Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
56 superrrrr:nazar::KK48::emir_bebek:
umarim bende pazara kadar gorurum, gorurum gorurum :)) sabah 20 dakka sporumu yaptim aksamada balik ve bol salata monum hazir oglende ispanak ve yogurt

ohh süper menü :KK34: seninle başa-baş gidiyoruz :)

ben geçen sene 60 kilodan 53 kiloya düştüm 2 ay gibi bir zamanda.. ama çok yemekten 4 kilosunu geri aldım :) mayısın sonuna kadar 52.8'li rakamları görmek istiyorum inşallah ..

Verirsin canım çok zor birşey değil. Benim de hayalim 52'nin altına düşmek, çünkü tatilde kilo alma ve kaçamak yapma riski fazla. Fazlasıyla vereyim ki moralim bozulmasın diye. Ben de yoksa 52 kilo olsam çok iyi derim. Zaten şuanda bile epey zayıf görünüyorum göbüşümü saymazsak :KK34:
O göbek tam anlamıyla ne zaman inecek merak ediyorum.

Kızlar ya pazar gunune ya da salı gunune kadar memleketteyım ızmırdeyım.Bu sure zarfında en ufak sıyrıklarla atlatmaya calısıcam:18:Insallah kılo almadan geri dönerim:26:Sizlere kolay gelsiinnnn

Kızlar ya pazar gunune ya da salı gunune kadar memleketteyım ızmırdeyım.Bu sure zarfında en ufak sıyrıklarla atlatmaya calısıcam:18:Insallah kılo almadan geri dönerim:26:Sizlere kolay gelsiinnnn

Hadi bakalım hayırlısı ile güle güle git gel :)
Sırf ben de memlekete gitcem diye fazladan kilo vermeye çalışıyorum...
Ama kalori hesabına dikkat et, hesaplarsan belki dengelersin yediklerini...

ohh süper menü :KK34: seninle başa-baş gidiyoruz :)

Verirsin canım çok zor birşey değil. Benim de hayalim 52'nin altına düşmek, çünkü tatilde kilo alma ve kaçamak yapma riski fazla. Fazlasıyla vereyim ki moralim bozulmasın diye. Ben de yoksa 52 kilo olsam çok iyi derim. Zaten şuanda bile epey zayıf görünüyorum göbüşümü saymazsak :KK34:
O göbek tam anlamıyla ne zaman inecek merak ediyorum.

Bence iner inşallah bu azmini devam ettirirsen hedefine ulaşırsın.. Bende öyleyim 53 te zayıf görünüyorum şu anda da normal.. bende 52li kilolara inip daha sonra 50 ye inerim.. Dediğin gibi yazın alıp başını gidiyor yemekler..

Bence iner inşallah bu azmini devam ettirirsen hedefine ulaşırsın.. Bende öyleyim 53 te zayıf görünüyorum şu anda da normal.. bende 52li kilolara inip daha sonra 50 ye inerim.. Dediğin gibi yazın alıp başını gidiyor yemekler..

Boyun kaç wintercım?

1.63 :) herhalde sen benden daha uzunsun :)

Yok ben 158-160 arası bişey boyum. Ama benim göbişim var hala :) Önceki haline göre yine de şükür diyorum.
İnsanlar ben hızlı kilo verince ondan diyor heralde normalsin diye. Benim ideal kilom eskiden beri 50-52 arasıdır.

Metabolizmayı hızlandıran,tok tutan,yağ yakan,hastalıklardan koruyan formül!!!!
Arkadaşlar...işte size hem metabolizmayı hızlandıran hem yağ emilimini azaltan,hem tok tutan bir de bunların üstüne sizi hastalıklardan koruyan en önemlisi de kanserden koruyan formül..
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce 1/2 ya da 1 çay bardağı suyun içine tepeleme 1 çay kaşığı toz zencefil + 1 çay kaşığı tepeleme toz zerdeçal + 4-5 damla ya da az doldurulumuş 1 çay kaşığı çörekotu yağını suyun içinde karıştırıp içiyorsunuz..25-30 gün önceden tartılın.. Içmeden önce kaçtınız.. Içtikten sonra kaça düştünüz..gözlerinizle görün..
Ben denedim.. Ama ben hastalıklardan korunmak için içiyordum.. Iştahım da yerindeydi yani..baktım ki iştahım kesilmeye başladı.. Tokluk hissi verdi..sonra bende tatlı atakları oluyordu hergün..tatlı ataklarını tamamen geçirdi..hayretler içerisinde kaldım..deneyin.. Farkı görün..ben tartılmadım ama 20 gün kadar içinde 3-4 kilo vermişimdir..hem de açlık ve halsizlik, sinirlilik hissetmeden....
Zerdeçal başta kanser olmak üzere sizi 100 den fazla hastalıktan korur..vücuttaki iltahabı eritir..zencefil solunum yolları ve kanser için iyidir..metabolizmayı hızlandırarak sizi tok tutar..sindirim sistemini çalıştırır..
çörekotuda şekeri dengeler..aç karnına alındığında zayıflatarak tepeden tırnağa vücudu ve hücreleri yeniler..ölümden başka herşeye devadır..
Artıları çok fazla olan bu formülü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorumm...:))
1 TAŞLA 100 DEN FAZLA KUŞ VURUN:))

arkadaşlar başka bir topikte buldum bu karışımı netten araştırdım çok mantıklı geldi 2 gündür uyguluyorum

Metabolizmayı hızlandıran,tok tutan,yağ yakan,hastalıklardan koruyan formül!!!!
Arkadaşlar...işte size hem metabolizmayı hızlandıran hem yağ emilimini azaltan,hem tok tutan bir de bunların üstüne sizi hastalıklardan koruyan en önemlisi de kanserden koruyan formül..
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce 1/2 ya da 1 çay bardağı suyun içine tepeleme 1 çay kaşığı toz zencefil + 1 çay kaşığı tepeleme toz zerdeçal + 4-5 damla ya da az doldurulumuş 1 çay kaşığı çörekotu yağını suyun içinde karıştırıp içiyorsunuz..25-30 gün önceden tartılın.. Içmeden önce kaçtınız.. Içtikten sonra kaça düştünüz..gözlerinizle görün..
Ben denedim.. Ama ben hastalıklardan korunmak için içiyordum.. Iştahım da yerindeydi yani..baktım ki iştahım kesilmeye başladı.. Tokluk hissi verdi..sonra bende tatlı atakları oluyordu hergün..tatlı ataklarını tamamen geçirdi..hayretler içerisinde kaldım..deneyin.. Farkı görün..ben tartılmadım ama 20 gün kadar içinde 3-4 kilo vermişimdir..hem de açlık ve halsizlik, sinirlilik hissetmeden....
Zerdeçal başta kanser olmak üzere sizi 100 den fazla hastalıktan korur..vücuttaki iltahabı eritir..zencefil solunum yolları ve kanser için iyidir..metabolizmayı hızlandırarak sizi tok tutar..sindirim sistemini çalıştırır..
çörekotuda şekeri dengeler..aç karnına alındığında zayıflatarak tepeden tırnağa vücudu ve hücreleri yeniler..ölümden başka herşeye devadır..
Artıları çok fazla olan bu formülü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorumm...:))
1 TAŞLA 100 DEN FAZLA KUŞ VURUN:))

arkadaşlar başka bir topikte buldum bu karışımı netten araştırdım çok mantıklı geldi 2 gündür uyguluyorum

Evet bunu ben not almıştım ama çörek otu yağı felan denilince içinde uygulamadım. Aktarda satılan yağlar ne kadar sağlıklıdır bilemiycem onu araştırmam lazım.
Keten tohumu yağı felan serin yerlerde saklanması gereken şeylermiş. Aktarlarda buna dikkat edildiğini sanmıyorum.

Kızlar hiç size de oluyor mu: Zayıfladıkça kendimi kilolu hissediyorum :)
Şuramda fazla biraz daha vermeliyim felan diyorum.

Evet bunu ben not almıştım ama çörek otu yağı felan denilince içinde uygulamadım. Aktarda satılan yağlar ne kadar sağlıklıdır bilemiycem onu araştırmam lazım.
Keten tohumu yağı felan serin yerlerde saklanması gereken şeylermiş. Aktarlarda buna dikkat edildiğini sanmıyorum.

güvendiğin bir aktardan alabilirsin yağı belli markalar var zaten akşam tv'de maranki de zencefil, zerdeçal dan bolca bahsetti. genede denemekte fayda var diyorum ben

Bu sabah 1/2 simit yedim. Canım istedi. Öğlen az yememe sebep olur inşallah.
Öğle yemeğinde kalorili şeyler varmış :KK56:

evet canim bendede oluyo.halen kiloluyum 55 kiloya inincede olacak mi bilmiyorum ama suan kendimi cok kiloluymus gibi hissediyorum. 71 kiloykenki resimlerime bakip bakip ne haldeymisim boyle diyerek o anki halime aciyorum .

kızlar emziren bir anneyim,bebeğim 3 aylık .benim günde kaç kalori almam lazım bileniniz varmı?

kızlar emziren bir anneyim,bebeğim 3 aylık .benim günde kaç kalori almam lazım bileniniz varmı?

diyetisyenler daha iyi bilir ama benim tahminimce normal zamanda alman gerekenden 500 kalori daha fazla alirsin gibime geliyo. tabi bunu abur cuburdan degilde sebze meyve et gibi saglikli ve sutunun kalitesini artiracak yiyeceklerden alman daha iyi olur.bol bol da su ictinmi hem sutun artar hemde kilo almazsin, verirsin.
ben bunlari yaptim mi? tabikide hayir.simdi pismanim yapmadigima.benim oglumda 14 aylik olana kadar emdi.emzirmeyi biraktiktan sonra basladim kalori hesabiyle diyete. hedefime az kaldi ama o zamanlar dikkat etseydim simdi hedef kilomda olurdum.neyse keske demenin bi yere faydasi yok.umarim kisa surede kurtulursun kilolarindan ve bebisinide saglikla buyutursun insallah.

Oluyor tabii olmaz mı :) 53 kiloyken insanlar yeter zayıflama artık diyorlardı(tabi insanlara pek güven olmuyor bana zayıflama diyenler kendileri zayıf oldukları halde diyet yapıyor) ama ben illa 50 ye ineceğim diyordum hala diyorumm :)

Evet bildirimde bulunsak güzel olur..

yapalim :)) kizlar yaaa sabah tartildigimda 100 gr verdigimi gordum :KK43:( belki yavas daha iyi ama ne bileyim bir gunde 500 gr bile vermisligim vardi ama sporu abarttigim zamanlarda. simdi bel agrim artmaya baslayinca sporu biraktim, yuruyeyim dedim o bile zorluyor. anladim ki sporsuz kilo verme baya zor oluyormus sporla ne guzel gidiyordu. neyse havuza basliyorum bende haftada 2 gun simdilik. herkese kolay gelsin, hayalimizdeki kilolara çabuk kavusmak dilegiyle eeee tabi bide korumak sonrasinda :))

X