Kahve Falı

şimdiden çok teşekkür ederim kendini iyi hissedersen bak canım:KK71:

Eklentiler

• $Resim 006.jpg
    $Resim 006.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 31
  • $Resim 007.jpg
    $Resim 007.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 32
Eski aşka dair ben şu zaman diliminde pek bişey görmüyorum ama belki bi süre sonraa bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Tekrar barışma olacağını düşünmüyorummm olursada tekrar ayrılık gelecektir. O kişiyle bir gelecek görünmüyor.:KK43:

Telefon görüşmesi de yapamayız. :/ Bizden bi cacık olmaz. :KK43:( Aman neyse... Sağol canım tekrar. :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
bekarım. neler görüyorsun acaba?

Eklentiler

• $DSCN5977.jpg
    $DSCN5977.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 28
  • $DSCN5980.jpg
    $DSCN5980.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 28
  • $DSCN5981.jpg
    $DSCN5981.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 36
kızlar banada bakan olursa çok sevinirim. resimleri ekliyorum. bakacak arkadaşa şimdiden tşk ederim.

Arkadaşımmm kafanıı bişeye çok takıyorsunn niye bu kadar çok tek bi konya yoğunlaşıyorsun. Seni bu kadar üzecek yada bu kadar düşünmene yol açacak konu bu denli büyütülecek bişey değil. Sıkma kendini çünküü çok geçmeden hepsi çorap söküğü gibi düzelecek. Tam net çekmemişsinn fotoyu ama B harfi olabilir. ADINDA yada SOYADINDA B harfi olan birsiyle alakalı bu sıkıntıların senin. Hamile bir bayan çıkmış ya çok yakınınızda birinin hamile olduğunu duyacaksınız yada sen hamilesin =)) ama çok güzel bir gebelik geçirecek. Ama sen ailevi bi olayla ilgili kendini baya sıkmışsın. Ayrıca çalışma gibi düşüncelerin oluyor sanırım zaman zaman bu hayalini biraz ertelemek zorunda kalabilirsin. Ama tüm sıkıntılarını zamanla atacaksın tabağında da görmüş olduğun gibi. Çok temiz bi döneme girceksin. Size dost gibi gözüken bi yakınınız var aile içine girip çıkan birisi. Ona dikkat etmeni tavsiye ederim.

şimdiden çok teşekkür ederim kendini iyi hissedersen bak canım:KK71:

:KK68::KK68:

Ayyy falın çok güzel çıkmış nazar değmesin :nazar: Hangi birinden başlasam bilemedim =)) hane içinde bunu eşin olarak yorumluyorum. Bir işe başlamış ya da işinde yeni bişeylere başlamış. Bir kurt gibii asil ve liderci tavırla zirvenin baş noktasına gelip resmen o zirveye kuruluyor. Fincanın tam tibine bakarsan göreceksinn bir zirvenin tepesine oturmaya başlamış kurt. Yalnız sizin ayağınızı kaydırmak isteyen birileri var. Resmen göz dikmişler ve el uzatıyorlar mevkiinize. Ben size yorumlayım siz kendi yaştınıza göre artık daha iyi bi şekilde düzenlersiniz. Her mesajımda söylüyorum normalde ben soru cevap şeklinde gidiyorum çünkü =) Elinize iyi bir miktar para geçicek. Bunalımda olan biri görüyorumm içine kapanmış sanırım bu bi erkek. irice birisi. Zayıf yapılı birisi yardımda bulunucak. sanırım buda bir erkek. Tepesindeki tüm karabulutları eliyle yok etmek ister gibi, çırpınıp duracak. Tabağa geçince herşey çok güzel gözüküyor. Yalnız bir bayandan haneye yakın akraba olabilir bir bayandan duyacağın bi söz seni incitebilir. Ama takmamaya gayret et =)):KK70:

Telefon görüşmesi de yapamayız. :/ Bizden bi cacık olmaz. :KK43:( Aman neyse... Sağol canım tekrar. :KK16:

yapacaksınız yapacaksınız biraz sabret. er yada geç konuşacaksınız onunla. hatta sen vazgeçmiş olacaksın beklemekten ve istemiyor olacaksın. Gördüğünde de çoktan bitirdiğini ve soğuduğunu farkedeceksin :21:

su.ay ve kkarabiberr size de daha yarın bakacağımm =)) dedğim gibi çok fazla üst üste bakamıyorum =(

:KK68::KK68:

Ayyy falın çok güzel çıkmış nazar değmesin :nazar: Hangi birinden başlasam bilemedim =)) hane içinde bunu eşin olarak yorumluyorum. Bir işe başlamış ya da işinde yeni bişeylere başlamış. Bir kurt gibii asil ve liderci tavırla zirvenin baş noktasına gelip resmen o zirveye kuruluyor. Fincanın tam tibine bakarsan göreceksinn bir zirvenin tepesine oturmaya başlamış kurt. Yalnız sizin ayağınızı kaydırmak isteyen birileri var. Resmen göz dikmişler ve el uzatıyorlar mevkiinize. Ben size yorumlayım siz kendi yaştınıza göre artık daha iyi bi şekilde düzenlersiniz. Her mesajımda söylüyorum normalde ben soru cevap şeklinde gidiyorum çünkü =) Elinize iyi bir miktar para geçicek. Bunalımda olan biri görüyorumm içine kapanmış sanırım bu bi erkek. irice birisi. Zayıf yapılı birisi yardımda bulunucak. sanırım buda bir erkek. Tepesindeki tüm karabulutları eliyle yok etmek ister gibi, çırpınıp duracak. Tabağa geçince herşey çok güzel gözüküyor. Yalnız bir bayandan haneye yakın akraba olabilir bir bayandan duyacağın bi söz seni incitebilir. Ama takmamaya gayret et =)):KK70:
teşekkür ederim bitanem.evet eşim işiyle ilgili yeni bir döneme giriyor.terfi gibi bir şey.benim sormak istediğimsorular var.arkadaşım ve aile dostum olan biriyle küstüm.çok kırdı beni.erkek bu kişi.hiç pişmanlık yaşıyorm acaba.yada benden özür dileyecekmi.ikincisi birine ufak bir miktar para verdim alabilecekmiyim.üçüncüsü ben ev hanımıyım ama kpss ye hazırlanıyorum.işle iligili bir cşey görüyormusun.

yapacaksınız yapacaksınız biraz sabret. er yada geç konuşacaksınız onunla. hatta sen vazgeçmiş olacaksın beklemekten ve istemiyor olacaksın. Gördüğünde de çoktan bitirdiğini ve soğuduğunu farkedeceksin :21:

Ayyy canım sağol yaa... İnşallah yaparız ama ben istemedikten sonra neye yarar.
Bana fal bakan diğer insanlar da böyle söylüyor. Hayırlısı olsun.
:KK16:

ecuezgi lütfen bana da bakar mısın... hayatımda biri yok. :KK43:( yorumlarını bekliyorum. çok sevdiğim biri var ama ayrıyız uzun zamandır, onunla ilgili bir şeyler var mı, olur mu sence?en kısa zamanda bakabilirsin umarım. :KK16:

Eklentiler

• $11.jpg
    $11.jpg
    189,3 KB · Görüntüleme: 42
  • $a.jpg
    $a.jpg
    173,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $c.jpg
    $c.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 31
  • $d.jpg
    $d.jpg
    151,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $e.jpg
    $e.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
teşekkür ederim bitanem.evet eşim işiyle ilgili yeni bir döneme giriyor.terfi gibi bir şey.benim sormak istediğimsorular var.arkadaşım ve aile dostum olan biriyle küstüm.çok kırdı beni.erkek bu kişi.hiç pişmanlık yaşıyorm acaba.yada benden özür dileyecekmi.ikincisi birine ufak bir miktar para verdim alabilecekmiyim.üçüncüsü ben ev hanımıyım ama kpss ye hazırlanıyorum.işle iligili bir cşey görüyormusun.

Evet bir pişmanlık yaşıyor ama gururlu birisi geri adım atamıyor. Belki eşinin yardımıyla belkide başka bir arkadaşnz sayesinde (erkek) sizinle konuşmaya başlayabilir. Bu bi özür değilde sanki hiç bişey olmamış gibi bişeyleri unutup gönlünü almaya çalışacak. Dile getirmeden yaşananları. Parayla ilgili bişey göremiyorum belkide biraz zaman sonra geri verecektir tam emin değilim bişey diyemiyorm. İş olaraktaa belki bekledğin yada hayal ettiğin bişey olmayacak ama seninle ilgili bi iş görüyrum. Çok yakın bi zamanda değil ama çokta geç değil bi işe gireceksin. =) :KK42:

Arkadaşımmm kafanıı bişeye çok takıyorsunn niye bu kadar çok tek bi konya yoğunlaşıyorsun. Seni bu kadar üzecek yada bu kadar düşünmene yol açacak konu bu denli büyütülecek bişey değil. Sıkma kendini çünküü çok geçmeden hepsi çorap söküğü gibi düzelecek. Tam net çekmemişsinn fotoyu ama B harfi olabilir. ADINDA yada SOYADINDA B harfi olan birsiyle alakalı bu sıkıntıların senin. Hamile bir bayan çıkmış ya çok yakınınızda birinin hamile olduğunu duyacaksınız yada sen hamilesin =)) ama çok güzel bir gebelik geçirecek. Ama sen ailevi bi olayla ilgili kendini baya sıkmışsın. Ayrıca çalışma gibi düşüncelerin oluyor sanırım zaman zaman bu hayalini biraz ertelemek zorunda kalabilirsin. Ama tüm sıkıntılarını zamanla atacaksın tabağında da görmüş olduğun gibi. Çok temiz bi döneme girceksin. Size dost gibi gözüken bi yakınınız var aile içine girip çıkan birisi. Ona dikkat etmeni tavsiye ederim.

canım çok doğru yorumlar yapmışsın. evliliğimle ilgili sorunlarım var. boşanma davam vardı. onunla ilgili bu sıkıntılarımın hepsi. hamile olanda ne yazık ki ben değilim kardeşim olsun bir daha teyze oluyorum :) akrabalarımla ilgili yorumlarında çok yerinde çok tşk ederim yüreğine sağlık :)))

teşekkür ederim bitanem.nasıl bir iş acaba bir şey görüyormusun.resmi kurumlarda mı?çok şey mi soruyorum:KK30:

Yok yok çok şey sormuyorsunda sana şöyle söyleyebilirim devlette olursa eğer hanii memurlar olur yaa küçük çaplı öyle bişey olacak gibi geliyor bana tabi Allahın bileceği iş =)

Ecuezgi ben ekliyorum müsait olduğun zaman bakarsan sevirim:KK16:

amanda amannnnn =)) kız senin neyine bakayımm.. Hayatında bi koşturmacaaa bi tempo tutturmuşsun gidiyorsunn =)) ama bi o kadarda rahatsın yaa =) bi döneme girmişsin ya da giriyorsun sıkıntılı vee karışık bi zaman dilimiii ama çok değil kısa bir süre sonra bi kağıt gelecek sana bi rahatlayacaksnn. pek de bişey yok yani bu fincandaa.. yalnızz bi erkek görüyorum. biraz sorunlar var gibi. Hoş bi çock yanii =) kafana takmışsınn sanki biraz ama sen herşeyin üstesinden gelebilecek bi kızsınn herşey çok güzel gözüküyor falında =)

X