Kahve Falı

sanmıyorum canım artık bakmayacağını söylüyor.kimseye bakmışyor.sonradan çok başımı ağrıtıyorlardiyor:))
üzgünüm:KK43:(:-)sinifsinif:

saol kuzum sen nasılsın?kuzum sen bakanlardan mısın baktıranlardan mısın??yoksa her ikiside mi:):):)

örnek olsun diyee dünkü fincanımıı koyuyorumm:KK66:ama yapılan yprumu banaa kalsın kızçelerimm:KK66:
dsc00178tile.jpg

dsc00191tile.jpg

dsc00183tile.jpg

zaten yapılan yorumları koymanızın bende hiç taraftarı değilim onun kişiye özel olduğunun savunanlardanım...ayrıca tünaydınnnnnn zemuszemus

selam kızlar kaydirigubbakcemile5
falıma çok bakan oldu bu güne kadar. Ama esmer şekerim kadar güzel bakan olmamıştı, yok böyle bi yetenek yaaa. Dün şaşırdım kaldım resmen her anlattıklarına :1shok:. Tekrardan burdan teşekkür ediyorum arkadaşıma opuyorumnanaktan. kaydirigubbakcemile5

falıma çok bakan oldu bu güne kadar. Ama esmer şekerim kadar güzel bakan olmamıştı, yok böyle bi yetenek yaaa. Dün şaşırdım kaldım resmen her anlattıklarına :1shok:. Tekrardan burdan teşekkür ediyorum arkadaşıma opuyorumnanaktan. kaydirigubbakcemile5

ne demek canım...bu güzel sözlerin için ben teşekkür ederim...opuyorumnanaktan

bebiskolar gecen gun izmirli falcıdan bahsetmıstınız acaba onun yeri nerede kı nette arastırdım birsey bulamadım =(

belgin kostak ı diosun o kdar aradım taradım bulamadım nettee yerini sadeceee haber afişleri çıkıo livim:KK43:

bende bi fal müdavini olaraktannn esmer şekeriminn baya ii fal baktıgını söleyebilirm.karşısındaa olsammm çokkkkkkk daha fazlaa şey söyleyeblceğini szinliorum.netten bu dkar baktıysaaa:lepi:

X