiğince kaçın. Dengeli beslen yeter. Bir de bol su iç kesin sütünü artırır. Hazır meyve sularına çok yüklenme, çaktırmadan kilo yapıyorlar. Onun yerine light süt, yoğurt tüket ama onları da aşırısına kaçma.

su alttaki kilo cizelgesini nasil koyuyorsunuz arkadaslar, bulamadimda...

Hazırladığın çizelgeyi mi ?
Kullanıcı kontrol paneli'ne gir. Sol taraftan Profili güncelle'ye bas. Ordan Çizelge yazan yere bbCode'daki .png uzantılı linki kopyala yapıştır.

Aslına bakarsanız herkesin kendini iyi hissetiği bir kilosu var. Ona göre zayıflamalı. İllaki boya göre değil herşey. Bir de alıştığı ve rahat ettiği bir kilosu var.

bu sabah 78 oldum heyooooooo,ilk hedefim 10 kiloydu 24 nisana kadar verecektim 27 nisana sarktı olmayacak bu iş derken bide baktım 3 gün rötarlı olmuş,rüya gibi yaaaaaa

Bugün sabahki yediklerim/içtiklerim;

Sabah kalkar kalmaz sirkeli ballı su
Kahvaltıda;
1/2 dilim üzümlü cevizli kek
5 adet siyah zeytin
1 bardak çay

aslında her cuma kilo bildirimi olsa iyi olur daha motive eder herkesi bende 2 gün öğlen 45 dakika yürüdüm çok faydası oluyor yürüyüşün

Kızlar kilo bildirimi yapmıyor muyuz cuma sabahları ? Ya da hangi gün sabah yapıyoruz ve kim ilgileniyor bu kilo bildirimi ile?
Çizelge felan tutulmuyor mu ?

Ben de cuma günü kilo bildirimini uygun görüyorum :) yapmaya karar versek güzel olur

Merhaba kızlar,

Ben de aranıza katılmak istiyorum, alır mısınız acaba :)

Ben son 8 ayda 12 kilo aldım. Polikistikover sorunum var ve doğum kontrol hapı kullanıyorum. Aylardır umursamıyordum fakat artık bir dur demem lazım. Boyum 1.68 ve kilom 85.0.
1 mayısa kadar günde 2000 kalori alıp alışmak istiyorum. Sonra 1750ye düşürmeyi planlıyorum. Hepinize kolaylıklar diliyorum :)

Son düzenleme:
Şimdilik ;

[1] Marul Salata 1 PORSİYON 93
[2] Kepekli Ekmek 1 DİLİM 55
[3] Elma 1 ADET 60
[4] Nesfit Sade (30 gr +125 ml yağsız süt) 1 PORSİYON 151
[5] Sütaş Light Homojenize Yoğurt 200 gr 118
[6] zeytinyağlı enginar 1 porsiyon 170
Toplam : 647 kal.

akşama karar vermedim :)

Gülnihal Abla'cığım nerelerdesin özlettin kendini..

benimde tam 21 kilo vermem lazım günlük 1850 cal. almam gerekiyormuş şimdi ne yiceksem kalorisine bakıyorum. günlük ne kadar kalori yesem uygun olur sizce

hoşgeldin tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…