Kahve Falı

Şimdi benim falımla elektriğin tutmamış mı oluyor? Benimki 2. sıradaki faldı da.:çok üzgünüm:

Bende genelde hissettiğim fala bakıyorum ama sana da bakcmm inşallah yardımcı olabilirim. Ayrıca özel msj atamıyorum ben ne yapalım?

Bende genelde hissettiğim fala bakıyorum ama sana da bakcmm inşallah yardımcı olabilirim. Ayrıca özel msj atamıyorum ben ne yapalım?

Buraya yazabilirsin özeel mesaj atamıyorsan.

Benim için de bir şey hissedemez misin acaba? :26:
Yukarıya koymuştum linkleri

Son düzenleyen: Moderatör:
CHLOES bu senin için

Ben normalde fal bakarken soru cvp şeklinde giderim çünkü gördüğüm şeylerin mutlaka iki anlamı vardır. Yinede buradan yardımcı olmaya çalışayım.

Düşündüğün bir erkek var, iyi görünümlüü biraz vücuduna göre kafası büyük olabilir eğer normalden biraz büyük bir kafası yoksa çok konuşkan, akıllı, kültürlü biri olabilir. Aranızda bi takım sorunlar olmuş gibi ya da hiç duygularını açmamışta olabilir ama çok yakın zamanda ya sana duygularını açacak ya da aranızdaki sornları halledeceksnz.
Maddi yönden sıkıntılı bir döneme girmişsin bu seni çok bunaltıyor. Bi takım problemlerinde var ve maddi sıkıntıda üstüne binince kendini çok çaresiz hissetmeye başlamışsın. Yalnız hane içindeya da haneye yakın 2 kişi konuşup bu sorunları halletmek için büyük çaba sarfedecek. Bu 2 kişiden biri sien olabilirsin ya da sana çok yakın birisi.
Gitmeyi düşündüğün yerler var biri iş için olabilir. İş hayatında bazı problemlerin var bunları düzeltmek için önüne büyük bir fırsat doğuyor. Çok yakında haneni ilgilendiren bir haber alacaksın. Çok temiz ve güzel bir haber. Düğün, bebek gibi heyecan verici bi haber diyeyim ben sana =)
İçini anlam veremediğim bişeye çok sıkmışsın ama gereksiz bi sıkılma bu. Çok yakın zamanda herşeyin üstesinden geleceksin. Aslına bakarsan bu kadar düşünmeye takmaya değecek bi konu değil ama hassas bi bayansın, duygusalsın.
İnşallah herşey güzel olur dilediğin herşey olur

Buraya yazabilirsin özeel mesaj atamıyorsan.

Benim için de bir şey hissedemez misin acaba? :26:
Yukarıya koymuştum linkleri

seninkinide bulup yorumlamya çalışırım ama ben sanal alemde ne kadar etkili olabileceğimi bilmiyorum =)

Hemen bu sayfanın en üstünde zaten. İçinden ne gelirse artık. :KK16:

Falın gerçekten çok net çıkmış. Yanii herşey gerçekten iyi olma yolunda ilerliyor. içini sıktığın 3 tane olay var ya da 3 kişi senin sinirlerini bozacak şekilde konuşuyor bilemiyorum tabi şuanda tam olarak. Dediğim gibi ben soru cevap çekilde bakıyorum fala çünkü gördüklerimin 2 anlamı oluyor bna göre her zaman. Yavaş yavaş seni üzen tüm olaylardan kurtuluyorsun. Ama bu kurtulmanın sonunda sen bile anlamıyorsun ne ara ferahladığını. Senin ayakta kalabilmen için belkide iyi bi geleceğe sahip olabilmen için biri sana devamlı dua okuyor. Yakın çevrende yada ailende namaz kılan birisi varsa her namazından senden bahsediyor. Bu bi bayan. Bu zamanlar çok ağır yükler taşımanı gerektirecek bi durum yok. Sadece ufak tefek moral bozuklukları ve küçük çaplı patlamalar yaşabilirsin ama önemsiz şeyler bunlar. Neşeli birisin hayatı seviyorsun. tabağında dikkatlice bakarsan sende görürsün diye düşünüyorum. Bir bayan belkide bu sensin bir erkekle el ele tutuşmuş haneye giriyor. Ciddi bi ilişkiye başlangıç yapabilirsin ya da kardeşlerin varsa onlardan birisi evlenebilir. Hadi hayırlısı =))

Canım, falıma baktığın çok teşekkür ederim. Genel olarak bilmişsin. Umarım dediğin gibi olur. Emeğine sağlık....

Falın gerçekten çok net çıkmış. Yanii herşey gerçekten iyi olma yolunda ilerliyor. içini sıktığın 3 tane olay var ya da 3 kişi senin sinirlerini bozacak şekilde konuşuyor bilemiyorum tabi şuanda tam olarak. Dediğim gibi ben soru cevap çekilde bakıyorum fala çünkü gördüklerimin 2 anlamı oluyor bna göre her zaman. Yavaş yavaş seni üzen tüm olaylardan kurtuluyorsun. Ama bu kurtulmanın sonunda sen bile anlamıyorsun ne ara ferahladığını. Senin ayakta kalabilmen için belkide iyi bi geleceğe sahip olabilmen için biri sana devamlı dua okuyor. Yakın çevrende yada ailende namaz kılan birisi varsa her namazından senden bahsediyor. Bu bi bayan. Bu zamanlar çok ağır yükler taşımanı gerektirecek bi durum yok. Sadece ufak tefek moral bozuklukları ve küçük çaplı patlamalar yaşabilirsin ama önemsiz şeyler bunlar. Neşeli birisin hayatı seviyorsun. tabağında dikkatlice bakarsan sende görürsün diye düşünüyorum. Bir bayan belkide bu sensin bir erkekle el ele tutuşmuş haneye giriyor. Ciddi bi ilişkiye başlangıç yapabilirsin ya da kardeşlerin varsa onlardan birisi evlenebilir. Hadi hayırlısı =))

Ağzına sağlık. Çok teşekkür ederim. :KK16:

Namaz kılıp, dua eden kişi annem. :))
O kız ve erkeği ben de farkettim. Kardeşim daha evlenme yaşında değil ve erkek. Yani ordaki kız ben oluyorum. :)) Hayırlısı olsun. Umarım güzel bir aşk yaşarım. En çok istediğim şey yeni bir aşk uzun zamandır. :KK31:

Peki eski aşkla ilgili herhangi bir şey yok mu bu falda sence? Yeniden birleşme ya da yeniden görüşme gibi bir şey?

Ağzına sağlık. Çok teşekkür ederim. :KK16:

Namaz kılıp, dua eden kişi annem. :))
O kız ve erkeği ben de farkettim. Kardeşim daha evlenme yaşında değil ve erkek. Yani ordaki kız ben oluyorum. :)) Hayırlısı olsun. Umarım güzel bir aşk yaşarım. En çok istediğim şey yeni bir aşk uzun zamandır. :KK31:

Peki eski aşkla ilgili herhangi bir şey yok mu bu falda sence? Yeniden birleşme ya da yeniden görüşme gibi bir şey?

Eski aşka dair ben şu zaman diliminde pek bişey görmüyorum ama belki bi süre sonraa bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Tekrar barışma olacağını düşünmüyorummm olursada tekrar ayrılık gelecektir. O kişiyle bir gelecek görünmüyor.:KK43:

Mesaj sayım henüz 50 olmadığı için özel msj atamıyorum arkadaşlar. buradan sorarsanız ya da yazarsanız en azından 50 olana kadar sevinirim =)

ecuezgi banada bakarmısın:kk77:bakarsan içip resimleri yükleyeceğim.

bakmaya çalışırım sibel =)) sen iç yükle.. Bu arada bi günde 2den fazla bakamıyorum çünkü gece uyuyamıyorummm =((( sen iç yüklee bi arkadaş daha var onunla beraberde yarın ikinize bakrm

bakmaya çalışırım sibel =)) sen iç yükle.. Bu arada bi günde 2den fazla bakamıyorum çünkü gece uyuyamıyorummm =((( sen iç yüklee bi arkadaş daha var onunla beraberde yarın ikinize bakrm
anladım canım cok teşekkürler.benim annemde iyi bakar ama yakın ceresine bakamıyor.o da çok fazla bakınca rahatsız olduğunu söyler hep

kızlar banada bakan olursa çok sevinirim. resimleri ekliyorum. bakacak arkadaşa şimdiden tşk ederim.

Eklentiler

• $DSCN1093.jpg
    $DSCN1093.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 53
  • $DSCN1094.jpg
    $DSCN1094.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $DSCN1095.jpg
    $DSCN1095.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 54
  • $DSCN1097.jpg
    $DSCN1097.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 49
  • $DSCN1098.jpg
    $DSCN1098.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar hepinize bakmak isterim ama dedğim gibii geceleri çok kötü oluyormm o yüzden günde 2 kişi bakıormm ve 1 gün ara veriyrm baktıktan sonra.

Kızlar hepinize bakmak isterim ama dedğim gibii geceleri çok kötü oluyormm o yüzden günde 2 kişi bakıormm ve 1 gün ara veriyrm baktıktan sonra.

ecuezgi canım,
burada bir karşılık almadan bakım yapıyorsun. kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman bakarsın. kendi adıma teşekkür ederim senin gibi bakım yapan arkadaşlara. resim ekledim. fırsat bulup bakarsan sevinirim. bakmazsanda canın sağolsun.

inş yüklemeyi yapmışımdır

Eklentiler

• $Resim 004.jpg
    $Resim 004.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 40
  • $Resim 003.jpg
    $Resim 003.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 42
  • $Resim 002.jpg
    $Resim 002.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 45
  • $Resim 001.jpg