Kahve Falı

patient canımm yaaa bya özel oldu yorumların içeriği o yüzden affınıza sığınarak burayaa koyamıycamm:sinifsinif:ilerki zamanda daha genel fallarımı paylaşırım canım sizinle olur mu??

kızlarr bende gledım arkdasımın uyelıgıyle gırıyorum ben ebısımm :)) kurtulamadınız bneden yıne :))
pembe dolapta dus arkdasımızı cekemeyn bı arkdas vardı onlar cekısırken bende dus arkdasımı savunurcasına msj yazmısdım topıce banladılar benıde sebebse saygızlıkmıs azımdan saygız hıc bısey cıkmadı ama saasırdum yanı rauge arkdasımda o yzuden banlanmıs yazık bızee yaa naptık kı bızz :

meraklı bu arada hyrlı olsun topıcın bende burdayım banım cozulsunde bı :)

ay bende konuşmuştum o konuyla ilgili biraz benide banladılarmıki bakemde gelem ayyyyyyyydelikafadulden

ay kısslar, benim annem çok güzel fala bakar. her dediğide çıkar yaaaaaa. bana bakmıyor çok ısrar etmeme rağmen kötü bişi derim çıkar, üzerime kalır diyor. bende aslında çok fal baktırma taraftarı değilim ya. tüm hayatımı ona göre pogramlıyorum sanki o zaman. hep birşeyle bekliyorum.
delimiyim neyim anlamadım kinedelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…