Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

peki seyi sormak istiyorum yaaa, biraz komik olcak ama kahvalti sabit, diger yapilan corba iki saat araliklarla icilecek öyle mi??? emin olmak icin sey ettim canim

tamam canım sağol

titto79

canım şu çorbayı bi güzel anlatırmısın ben anlamadım malzemeleri aldım.Light yogurt aldım.Ne kadar koyucam yogurt ve de arkadasın dediği gibi ne kadarda bir içicez.2 litre umarım 2 günde içilecektir.1 günde içersek patlarız heralde bide 3 litre su içtiğimizi düşünürsek günde ortalama.H.sonunu tuvalette geçiririm artık

arkadaşlar nete şimdi girdim cvp geç oldu öncelikle kusura bakmayı
peki seyi sormak istiyorum yaaa, biraz komik olcak ama kahvalti sabit, diger yapilan corba iki saat araliklarla icilecek öyle mi??? emin olmak icin sey ettim canim
cnm evet aynen doğru anlamışsın cnm 2 saatte bir mutlaka yenecek

cnm 2 litre tek gün için :) ben hazr ayran almıştım ama yazıdaki arkadaş gibi 2 litere çok geldi banada daha az koymuştum ayranı yani sen kendi zevkine göre ayarla yoğunluğunu cnm ben bi de light da kullanmadım bildiğin litrelik hazır ayran çok oldu ama bi tanesi 1 litremiydi 1,5 mu 2 mi hatırlamıorum

ne kadar çok cnm demişim yahu bu arada belirteyim ben 2. gün kahvaltı etmemiştim direk çorba içtim acıktığımda tokkende yemedim yani tam uymadım ayranı da hazır aldım ki onda tuz da vardır yinede 1 kilo vermiştim genelde deneyenlerin çoğu 1,5 kilo gitti diolar ayda bir kere yapılabilir aslında ben de mi yapsam obez grubuna giren arkadaşlar ayda 2 sefer yapabilirler

ben bu ayran çorbası diyetini sık yaparım kızlar
650 gr yogurt kullanıyorum ben kendimde ayarlıyorum suyunu kıvamını ölçmüyorum yani
bence hazır ayrandan olmaz çünkü tuz var onlarda..
diyetin asıl amacı tuz ve şekerden yoksun olması

9 gibi kahvaltımı yapıyorum yumurta peynir,zetin ile
2 saatte birde bu çorbadan yiyorumm , yanında yeşillikte yiyorum

ben de zaten tam uymadığımı ve hazır ayranda tuz olduğunu belirttim tam uyulursa işe yarayan bir detoks :) ben 1 kilo vermiştim

Son düzenleme:
ben de zaten tam uymadığımı ve hazır ayranda tuz olduğunu belirttim tam uyulursa işe yarayan bir detoks :) ben 1 kilo vermiştim

bende her yaptıgımda en az 1.5 veriyorum ama p.tesi günü yaptıgımda hiç veremedim
regli oldum aynı gün sanırım ondann

birde pirinç lapası diyeti var daha kolay gibi
2 gün yapılıo 1-2 kilo verillio ben denemedim ama deneyenlerin tecrübelerini okudum
bir günde 4 çay bardağı pirinç lapası yenio yani her sefer için bir bardak pirinç az tuzla haşlanıo tuz hiç katmayan da var yoğurtla yiyende 4 çok ben 3 bardak ancak yedim diyende meyve yada yeşillik yiyende olmuş ama iyi kötü netice almışlar bir de baharat kullanılabilio
bende düşünme aşamasındayım bugün fazla kaçırdım sanki yarın akşamda dışarda olcem bu 2 günü telafi amaçlı p.tesi salı denesemmi diorum ama yaparsam kesinlikle yoğurt ve pulbiberle yerim yoğurt bi çok diyette kilo vermeye yardmcı ve pul biberde iştahı kesip metabolizmayı hızlandırıo bu diyeti özellikle regl dönemi tavsiye ediolar

ben bunuda yapıyorum 10 günde bir amanınn ne çok şey yapmışım ama hala yeirmde sayıyorum
bu arada titilo sen spor yapıyormusun, yaptıgın gün kaloriden düşüyormusunn merake ettim

ben bunuda yapıyorum 10 günde bir amanınn ne çok şey yapmışım ama hala yeirmde sayıyorum
bu arada titilo sen spor yapıyormusun, yaptıgın gün kaloriden düşüyormusunn merake ettim
masum günaydın cnm evet spor yapıorum anadımki sporsuz olmuo he zaten çok hareketli bi yaşamın varsa yediklerine biraz dikkat etmek yeterli oluo ama ben bütün gün evdeyim çoluk çocukda yok koca da yok :) ne zaman spor yapmaya başladım geçen haftadan beri incelmeye başladım tavsiye ederim ben leslie yapıorum walk and kick videosunu haftada 3 günde şınav mekik ve squat yapıorum setler halinde bu setlere bu hafta başladım
ben de sana şu lapayı sorayım işe yaradığı kesin ama geri geliomu o bi kilo eğer lapayı yapıp spor ve diyete devam edilirse glmez dimi? ayy gelmesin nolurrrrr sen 10 günde 1 gün mü yapıosun nasıl uyguluosun yoğurt falan yiyomusun hala yerimde sayıyorum demişsin hiç fark ettirmio mu ki

Son düzenleme:
bu lapa sadece ödem atmak için sanırım artıkın kendimi şiş falan hissettiğim bi zaman yaparım

An itibariyle detoksa baslıyorum arkadaslar :))
Kahvaltı bı 20 dk gecıktı sımdı yıyecegım.
Pazartesı sabah tartılıcam ve sonucu bıldırıcem ınsallah sızlere.
Bu arada 2 haftada sadece 200 gr gitmiş
Ama dün neler yediğimi söylemek istemiyorum.Nasıl iradesizsin diyebilirsiniz cunku..
Yaglı tuzlu patlamıs mısır vardı yedıklerım arasında diyeyim size gerisii söylemıyorum.
73.2 kıloyum su anda.
Bı kahvaltı edeyim bari ben.
1 saat yürüyüşümü yaaptım biraz önce bide:)

ben hep spor yaptım ama son zamanlarda bıraktım sporu
dışarda yürümek istiyorum o biraz zor, evde yapabilirim buda işşime gelmeiyor sanırım
ama spor yapsam eminimki daha hızlı gidicek bu kilollarr
benim işim biraz karışık cnm ben 65 in altına düşünce al ver al ver yoyo etkisi oldu
yani bi devam edemedim sıkı sarılıp

lapa ile verdigin kilonun bi rkısmı geri geliyor
ana her hafta uygulayan arkadaşlar var hem motive oluyorlar hemde her hafta kilo veriyorlar,
ben pirinci pişiriken içine baharat atıyorum,
salata yapıp içine pirinçleri döküyorum bolda limon güzel oluyor
günde 1 porsiyonda meyve yiyorum
ama tuz kullanmıyorum amacıda zaten tuzsus yemek

peki sen kaç kalori alıyorsun?

ben 1200-1300 lerde alıorum ama spora başladığımdan beri incelme de başladı bi tek ilk 5 günde 1 kilo gitmişti o da sanırım yeni olduğundan ilk başlarda hep öyle olur vücut bi şaşırır kendini sora alışır duruma durur bende senin gibi 70lerde 60 a indim ama ortalama kilom 61-62 idi bir türlü aşağısına inememiştim bi 62 oluodum bazen 63 biraz dikkat edip yine 61e düşüodum sora 68e çıktım tekrar şimdi yine 63-64 arasındayım dijital tartım yok o yüzden küsüratı bilemiom ibre iki rakam arasında duruo o yoyoluk bende de mevcut

bu hafta regli haftam ve ikinci günüde tartıya çıktım ve sadece 600 gram verdiğimi gördümmm neyse daha dikkatli olacağımmm
kızlar izmir kumru kaç kaloridir sizce????:26::26:

bu hafta regli haftam ve ikinci günüde tartıya çıktım ve sadece 600 gram verdiğimi gördümmm neyse daha dikkatli olacağımmm
kızlar izmir kumru kaç kaloridir sizce????:26::26:

Bir İzmirli olarak olaya el atayım.Şimdi bildiğimiz sokak kumrusu mu yedin ? yoksa içi sucuklu,sosisli,peynirli,turşulu mu yedin?
Sokak kumrusu yani tulum peynır,domates,biber varsa ortalama 300-350 kalori falandır.Diğer kumruysa almış başını gitmiştir kaloriler :) Afiyet olsun ama benim içinde ye.

[1] Nesfit Sade (30 gr +125 ml yağsız süt) 1 PORSİYON 151
[2] Kırmızı Biber 5 GRAM 15.9
[3] Kepekli Ekmek 1 DİLİM 55
[4] Sütaş light yoğurt 1 125 gr 55
[5] Zeytinyağlı Bakla 0.5 PORSİYON 133
Toplam : 409.9 kal.

şimdilik böyle 1 saat kadar sonra hafif bir şeyler yiyip günü kapatabilirim inşallah :)

haftasonlarindan nefret ediyorrruuuuummmmmm :95::95::95::95::95::95::95: yine kacti ucu yemegin abur cuburun

kızlar cumartesi günü yediklerimi yazamadım diğer yediklerimle aynı akşam annemlerdeydik biraz patlamış mısır ve meyve yedim pazar sabah tartılcaktım açıkçası biraz korkarak çıktım çünkü ben hergün gofret falan yiyiyorum 800 gr vermişim inanamadım cidden kkalari sayımına inandım düb baya cozuttum bugün tartıldım 100 grmını almışım ama ciddi yedim fazla aldığımı tahmin etmiştim neyse böyle
sabah= 1 dilim kepekli ekmek domates salatalık 30 gr lor 1 madlen çikolata yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…