Kahve Falı

Fal mııııı şakkıdı Bana da bakınnnn ama pesın pesın solıyımmmm kahve ıcmem :jeyyar: resım cekmem :jeyyar: cekmedıgım o resmı de eklememmmmmm Çok üzgünüm çoook

Lakin işdeyım mıllet delırdı demesın musterılerın dılıne dusmeyeyım kaydirigubbakcemile3

Haydı bakalım gorelım marıfetınızı yerimseniben varsayalım kııı ben ıctım fıncanı da ekledım sımdı de beklıyorummmmmmsengözlerimebaksanab

cybernurannn teşekkür ederim canım ağzınaa yüreğine sağlık esmer şekerim seni de sabırsızlıklaa bekliyorummmmmmm nerelerdesinnn:)

meraklii, şekerim topicin hayırlı olsun cnm,
fala inanmayın,falsızda kalmayın emiiopuyorumnanaktan

kıslar ben de fal bakarım... baktırmayı da çok severim.. ii falcı bulayım fizanda olsa giderim :) sanal hiç denemedim ama resim görürsem deneyebilirim...

esmerr şekerimmmmmmmm çokk saol tekrarrrrr :):)yaa kızlarr süperisinzzzz cybernuran ve esmerşekerim bu kdar isabetli ve aşağı yukarı aynı şeyler söylenirr:9esmer şekerim destan yazmış resmen zatenn :)öpüyorumm ikinizidee:)

esmerr şekerimmmmmmmm çokk saol tekrarrrrr :):)yaa kızlarr süperisinzzzz cybernuran ve esmerşekerim bu kdar isabetli ve aşağı yukarı aynı şeyler söylenirr:9esmer şekerim destan yazmış resmen zatenn :)öpüyorumm ikinizidee:)zemuszemuszemuszemus

kıslar ben de fal bakarım... baktırmayı da çok severim.. ii falcı bulayım fizanda olsa giderim :) sanal hiç denemedim ama resim görürsem deneyebilirim...

hoşgeldnnn canım ben bugün istikakı mı aldımmm diğer sırada bekleyen hatunlarla bi görüş bakalımm bikaç gün sonrada senle görüşürüzz:kedi:Şeniz

esmerr şekerimmmmmmmm çokk saol tekrarrrrr :):)yaa kızlarr süperisinzzzz cybernuran ve esmerşekerim bu kdar isabetli ve aşağı yukarı aynı şeyler söylenirr:9esmer şekerim destan yazmış resmen zatenn :)öpüyorumm ikinizidee:)zemuszemuszemuszemus

ne demek canım rica ederim ne hissediyorsam yazdım...yerimseniben

X