Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

sen de yaşlıysan ben öleyim o zaman bnm yaş 33 beyaaa sen gençsin metabolizman hızlı çalışıodur bizlerden daha çok yeme gereği duyman normal sende sağlıklı atıştırmalıklar belirle kendin 2 saatte bir ağzına bişeyler atarsan göz doyar ne çok yiyorum hissi oluşur saldırmazsın yemeklere ayrıca bi çimdik ondan bi çatal bundann çok doğru bi davranış herşeyin tadına bakki gözün kalmasın cnm sporu da ihmal etme ama sabah saatlerinde yap mümkünse öğleden önce birde büyük marketlerde wasa sandviçler var onlar da düşük kalorili atıştırmalık olarak kullanabilirsin

18 olsak ıyıdı

cok tesekkuredrım onerılerın ıcın
ınsallh ıstedhımız kıloya duserız bıran once

18 olsak ıyıdı

cok tesekkuredrım onerılerın ıcın
ınsallh ıstedhımız kıloya duserız bıran once

rica ederim cnm elimden bişey geliosa ne mutlu bana bende hem tecrübelerimden hem okuyup izlediklerimden bi çoğunu bizzat yapamasamda belki faydalanan başaran olur diye paylaşıorum bu arada ahh ahh keşkem bende 24 olaydım eyiydi ne enerjiktim gençkene

yemın ederım dıyetten enerjısıszlık bnmde bugun cok basım donuyo yatalak gbıyım

Ben 1,5 aydan fazla oldu diyete başlayalı ve tam 1,5 ay sonrasında 1 tane dondurma yedim onda da çocuk yemedi onun artığını yedim. Ondan öncesinde de hiç kaçamak yapmadım. Hani öyle göründüğü gibi olmuyor. Ve ben geç mesai yaptığım halde eve gelip yorgun bitkin halde spor yaptım.
Daha hiç sandviç ekmeği tarzı da yemedim. Şimdi artık 9 kilo verdim diye bir de kilom takıldı diye kaçamak yapıyorum. Ama yine başlayabilirim sıkı diyete. Yalnız dondurma yemekten bişey olmuyor onu söyleyeyim. Kalorisi oldukça az. Sandviç ekmeği yemekten çok daha iyi. Sonuçta sütlü tatlı.
Benim yukardaki menünden daha az yediğim zamanlar çok oluyor. Ama ara öğünde 1 kuru erik+ 1/2 ceviz gibi şeyler yiyorum. Hani tamamen 4-5 saat aç gezmemek ve daha çok yedim hissi vermek ve de şeker ihtiyacını karşılamak için.
Bir de ben akşamları tek çeşit yemek yiyorum genelde.

canım sen 9 kiloyu bu yöntemle 1.5 aydamı verdin...

58.300 e inmenin mutlulug :)) gunde 300 gr gidiyor bolyle giderse super olacak. hedefimimi dahada asagilara cektim :))

cnm tsk ederim birde bu sekilde deneyeyim...

canım sen 9 kiloyu bu yöntemle 1.5 aydamı verdin...

Başta çok kalori sayımı yapmadım. Öncelikle zaafım olan çikolatayı bıraktım. Akşam yemelerini bıraktım. (pasta, tatlı tarzı şeyler yiyordum)
Ama aniden bıçak kesiği gibi oldu. Çünkü başka türlü bırakamazdım. Zaten ilk hafta 3 kilom gitti. Sonra uzun bir süre duraklama oldu , 3 hafta felan çok az verdim. O sıralarda da şu ender saraçın tarif ettiği 8-10 damla limon suyu + 1 tk. bal 1 bardak ılık suyu sabahları aç karnına içtim. İlk haftalarda bir de sürekli tam mekik çekiyordum karnım epey düzleşti ama göbeğim fırladı diye bıraktım. Leslie ile yürüyüşe başladım. Metabolizmam hızlansın diye limonlu suyu bıraktım. Sirkeli ballı suyu içmeye başladım sabah akşam.
Derken tekrar kilo vermeye başladım. Öyle öyle verdim işte.
Şimdilerde yine alıp veriyorum. Onun çaresine bakıcam işte. Vücudu şaşırtmaya çalışıyorum :)
Ama bugünlerde fazla mesaiden dolayı hergün egzersiz yapamıyorum onun da etkisi oluyor sanırım.
Kesinlikle egzersiz yapın hergün. Hiçbirşey yapamıyorsanız olduğunuz yerde yürür gibi hareket yapın.

58.300 e inmenin mutlulug :)) gunde 300 gr gidiyor bolyle giderse super olacak. hedefimimi dahada asagilara cektim :))

cnm hangisini indireceksen altındaki bütün linkleri indirmen gerekio kitap şeklinde dosyalar iner bilgisyarına hepsi indikten sora ilk part 1 yazana sağ tıkla buraya çıkart de videon hazır ancak aynı anda indiremezsin sırayla indirmen gerekio

Sen iyi yapmışsın. Modifiye ederek süper bir diyet listesi olmuş :) Ben uygulayamayacağım ve beni güçsiz düşürecek hiçbir diyete kalkışmıyorum. Çok tepem atarsa başka :)))

yemın ederım dıyetten enerjısıszlık bnmde bugun cok basım donuyo yatalak gbıyım

Sen gerektiğinden çok mu az yiyorsun? Kendine eziyet etme!

Hadi gözün aydın canım. Güzel bir duygu dimi göremediğin kiloyu görmek tartıda...
Naptın? Leslie ile yürüyüş mü yaptın ?

öhö..öhö..burda ablanız varken susun bakimmmm sizben 40 yaşındayım..yaşa göre kilo verilemeseydi ben veremezdim..tittocum enişte var mı..ya da adayı

tebrikler canım..

öhö..öhö..burda ablanız varken susun bakimmmm sizben 40 yaşındayım..yaşa göre kilo verilemeseydi ben veremezdim..tittocum enişte var mı..ya da adayı

tebrikler canım..

suanki halinle hiçte 40 yasinda gibi gostermiyosun ablacim. bide 55'e dusersen fistik gibi bi hatun olacaksin

Bence sürekli yaşını söyleme. Biz sana 28 hatta daha küçük deriz inandırırız herkesi. Çünkü küçük gösteriyorsun.

sabah= 1 dilim kepek ekmeği 30 gr lor domates salatalık
ara öğün = 1 tane elma
komşuma kahveye çıktım 1 tane sade kahve minannacık çikolata elmalı tart yapmış 1 çatal aldım kıramadım
ara öğün = 2 tane elma
akşam= 1 dilim kepek ekmeği yarım porsiyon türlü 1 kase yoğurt 1 kase karnabahar haşladım
1 tane gofret ( bimde satılan centrolardan kızlar o gofretin kalorisi 170 kalori civarında bilginize )
toplamda 876 kalori olarak hesapladı bundan sonra bişey yemem artık bugünü böyle kapattım

cuma dan beri aralıksız spor yapıyordum.Bugun olmadı arkadaslarla yemege gıdıcez.Tahmın edın ne yemege =(( pide.buraların pidesini az cok methını duymussunuzdur (karadenız :))

Sabah tabıkı nesfıt
Oglen etli sebze ve 1 parca börek
aksam 1 dılım ekmek ,peynir,3 zeytin ve 1 yumurta.

aksam yemegı yedim cunku dayanamıyorum ve bunyem alıstı saat 5 te yemek yemege.
Sımdı gidicez bakalım ben yemeyeceğim diyebilecekmiyim ?? Böyle de sanki çıkıntılık yapmak gibi oluyor.
Off

enişte vardı cnm artık yok gayet bekarım çocuk da yok bi daha evlenmeyi de pek düşünmüorum yani evlenmek niyetiyle hareket etmektense karşımdaki kişi bana evliliği düşündürmeli e şimdiden sorada armutun sapı üzümün çöpü modunda oluo insan kısmet ne evleneyim die bi derdim var ne de evlenmem die düşünmüorum derken keyfim yerinde yani hayırlısı hakkımda ne ise o olsun diorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…