Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
anaaa :109:karadenizin neresindensin bakem
bnm anne tarafı bafralı bafra pidesi de pek güzel olur mmmmmm eskilerde her pazar evlerde bafra pidesi hazırlanır sabah tepsiler fırına gidermiş birde sorada çok sevdiğim ama çocukken bişeye benzetemediğim annanemin yaptığı nokul vardı hey gidi bee nostalji yaptım

kizlaaaarrrrr nasilsiniz bakalim??? nasil gidiyor kalori sayma isi??? yaaa ben adet olduktan sonra sanki kilo aldim anlayamadim gitti, herkes hafifler ben agirlastim :44::44::44::44: ama onun üstüne yarim kilo daha gitti son bir ayim kaldi tatile kadar, bes kilocuk daha ha gayret

titto, hepbera ve bütün kizlar nasilsiniz bakalim??? var mi güzel haberleriniz?? yeni kilo verme taktigi felan?? ben yeniden sabahlari kahve icmeyi düsünüyorum..

suanki halinle hiçte 40 yasinda gibi gostermiyosun ablacim. bide 55'e dusersen fistik gibi bi hatun olacaksin

55 miiAllah mı söyletti kuuu55 kilo...hayal gibi....

Bence sürekli yaşını söyleme. Biz sana 28 hatta daha küçük deriz inandırırız herkesi. Çünkü küçük gösteriyorsun.

ayh..sağolun kızlar..pek bi havalandım

harikasınbakış açın çok güzel...Rabbim sana iki dünya saadeti verecek,hakkında hayırlı olacak bir eş nasip etsin ....en kısa sürede inşallah..sapına çöpüne baktırmasın

ah be güzelim..yeni bi kilo verme taktiği bulsaydık hala burda olur muyduk

amin cnm amin bu arada kız sen taktik bulsan bizi bırakıp kaçacakmısın gitmeden taktiği vereydin eyiydi

Hadi gözün aydın canım. Güzel bir duygu dimi göremediğin kiloyu görmek tartıda...
Naptın? Leslie ile yürüyüş mü yaptın ?[/QUOTE]

ben bu video isini beceremeyecegim galiba, yok ne yuruyus ne spor yaptim bugun ama kalorim 1100 civari gibi porsiyonlarimi çok çok sayiyorum bosluga aldanip abur cubur yemeyim diye .
cunku kendime izin veriyorum 900 - 1000 kaloride sevdigim bir seye izin var :))

yok ablam Allah soyletmedi :) senin cizelgede hedefin 55 yaziyodu ordan gorunce demistim.simdi hedefi degistirmissin. niye hayal olsun ki bence sen bunuda basarirsin. tabi o kadar zayiflamak sagliginda bi problem yaratmayacaksa.

Ben gıresundayım canım .Buranın pideleride pek guzel oluyor.
O yaptıgın nostaljı hala devam etmekte bılıyormusun.Hala pazar gunlerı sabah herkes pide yaptırıp toplaşıp yıyolarlar.Benim de cok hosuma gıdıyor.

Ve olan oldu köy peynirli ve kaşarlı pideyi mideye indirdim
Yarın detoks yapıcam.Nasıl yapılıyor bılmıyorum ama

Kizlar aranizda eliptik bisiklet kullananiniz ve faydasini goren varmi?

Son düzenleme:

ayyy ulen bnm de cnm sabah sabah pide çekti şimdi ama o ne kalorilidir mlzemedende kısılmaz el emeği ev ürünü off offfff mmmmmmmmmm
neyse cnm o zaman sana afiyet olsun dielim detoksa gelince 2 günde 2 kilo bi detoks biliorum bizzat denemiştim çoookkk kolay ve doyurucu hepsini bitiremion bile ve kesinlikle işe yarıo ancak 2 günde 2 kilo eksik gözüksende detoksun manasını biliosun şişliğini atarsın devamında diyet yapmazsan aynen geri şişersin istersen link veriim ordan bak nasıl olduğuna?

du en iyisi ben yazıyı olduğu gibi kopyalayayım da herkes faydalansın

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdürYALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün beslenme aynı sekıldedır.
sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 21-22:00
2 lıtre yagsız ayranın ıcıne;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
kolay gelsınnnnnnnnnn :) bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır(abur cubur gıbı hihi )

kızlar yukardakı mesaj alıntıdır
bızzat denedım 1.5 kg verdım
arkadaslarımda 1 ıle 2 kg verdı
kesınlıkle tavısye ederım
yanlız 2 lt ayran cok zor bıtıyo
1.5 lt yaptım ben
ve nohutu geceden ıslattım
ıkı gunluk baklıyatı 8 kasık yanı
hepsını duduklude haşladım ıkı gune boldum
ıstersenız nane sarımsak kekık baharat ne ıstersenız koyun
kesınlıkle tavsıye edıyorum
alıntıdır!!!

arkadaslar nasil gidiyor zayiflama? ben kendimi bu hafta hafif hissediyorum ama kilo verip vermedigimi yarin görecegim

dün yediklerim

sabah 8.30 gibi
2 dilim ekmek yaninda peynir, domates turp

saat 10gibi

1 elma

saat 11.40
meyveli yogurt

saat 12.10
1 kase pirasa corbasi
salata

saat 19.00

kabak yemegi yaninda light yogurt
1 kurabiye

nasil iyimi????

bunu başka deneyip faydasını gören var mı??

yemın ederım dıyetten enerjısıszlık bnmde bugun cok basım donuyo yatalak gbıyım

58.300 e inmenin mutlulug :)) gunde 300 gr gidiyor bolyle giderse super olacak. hedefimimi dahada asagilara cektim :))

cnm tsk ederim birde bu sekilde deneyeyim...

Güzelmiş bence denenebilir. İçinde herşey var. Tok bile tutar.
Ve içindekiler de sevdiğim şeyler.
Biz bunun benzerini buğday yarması ile yapıyorduk. Çok güzel oluyordu tadı. Yalnız tuzsuz nasıl olur tadı bilemiycem tabi :)

Nohutu düdüklüde haşladın da, bulgur ve mercimeği normal tencerede mi haşladın titocum?
Bir de 2 günde mi 1-2 kilo veriliyor ?

Ben de dünkü menümü yazayım kızlar size:

09:30 civarı - 1 bardak ılık suya 1 tk elma sirkesi, 1 çk bal (27 kal.)
öğlen – 1 tane karnıyarık (270 kal.) + 1 yk. Pirinç pilavı (40 kal.) + 1 kase marul salatası (10 kal.) = 320 kal.
ikindi – 1 tane mavi-yeşil limon lifli bisküvi (28 kal.) + Lipton form plus çay = 30 kal.
akşam 20:00 civarı – 4-5 yk. Bakla (250 kal.) + ½ kase yoğurt (100 kal.diyelim) + 3-4 yk. Bulgur pilavı (250 kal.) = 600 kal.
gece 3-4 bardak ender saraç zayıflama çayı

Toplam 980 kal.

Dün kahvaltı yapasım gelmedi hiç. Zaten öğle yemeği yaklaşmıştı ben müsait olduğumda.

bende 100 gr vermişim ama bugün ne yazıkki abarttım adetim yaklaştıkça bende iştah patlaması oluyor canım ekmek gibi şeyle istiyor böyle durumlarda beyaz leblebi yesem kilo vermemi engeller mi
sabah= 1 dilim kepek ekmeği 30 gr lor domates salatalık
ara = 1elma
ara = 1 bim gofreti
ara= 1elma 30 gr patlamış mısır yağsız tuzsuz
akşam = burda iştah patlaması oldu 3 köfte 1 kase yoğurt ve utanarak yazıyorum tam buğday ekmeği getirmiş komşumuz 6 dilim yedim ve günü kapattım
toplam 1200 civarlarındaydı böyle durumlarda ne yiyiyonuz en iyisi leblebi geldi

canım vrebilirsen linki pek sevinirim.Bakayım nasıl bişeymiş yapayım hemencık.

demek için yazdım zaten paylaşmıssın canım .teşekkürler :)

Son düzenleme:
amin cnm amin bu arada kız sen taktik bulsan bizi bırakıp kaçacakmısın gitmeden taktiği vereydin eyiydi

hayır tabi kiyani bi taktik bulsak zayıflardık..zayıf olduğumuz için de burada olmazdık..demek istemiştim..

afiyet olsun canım..güzel olmuş...

bu hafta 900 gr vermişim kalori saymaya başlayalı 1 hafta oldu tam...

tebrikleeeerrr

böyle durumda ben önce 1 kase çorba içiyorum.yanında patlıcan salatası ya da piyaz yiyorum.yağsız olarak.sonra yemek yiyorum..zaten tok oluyorum böylec..atıştırmalığa gerek kalmıyor.ama leblebi de güzel fikir..

Kizlar aranizda eliptik bisiklet kullananiniz ve faydasini goren varmi?

benim cross trainer var canim, ama kullanmadigim icin bi sey diyemicem :44::44::44:

ya ttalim ne bileyim istah kesen felan anlaminda demistim gercekten de tittonun dedigi gibi, bulsan bi teknik kacip gidicen mi

valla düşük karbonhidrat ve spor , teknik bu

haklisin canim yaaaa karbonhidratlara ölllüüüümmmmmm spor yapamiyorum ama yürüyüs yapiyorum, günde 1-2 saat.. bugün cikamadim o sebepten evde pisiklet sürceeemmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…