Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
sanada cok tesekkuredrım
ama ben ac kalmasam saldrcam yanı benım doyma sınırım normal ınsan gbı degıl
o yuzden acım belkıde

ya ben proteyın alırken bıle tereddut edıorm aslında

gunluk aldgım tek karbonhıdrat sabahkı 2 dılım lıght ekmek

bı kez bı catal pılav bı catal makarna 1 lokma borek yemıstım bı cımdık

ama bu pazar gozum ole bı dondukı magnum 1 dılım borek 6 7 tanae tuzlu kurabıye yedım

1 aydr ılk kacamagımdı sporda yapıorm ama bılmıorm ya yasımda 24 acaba yaslımıyım metabolızmammı calısmıo

:)

bıde wermek ıstedgım kılo cok degıl onunda etkısı olurmu
yanı boyum 170 60 tım 50 olmk ıstıorm gobek ve yan larım var sadce sımdı daha azda olsa

sen de yaşlıysan ben öleyim o zaman :KK1: bnm yaş 33 beyaaa sen gençsin metabolizman hızlı çalışıodur bizlerden daha çok yeme gereği duyman normal sende sağlıklı atıştırmalıklar belirle kendin 2 saatte bir ağzına bişeyler atarsan göz doyar ne çok yiyorum hissi oluşur saldırmazsın yemeklere ayrıca bi çimdik ondan bi çatal bundann çok doğru bi davranış herşeyin tadına bakki gözün kalmasın cnm sporu da ihmal etme ama sabah saatlerinde yap mümkünse öğleden önce birde büyük marketlerde wasa sandviçler var onlar da düşük kalorili atıştırmalık olarak kullanabilirsin

sen de yaşlıysan ben öleyim o zaman :KK1: bnm yaş 33 beyaaa sen gençsin metabolizman hızlı çalışıodur bizlerden daha çok yeme gereği duyman normal sende sağlıklı atıştırmalıklar belirle kendin 2 saatte bir ağzına bişeyler atarsan göz doyar ne çok yiyorum hissi oluşur saldırmazsın yemeklere ayrıca bi çimdik ondan bi çatal bundann çok doğru bi davranış herşeyin tadına bakki gözün kalmasın cnm sporu da ihmal etme ama sabah saatlerinde yap mümkünse öğleden önce birde büyük marketlerde wasa sandviçler var onlar da düşük kalorili atıştırmalık olarak kullanabilirsin

18 olsak ıyıdı:KK14:

cok tesekkuredrım onerılerın ıcın
ınsallh ıstedhımız kıloya duserız bıran once:KK76:

18 olsak ıyıdı:KK14:

cok tesekkuredrım onerılerın ıcın
ınsallh ıstedhımız kıloya duserız bıran once:KK76:

rica ederim cnm elimden bişey geliosa ne mutlu bana bende hem tecrübelerimden hem okuyup izlediklerimden bi çoğunu bizzat yapamasamda belki faydalanan başaran olur diye paylaşıorum bu arada ahh ahh keşkem bende 24 olaydım eyiydi :KK8: ne enerjiktim gençkene :KK1:

rica ederim cnm elimden bişey geliosa ne mutlu bana bende hem tecrübelerimden hem okuyup izlediklerimden bi çoğunu bizzat yapamasamda belki faydalanan başaran olur diye paylaşıorum bu arada ahh ahh keşkem bende 24 olaydım eyiydi :KK8: ne enerjiktim gençkene :KK1:

yemın ederım dıyetten enerjısıszlık bnmde bugun cok basım donuyo yatalak gbıyım

:KK53:
oncelıkle tesekkuredrım cevbın ıcın cnku sızı takıp edıorm dondrmalar falan fılan havada ucuo bn azıma surmuyorum 1 2 kez anca yedım

sanırım ben cok az kalorı alıorm ornek bı gunumu paylasıyım mesela

sabah fıks 2 dılım uno denge lıght ekmek
kk lıght peynır
3 4 zeytın
domates
salatalık
2 gunde bır yumurta

bazen oglen yapamıorm cok gec yatıorm gec kalkıorm

spor yapıorm 1 saat arkasından lıght sut 1 elma

sonra ıste 3 bısı atıorz azıma leblebı falan zeytın yada

aksamda 2 haftadr kapuska yıorm kalorısı az dıe ıcınde 1 kasık yag var

yanında kofte tavuk ta yıorm haftada en az 2 kez
her aksam lıght yogrt gece de meyve yıorm

gec yattgım ıcın acıkıorm

Ben 1,5 aydan fazla oldu diyete başlayalı ve tam 1,5 ay sonrasında 1 tane dondurma yedim onda da çocuk yemedi onun artığını yedim. Ondan öncesinde de hiç kaçamak yapmadım. Hani öyle göründüğü gibi olmuyor. Ve ben geç mesai yaptığım halde eve gelip yorgun bitkin halde spor yaptım.
Daha hiç sandviç ekmeği tarzı da yemedim. Şimdi artık 9 kilo verdim diye bir de kilom takıldı diye kaçamak yapıyorum. Ama yine başlayabilirim sıkı diyete. Yalnız dondurma yemekten bişey olmuyor onu söyleyeyim. Kalorisi oldukça az. Sandviç ekmeği yemekten çok daha iyi. Sonuçta sütlü tatlı.
Benim yukardaki menünden daha az yediğim zamanlar çok oluyor. Ama ara öğünde 1 kuru erik+ 1/2 ceviz gibi şeyler yiyorum. Hani tamamen 4-5 saat aç gezmemek ve daha çok yedim hissi vermek ve de şeker ihtiyacını karşılamak için.
Bir de ben akşamları tek çeşit yemek yiyorum genelde.

lelienin videolarına burdan ulaşabilirsiniz cnm

http://forum.bedenegitimi.gen.tr/leslie-sansone-yuru-ve-incel-programi-t9096.html?

videolarda bir sorun olabilir mi ben acamiyor, bu arada belimi incitmisim sanirim hiç bir hareketi yapamiyorum :KK43:(
cnm videolardam sorun yok ağdan kaynaklıdır belki ayrıca çok geçmiş olsun cnm ağrın varsa zorlama kendini spor için yapabiilosan esnetmeye çalış birde sıcak duş tut bnmde geçen gün belim çok ağrıodu sırtıma doğru çıkıodu ağrı geçti

:KK53:

Ben 1,5 aydan fazla oldu diyete başlayalı ve tam 1,5 ay sonrasında 1 tane dondurma yedim onda da çocuk yemedi onun artığını yedim. Ondan öncesinde de hiç kaçamak yapmadım. Hani öyle göründüğü gibi olmuyor. Ve ben geç mesai yaptığım halde eve gelip yorgun bitkin halde spor yaptım.
Daha hiç sandviç ekmeği tarzı da yemedim. Şimdi artık 9 kilo verdim diye bir de kilom takıldı diye kaçamak yapıyorum. Ama yine başlayabilirim sıkı diyete. Yalnız dondurma yemekten bişey olmuyor onu söyleyeyim. Kalorisi oldukça az. Sandviç ekmeği yemekten çok daha iyi. Sonuçta sütlü tatlı.
Benim yukardaki menünden daha az yediğim zamanlar çok oluyor. Ama ara öğünde 1 kuru erik+ 1/2 ceviz gibi şeyler yiyorum. Hani tamamen 4-5 saat aç gezmemek ve daha çok yedim hissi vermek ve de şeker ihtiyacını karşılamak için.
Bir de ben akşamları tek çeşit yemek yiyorum genelde.

canım sen 9 kiloyu bu yöntemle 1.5 aydamı verdin...

58.300 e inmenin mutlulug :)) gunde 300 gr gidiyor bolyle giderse super olacak. hedefimimi dahada asagilara cektim :)):nazar:

cnm tsk ederim birde bu sekilde deneyeyim...

canım sen 9 kiloyu bu yöntemle 1.5 aydamı verdin...

Başta çok kalori sayımı yapmadım. Öncelikle zaafım olan çikolatayı bıraktım. Akşam yemelerini bıraktım. (pasta, tatlı tarzı şeyler yiyordum)
Ama aniden bıçak kesiği gibi oldu. Çünkü başka türlü bırakamazdım. Zaten ilk hafta 3 kilom gitti. Sonra uzun bir süre duraklama oldu , 3 hafta felan çok az verdim. O sıralarda da şu ender saraçın tarif ettiği 8-10 damla limon suyu + 1 tk. bal 1 bardak ılık suyu sabahları aç karnına içtim. İlk haftalarda bir de sürekli tam mekik çekiyordum karnım epey düzleşti ama göbeğim fırladı diye bıraktım. Leslie ile yürüyüşe başladım. Metabolizmam hızlansın diye limonlu suyu bıraktım. Sirkeli ballı suyu içmeye başladım sabah akşam.
Derken tekrar kilo vermeye başladım. Öyle öyle verdim işte.
Şimdilerde yine alıp veriyorum. Onun çaresine bakıcam işte. Vücudu şaşırtmaya çalışıyorum :)
Ama bugünlerde fazla mesaiden dolayı hergün egzersiz yapamıyorum onun da etkisi oluyor sanırım.
Kesinlikle egzersiz yapın hergün. Hiçbirşey yapamıyorsanız olduğunuz yerde yürür gibi hareket yapın.

58.300 e inmenin mutlulug :)) gunde 300 gr gidiyor bolyle giderse super olacak. hedefimimi dahada asagilara cektim :)):nazar:

cnm hangisini indireceksen altındaki bütün linkleri indirmen gerekio kitap şeklinde dosyalar iner bilgisyarına hepsi indikten sora ilk part 1 yazana sağ tıkla buraya çıkart de videon hazır :KK70: ancak aynı anda indiremezsin sırayla indirmen gerekio :KK66:

lelienin videolarına burdan ulaşabilirsiniz cnm

http://forum.bedenegitimi.gen.tr/leslie-sansone-yuru-ve-incel-programi-t9096.html?

sabahları bir dilim de olsa karonhidratınızı alıosunuz yoğurttan protein salata ve meyve de var ayrıca şeker ihtiyacı için hurma he kolay bi diyet olmadığı söylendi zaten bu yüzden spor yapmayın dendi birde bu sadece bir haftalık bi diyet yani sürekli yapılcak bişey değil kilo vermeniz durduğunda yapılan bi çok sağlıksız diyetten iyi yanı sıra ben zaten kahvaltıma yumurta ekliorum salatama yağ akşam yemeğime de sebze ekledim yani bu kadar sıkıya bende gelemem :KK70:
etle ilgili olaya gelince korkmayın arkadaşlar etsiz yaşanmaz sanıo herkes ama ben vejetaryenim yani zaten et yemiorum ve belli aralklarla doktora giderim rahatsız olmasamda malum et yemezsen b12 eksik şu eksik yok gerizekalı olursun hafızan zayıflar bi sürü laf :) en son bikaç ay önce gittim doktora b12 demir calsium kollesterol aklınza ne geliosa baktıorum sırf bu endişelere cvp olsun die çünkü bnm annemde biraz evhamlıdır :KK70: sonuç= tüm değerlerim normal çok sağlıklısın der doktor hatta fazla et tüketiminin asıl sağlıksız olduğu söylenir eskiden gut hastalığı zengin hastalığı denirmiş biçok padişah bu hastalıktan muzdarip olmuş
ama tabi bu bnm yaşam biçimim herkese ve seçimlere saygım sonsuzdur :)
diyeti veren adamın adını hatırlamıorum bu sabah kanal d de doktorum programında izledim

Sen iyi yapmışsın. Modifiye ederek süper bir diyet listesi olmuş :) Ben uygulayamayacağım ve beni güçsiz düşürecek hiçbir diyete kalkışmıyorum. Çok tepem atarsa başka :)))

yemın ederım dıyetten enerjısıszlık bnmde bugun cok basım donuyo yatalak gbıyım

Sen gerektiğinden çok mu az yiyorsun? Kendine eziyet etme!

Hadi gözün aydın canım. Güzel bir duygu dimi göremediğin kiloyu görmek tartıda...
Naptın? Leslie ile yürüyüş mü yaptın ?

öhö..öhö..burda ablanız varken susun bakimmmm siz:KK53:ben 40 yaşındayım..yaşa göre kilo verilemeseydi ben veremezdim..tittocum enişte var mı..ya da adayı:KK34:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tebrikler canım..

öhö..öhö..burda ablanız varken susun bakimmmm siz:KK53:ben 40 yaşındayım..yaşa göre kilo verilemeseydi ben veremezdim..tittocum enişte var mı..ya da adayı:KK34:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tebrikler canım..

suanki halinle hiçte 40 yasinda gibi gostermiyosun ablacim. bide 55'e dusersen fistik gibi bi hatun olacaksin :KK66:

Bence sürekli yaşını söyleme. Biz sana 28 hatta daha küçük deriz inandırırız herkesi. Çünkü küçük gösteriyorsun.

sabah= 1 dilim kepek ekmeği 30 gr lor domates salatalık
ara öğün = 1 tane elma
komşuma kahveye çıktım 1 tane sade kahve minannacık çikolata elmalı tart yapmış 1 çatal aldım kıramadım
ara öğün = 2 tane elma
akşam= 1 dilim kepek ekmeği yarım porsiyon türlü 1 kase yoğurt 1 kase karnabahar haşladım
1 tane gofret ( bimde satılan centrolardan kızlar o gofretin kalorisi 170 kalori civarında bilginize )
toplamda 876 kalori olarak hesapladı bundan sonra bişey yemem artık bugünü böyle kapattım

cuma dan beri aralıksız spor yapıyordum.Bugun olmadı arkadaslarla yemege gıdıcez.Tahmın edın ne yemege =(( pide.buraların pidesini az cok methını duymussunuzdur (karadenız :))

Sabah tabıkı nesfıt
Oglen etli sebze ve 1 parca börek
aksam 1 dılım ekmek ,peynir,3 zeytin ve 1 yumurta.

aksam yemegı yedim cunku dayanamıyorum ve bunyem alıstı saat 5 te yemek yemege.
Sımdı gidicez bakalım ben yemeyeceğim diyebilecekmiyim ?? Böyle de sanki çıkıntılık yapmak gibi oluyor.
Off

enişte vardı cnm artık yok gayet bekarım :KK52: çocuk da yok bi daha evlenmeyi de pek düşünmüorum yani evlenmek niyetiyle hareket etmektense karşımdaki kişi bana evliliği düşündürmeli e şimdiden sorada armutun sapı üzümün çöpü modunda oluo insan kısmet ne evleneyim die bi derdim var ne de evlenmem die düşünmüorum derken keyfim yerinde yani hayırlısı hakkımda ne ise o olsun diorum hep

X