Kahve Falı

bebiskolar gecen gun izmirli falcıdan bahsetmıstınız acaba onun yeri nerede kı nette arastırdım birsey bulamadım =(

gazetedeki resimde astroloji merkezi gibi bir yazı vardı kadının resim cektiği yerde ..izmirde böyle bir yer diye araştırmıştım ama bende bulamadım :1no2:

edaykinimm baktrcakk arkedaşı bulursan isterse buraya koy tatlım istersenn özell baktırr.ya da iç koy belkii fincanının alıcısı çıkarr:):):)

ben yarın iftarda içem bi kahve
çekem fotolarını atam esmer şekerin özeline
morale ihtiyacım var ya
istanbulda olup fal bakabilen yok mu

hu hu hadı kııslarhttp://www.kadinlarkulubu.com/indirimler-kampanyalar/309226-ladys-box-hediyeli-uyelik.html#post8771641

meraklii iyikide böyle bir topik açmıssın ..ben de iyiki pusuda beklemişim :roflol: esmer sekerim sanada tekrar çok teşekkürler..ağzına sağlık.. a.s.

di miiiii:):):)vallaaa bendee esmer şekerimin yorumlarını görünce şaşırdım ve çok sevindimm:))

olma mı süper olur :)
cidden depresyona girmeme ramak kaldı.
bi ışık görsem hayatımda güzel olcak.
of of

di miiiii:):):)vallaaa bendee esmer şekerimin yorumlarını görünce şaşırdım ve çok sevindimm:))

meraklii iyikide böyle bir topik açmıssın ..ben de iyiki pusuda beklemişim :roflol: esmer sekerim sanada tekrar çok teşekkürler..ağzına sağlık.. a.s.

bende teşekkür ederim canlarım size seve seve baktım...opuyorumnanaktan

bendee istiyorumm livim bi yere kaybolmaaaa yarışmaa hakkında senden görş alcam sana fotomu yollıcamm çalışıorum üstüünde daha:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…