Kahve Falı

çek canımmm gönder bakalım hissettiklerimi yazarım gerçi falcıya bakmak da zor oluyor ama neysee :)))o zaman ben de kahve yapıp geliyorum :))

tamam şekerim :) özeline atacağım (ama bende yeniden içeyim kahve bende gidip yapayım )

Son düzenleme:
20 yasındaym oğlak burcuym bekarm ünvdede son senem kaydirigubbakcemile2 belki lazım olur diye yazayım dedim a.s.

Eklentiler

• $DSC00799.JPG
    $DSC00799.JPG
    140,2 KB · Görüntüleme: 57
  • $DSC00800.JPG
    $DSC00800.JPG
    110,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $DSC00801.JPG
    $DSC00801.JPG
    119,3 KB · Görüntüleme: 30
  • $DSC00802.JPG
    $DSC00802.JPG
    103,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $DSC00803.JPG
    $DSC00803.JPG
    114,2 KB · Görüntüleme: 26
neden baktırıyorsun o zaman fala,kandırıyorlarsa?
kimse size fala itimat edin veya,sonsuz inanın dedimi?

emeğe saygı duyun,duymuyorsanız baktırmayın. o kadar kişiye fal baktım burada böyle bir laf duymadım.

bilen bilir benide,Hayyal arkadaşımız haklı türlü sorular geliyor inanamazsınız...sanki falın anatomisini çıkaracağız.

burada herkes içinden geleni yapıyor.

dersen ki ' istediğimi yazarım' burası ona uygun yer değil çünkü resim ekliyorsun,beklentinde olmasın...

bende bakmaya başlayacaktım ama yorumları okuyunca tüm hevesim kaçtı...

O tür soruları soranlardan biri de bendim. :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
neden baktırıyorsun o zaman fala,kandırıyorlarsa?
kimse size fala itimat edin veya,sonsuz inanın dedimi?

emeğe saygı duyun,duymuyorsanız baktırmayın. o kadar kişiye fal baktım burada böyle bir laf duymadım.

bilen bilir benide,Hayyal arkadaşımız haklı türlü sorular geliyor inanamazsınız...sanki falın anatomisini çıkaracağız.

burada herkes içinden geleni yapıyor.

dersen ki ' istediğimi yazarım' burası ona uygun yer değil çünkü resim ekliyorsun,beklentinde olmasın...

bende bakmaya başlayacaktım ama yorumları okuyunca tüm hevesim kaçtı...

dikkatlice okunursan sevinirim canım...
ben fal baktırıpda sacmaca sorular sormadımmmmm...
ay şu nasıl..benim hayatımtadki şu gelişme nasıl olcak diye medyumca sorularda sormadımmm..
ooo soruları soran suay arkadaşımızdı iyi takip..et ben degildim....
benim salla gitsin..kandırıyorlar dememin amacı...suay yüzünden bizide esti geçti bakmak mecburiyetinde degil zaten..ama genel konuşması beni üzdü...

sanki bende sorular sormuşum gibi....
fal his işidir..ayrıca suay falıyla ilgili bilgi veriyor oda çok sacma...karşıdaki bakan ne hisseder ne söylemek şsterse sadece o söyler..baktıran bişey söylemez..mesela acelya arkadaşta bilgi vermiş..çok sacma buldumçbu konuda bilgim var esmer şeker..sen merak etme...

ben bakan insana da saygı duyuyorum rahat ol...
sasgırl arkadaşa çok çok teşekkür ettim ben ......Şeniz

sasgırl şekercim sana dua ettim 2 gün..herşey gönlünce olsun diye tatlım...kib öptümopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
dikkatlice okunursan sevinirim canım...
ben fal baktırıpda sacmaca sorular sormadımmmmm...
ay şu nasıl..benim hayatımtadki şu gelişme nasıl olcak diye medyumca sorularda sormadımmm..
ooo soruları soran suay arkadaşımızdı iyi takip..et ben degildim....
benim salla gitsin..kandırıyorlar dememin amacı...suay yüzünden bizide esti geçti bakmak mecburiyetinde degil zaten..ama genel konuşması beni üzdü...

sanki bende sorular sormuşum gibi....
fal his işidir..ayrıca suay falıyla ilgili bilgi veriyor oda çok sacma...karşıdaki bakan ne hisseder ne söylemek şsterse sadece o söyler..baktıran bişey söylemez..mesela acelya arkadaşta bilgi vermiş..çok sacma buldumçbu konuda bilgim var esmer şeker..sen merak etme...

ben bakan insana da saygı duyuyorum rahat ol...
sasgırl arkadaşa çok çok teşekkür ettim ben ......Şeniz

sasgırl şekercim sana dua ettim 2 gün..herşey gönlünce olsun diye tatlım...kib öptümopuyorumnanaktan

tamam belki arkadaş genel konuştu da sen niye genel konuşuyorsun onu anlamadım?

bana 'rahat ol' demene gerek yok,senden daha rahatım inan
sengözlerimebaksanab

senin saçma buldukların birçok insanın mantığı olabilir.bence sen havadan konuşmalarına biraz çeki düzen ver,bir çok topiktede bu bariz belli.

neyse fazla polemiğe girmeye gerek yok.sanada iyi günler...

onu yazarken sen aklıma bile gelmedin canım merak etme.sen içinde bile değilsin yazdıklarımın. gelen şeyleri bilmediğin için böyle düşünmen normal.

opuyorumnanaktan

Tamam canım benim. Bir an üzüldüm acaba benim için de mi öyle düşünüyor diye sadece.
Yanlış düşünmüşüm.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

süper87 takip ettim beni eleştirmeye saçma sorular sordu demeye hiç hakkın yok. ben sonradan sorumun yanlış olduğunu ve hissettiğini söylediğini kabul ettim sen ne kadar uzattın böyle. lütfen sevyeli ol.

süper87 takip ettim beni eleştirmeye saçma sorular sordu demeye hiç hakkın yok. ben sonradan sorumun yanlış olduğunu ve hissettiğini söylediğini kabul ettim sen ne kadar uzattın böyle. lütfen sevyeli ol.

senin yüzünden ben eleştiri aldım şekerim..o sebeple yane..
ben uzatmadım canım..tekrar bu konu hakkında yazınca insanlar bende bu ben degilim demeyi tekrarlamak durumda kaldım...hepsi bu:sm_confused:

tamam belki arkadaş genel konuştu da sen niye genel konuşuyorsun onu anlamadım?

bana 'rahat ol' demene gerek yok,senden daha rahatım inan
sengözlerimebaksanab

senin saçma buldukların birçok insanın mantığı olabilir.bence sen havadan konuşmalarına biraz çeki düzen ver,bir çok topiktede bu bariz belli.

neyse fazla polemiğe girmeye gerek yok.sanada iyi günler...

sen neden üstüne alınıyorsunkiiii??*
benim genel konuşmamın amacı hayal dışında önceden topiğe gelip bakıcam diyen bir kaç arkadaşda vardı..
tryamor arkadaşla ikimiz çok takip ettiğimiz için bunu biliyoruz..sen gecmişte bakmışsın...bu beni ilgilendirmez...

istediğim gibi konuşuyorum bu seni hiç ilgilendirmez..seninle tartışımıcam site kurallarına aykırı çünkü esmer şekerimmmm..bir kaç topikte falanmışda..filanmışta belli ki takipçimsin bana garezin varmış bunu anladım...sositososito

benim sayemde bu topik onlıne oldu zaten..günlerdir ben yazıyorum...bayanssulusmile
gelen varmı gelen varmı..diye..sagolsun sasgırl kırmadı beniŞenizyerimseniben

Son düzenleme:
senin yüzünden ben eleştiri aldım şekerim..o sebeple yane..
ben uzatmadım canım..tekrar bu konu hakkında yazınca insanlar bende bu ben degilim demeyi tekrarlamak durumda kaldım...hepsi bu:sm_confused:

sen neden üstüne alınıyorsunkiiii??*
benim genel konuşmamın amacı hayal dışında önceden topiğe gelip bakıcam diyen bir kaç arkadaşda vardı..
tryamor arkadaşla ikimiz çok takip ettiğimiz için bunu biliyoruz..sen gecmişte bakmışsın...bu beni ilgilendirmez...

istediğim gibi konuşuyorum bu seni hiç ilgilendirmez..seninle tartışımıcam site kurallarına aykırı çünkü esmer şekerimmmm..bir kaç topikte falanmışda..filanmışta belli ki takipçimsin bana garezin varmış bunu anladım...sositososito

benim sayemde bu topik onlıne oldu zaten..günlerdir ben yazıyorum...bayanssulusmile
gelen varmı gelen varmı..diye..sagolsun sasgırl kırmadı beniŞenizyerimseniben

süper877777777777777 emin ol takip edilecek biri değilsin gözümde,ne büyük talihsizlikki aynı konulara girince gördüm yorumları.

benim burada kimseye garezim olamaz,laflarına dikkat et madem bu kadar anladın hislerin kuvvetli sende fal bak sengözlerimebaksanab

istediğin gibi konuşamazsın bu sitenin kuralları var,emin ol bende seninle tartışmaya girmem.eskiden baktığım seni ilgilendirir demedim,iyi oku yazılanları şakkıdı

bu topik 1 mesajla hareketlenir canım,bu kadar sayfa senin sayende ilerlemedi :1closedeyes:

uzatmaya gerek yok kal selametle yerimseniben

süper877777777777777 emin ol takip edilecek biri değilsin gözümde,ne büyük talihsizlikki aynı konulara girince gördüm yorumları.

benim burada kimseye garezim olamaz,laflarına dikkat et madem bu kadar anladın hislerin kuvvetli sende fal bak sengözlerimebaksanab

istediğin gibi konuşamazsın bu sitenin kuralları var,emin ol bende seninle tartışmaya girmem.eskiden baktığım seni ilgilendirir demedim,iyi oku yazılanları şakkıdı

bu topik 1 mesajla hareketlenir canım,bu kadar sayfa senin sayende ilerlemedi :1closedeyes:

uzatmaya gerek yok kal selametle yerimseniben

sen karışamazsın nasıl ne konuşacagımı....

ben de kurallardan bahsediyorum zaten..sitede tartışma yasak diyorum..
ben gayet düzgün konuşuyorum..uslubsüz hiçbir şey yazmadım bugüne kadar hiç uyarılmadım ki:sm_confused:
1 yıldır bu forumdayımmboshayallersmile

bu sitenin kurallarından haberim var..ben kural dışı hiç birşeyde yapmadımm ki..
sen neden bahsediyorsun anlamadım...:bbo:

neyseeeee:kahve:

bayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile

sende selametle canımturkbayragi

Son düzenleme:
X