Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
sevgili izmirli arkadaşım hafta sonu kendimi kaybettim ama şimdi bu hafta 1000 kalori alacağımmmm

günaydın kızlar benim ctesi iyiydi ama pazar abarttım biraz 1750 kalori aldım yürüyüşte alışveriş için dışarı çıktım o kadarcık bu hafta 1400-1500 kaloriyi geçmemeye çalışcam bakalım...

bugün tartiya ciktim vee 62,9 geldim peeeeeeeeeeeeeeessssssssss diyorum yani artik
daha gecen pazartesi 62,4 kg gelmistim

ben niye kilo veremiyorum
bu arada adetimde bugün yarin olmasi gerek ondanmi acaba ama olamaz.

bi veremedim bende

Kızlar size de oluyor mu bu havalarda benim çok yiyesim geliyor nedense.. Bu sabah bi de gitmiş annem sıcak simit almış zaten zayıf iradeye sahip olan ben sizce ne yapmışımdır

Ama yok yok vereceğiz bu kiloları incecik olacağız inşallah..

ne yazikki haftasonu yemekli dugun sayesinde bende kilomu bir gunde 58.300 den 59 a çikarmayi basardim, tabi haftasonu sporada zaman ayirmadim. ama pazar gunu 1000 kalorilik diyetle 7 gun devam etmeyi dusunuyorum. hatta 1000 i bulamiyorum bile bol spor bol dans :)) hadi 55 olsun pazara kadar. bu arada bu sabah 58.500 olmusum.

herkese kolay gelsin, diledigimiz kilolara :))

6 kilom kaldi hedefime. cogu gitti azi kaldi. ama bugun cok hastayim, bogazim agriyo ve butun kemiklerim.bu durumda gimnastik falanda yapamayacagim

Ben de cok guzel gidiyordum haftasonu ve bugun ama aksam biraz kacirdim bu aksam ama spora da hic halim yok. Neyse moral bozmaya gerek yok dimi kizlar. Kacamaklarimizin Acisini bu haftaicinde cikaralim.

kızlar dün zayıfladığıma sevinmişken ki dün çok normal yedim ama tartı beni 500 gr fazla gösteriyor bir günde kilo aldırıcak hiçbişey yemedim adetim yaklaşıyor ondan mıdır ama biründe de yarım kilo oynar mı ya offfffffff

adetin yaklaştığından olabilir ödemdir o ödem

slm kızlar bende yaklaşık 3 haftadır kalori sayımı ile kilo vermeye çalışıyorum aranıza katılabilirmiyim.

sevgili izmirli arkadaşım hafta sonu kendimi kaybettim ama şimdi bu hafta 1000 kalori alacağımmmm

Ben de ctesi, pazar ve ptesi günü gayet güzel gdiyordu , 3 günde 600 gram vermiştim. Çoktandır takılıp kaldığım kilonun altına düşmüştüm ama bir ptesi akşamı geç saatlerde yedim ve sporumu yorgunluktan yapamadım diye 800 gram almışım yaaaa Böyle birşey olabilir mi ya.. Ben 3 gün boyunca o kadar gezmelere , o kadar menülere rağmen yeme güzelce kilo ver ama bir tane akşam geç saatte yedim diye 800 gram al. Acaba bu ödem olabilir mi ya ? :44:
İnşallah bugün bu kiloyu atarım.

Sabah simit yemekten bişi olmaz. Akşam yersen problem oluyor, dün geceki ben gibi. Ben de dayanadım yedim simiti. Sabah yediğimde o kadar problem olmuyor çünkü tok tutuyor ve o aldığım kaloriyi fazlasıyla acısını çıkartıp az yiyorum tüm gün, iyi bile oluyor hatta :)
Beni açık hava etkiliyor. Normalde maksimum akşam 8'de yerdim en son yemek vs. tarzı ne olursa artık. Ama dün dayanamadım geç saatte yedim bişeyler. Akşam yemeğini de hafif yemiştim gerçi onun da etkisi var ama normalde az yesem bile öyle olmazdı.. O yüzden sabah simit yediysen üzülme gün içinde telafi et , hatta o gün kilo bile verebilirsin az yiyerek lehine çevirirsin...

benim bugün adetim oldu o yüzdenmi ben dün 62,9 ciktim acaba gecen pazartesi 62,4 göstermisti tarti 500gr ödemmi acaba yada daha fazlasi cünkü hic verememisim almisim bile. insallah daha fazlasi ödemdir. neyse artik adetimden sonra görecegim

teşekkür ederim cevap için ticker doğruysa kilolarımız aynı :) bence o 800 gram bir gecelik bir şey olduğu için hemen atılır diye düşünüyorum.. Protein ağırlıklı beslenirseniz biraz bakalım hızlı gider belki..

[1] Elma 1 ADET 60
[2] Eti Form Kepekli Bisküvi 1 PAKET 168
[3] Nesfit Sade (30 gr +125 ml yağsız süt) 1 PORSİYON 151
[4] Kırmızı Biber 5 GRAM 15.9
[5] Sütaş light yoğurt 1 125 gr 55
[6] Zeytinyağlı Taze Fasulye 1 PORSİYON 200
Toplam : 649.9 kal.

akşam inşallah hafif bir şey bulup günü kapatacağım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…