Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
tamam ablacim benim sorunum zaten sulu yemek yememem.

bugün 62,4 geldim hala ayniyim

neyse bu yumurta salatasini nasil yapiyorsun hepbera abla

Günaydın kızlar,
Ben de haftasonundaki menümü yazayım sizlere..
Ctesi ve pazar kilo aldığmı görünce böyle bir menü çıktı ortaya;
Haftaiçi böyle yemiyorum tabi...

Ctesi:
13:40 civarı 2 yumurta sarısı + 2 yk. Menemen + 1 dilim kepekli ekmek
18:00 civarı : ½ simit (150 kalori)
22:00 gibi : 1 çupra + biraz patates +2 pişmiş soğan

Pazar:
13:30 – 2-3 yk. Kaşarlı omlet + 20 gr. Kaşar + 1 yumurta sarısı + 2 dilim kepekli ekmek + 2-3 tk.pekmez
20:00 – 1 dilim kek
23:50 – 1 dilim kaşarlı tost (kepekli ekmek + ince dilim kaşardan)

Son düzenleme:

akşamları çok geç yemiyomusun...

akşamları çok geç yemiyomusun...

Evet bu haftasonu öyle oldu malesef...
Zaten kilo veremediğimden de anlaşılıyor...
Ama çok da geç yattım bu iki gün...
Pazar gününden sonra yani ptesi sabahı tartıda kilo vermiş görünüyorum ama ctesi günkü menü için kilo aldım...

Bugün sabah da kahvaltı yapmak için gecikince saat 10:00 civarı 1 tane yeşil elma yedim. Öğlen da artık ne varsa uygun olandan yiyecem...

Son düzenleme:

aslında doğru söylüosun baklagil yada sebze yemeği yoksa akşam salata yoğurt mantar yada omlet yapbilirim makarna gibi şeyler gündüz tüketmek lazım karbonhidratı tamamen kesmekde doğru değil die biliorum o zaman yağdan değil kastan gidiomuş yani dengelemek lazım ben mantarı hep kahvaltıda yerdim mantarlı omlet şeklinde genelde
neyse bugünü de idare ediim de yarın alışvriş günü mantar marul vs dolduriim dolabı
bişey sorcem enginar ucuzladımı yaa pazara çıkan var mı ? anneme dedim ne zamandır almıon die enginar pahalı dedi kadın yaaa

merhabaa herşeyi bıraktıgım için 68.3 olmuşum ayran detosku yapıyorum
2 gün yapayım diye düşünmüştüm ama sanırım1 gün yapıcam..
kısa zmanda kalori saymaya devam inşş..

Haftasonu cok abarttım hemde çok..Pilavlar fındıklar herşeyi yedim :18:
bugun ise

sabah nesfit süt
ara 1 havuc 1 badem salatalık
ogle 4 kasık kurufasulye 3 kasık bulgur pılavı
malesef 1 parca kakaolu kek

Aksam fırında kıymalı kabak üstünde besamel var ama..Ekmek yok.

Baska bırsey yemeyi düşünmüyorum.
Hava yagmurlu yuruyus yok.Ama 1 saat spor şart.Evde azcık debeleneyim ben en iyisi.

merhaba günaydın hepinizeee
bende hala tık yok kas ağırlığımı arttırmaya karar verdim ona yönelik spor yapıorum heryanım aprıo hala bir de bu sefer erken adet olcam sanırım heryerim şişti ölçüm aynı düğmeleri sıkan bi kot şortum vardı dha rahat kapatıorum şuan ama tartıda yine 65 çıkıorum o 1 kiloyu geri almışım gibi gözüküo ama dediğim gibi ya adet olcam sanırım bu hafta sebze ve salataya ağırlık vermek istiorum çok karbo yüklendim hemde spor ve adet dolayısıyla daha fazla enerji harcarsam güzel bi netice çıkar inş

Kutlarım,çok sevindim senin adına :Nazar: bu arada kahvaltın ne kadar kalabalık görünüyor menülerini beğeniyorum,bana hazırlayan olmadığı için bi poğaça ve çay,ya da kepekli tost ve çay yada uno denge lıght ekmek ve peynir oluyor,bu 3 lüden başka menüm olmadı bi kaç pazar hariç,
Bu arada ben hala göremedim 79 u baskülümün pili bitti Lo çekip duruyor bana araya regl de girince tartılmaya cesaret edemedim biraz sıkıcam dişimi tartılmayayım diyorum

bu adet ne acayip bişey yaa...dün çorabımın lastikleri bacağıma gömülmüştütartı utanmasa 69 lara tırmanacak..bildiğin damacana gibiyim:13:

merhabaa herşeyi bıraktıgım için 68.3 olmuşum ayran detosku yapıyorum
2 gün yapayım diye düşünmüştüm ama sanırım1 gün yapıcam..
kısa zmanda kalori saymaya devam inşş..

diyet...azınlık burjuvanın lüx sıkıntısı....gerçek problemi halledip aramıza döndüğüne sevindim...hoşgeldin canım

diyet...azınlık burjuvanın lüx sıkıntısı....gerçek problemi halledip aramıza döndüğüne sevindim...hoşgeldin canım

.......................
ablam yazdıklarına hep imza atasım geliyor .

günaydın hayırlı günler olsun .

1 haftadir nete giremedim misafir agirlamak spora zaman ayirmak ve hayat kosturmacasi ama yavas yavas super gidiyorum simdilik bu sabah tartim 59.100 gr gosterdi 61.500 ile baslamistim 3 hafta falan oldu ama zaten acelem yok, kilolar gittikce mutlulugum artti ve kendimi inanilmaz hafiflemis ve gun içinde aktif hissediyorum. herkese kolay gelsin yilmak yok :))

olacak olacak az daha sabir ben 2 kilo 400 gr vermisim :)) simdi 59.100 hedef hafta sonuna kadar 58 gibi 53-54 te duruyorum
1. asama hedefim 55 eh sunun surasinda ne kaldi :))

inşallah verirsin..ara öğün ekle menüne..ayran.süt.yoğurt.meyve.3 ana öğün.3 ara öğüne inanıyorum ben.aç kalmıyor insan.yiyeceklere saldırmıyor.

slm kızlar bişi srocam ben haftasonu korkumdan yemedim doğru düzgün bişi 700-800 kaloriyle kapattım 5-6 gün falan oluyo bu yönteme başlayalı 1000-1100 kaloriye ayarlayım kendimi demiştim ama şimdi burdan okuduklarıma göre 1300-1400 civarına yükselttim 2 gündür böle yapıyorum doğru mu yapıyorum yanlışmı bilmedim haftasonu diyetisyene gitcem onada sorcam bunuda işte şimdi merak...

gülnihal abla 1200 kaloriyi doldurana kadar göbegim benim
ama 1200 altıda çok az geliyor bana

Hergün tartılmıyorsun? Ben hergün tartılıyorum , yediklerimin etkisini öyle anlayabiliyorum. Tabi sabah akşam tartılıyorum ben.

dün yediklerim

saat 9
sütlü etimekli tatli

ögle saat 1
1 peynirli bagel ekmek

saat 3
2 susamli citir 70cal
saat 5
1 elma 60cal
saat 6
mantar sote yaninda yogurt ve 1dilim kepekli ekmek
salata

Cuma günü kaçamağı ve haftasonu kilo alıp vermeleri sonucunda;
bugün 57.8'i gördüm ben de nihayet

dün yediklerim

saat 9
sütlü etimekli tatli

ögle saat 1
1 peynirli bagel ekmek

saat 3
2 susamli citir 70cal
saat 5
1 elma 60cal
saat 6
mantar sote yaninda yogurt ve 1dilim kepekli ekmek
salata

Oldukça az ve düşük kalorili...
Tatlı tıkamış heralde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…