Kahve Falı

@su.ay...
Su ay senin için fena halde sıkılmış. Kısa boylu bir insan yüzünden iri uzun göbekli bir adamla kavga edeceksiniz. Aranız açılacak. Bunun dışında bardağında dedikodu görüyorum. Birine söylediğin bir laf yüzünden başın ağrıyabilir. Dedikodu ortamına karışıyorsun birisinin hatasını baka birine dert yandığın için.
2 yola gideceksin 2sinde de bekleyenlerin var.
Tabağında ise dua eden secde eden birini görüyorum. Aile içinde senin duacın olan biri var.
Deve yüklü bir kısmetin var, eline ne zamandır beklediğin para geçebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
aYYYY hayal banada baksan şuan çok ihtiyacım var bekarım şuan biriyle konuşyurum ama bu insanla bir geleceğim varmı merak ediyorum inş. elektriğin beni tutar .

[COLOR="red[U]"]@su.ay[/U]...
Su ay senin için fena halde sıkılmış. Kısa boylu bir insan yüzünden iri uzun göbekli bir adamla kavga edeceksiniz. Aranız açılacak. Bunun dışında bardağında dedikodu görüyorum. Birine söylediğin bir laf yüzünden başın ağrıyabilir. Dedikodu ortamına karışıyorsun birisinin hatasını baka birine dert yandığın için.
2 yola gideceksin 2sinde de bekleyenlerin var.
Tabağında ise dua eden secde eden birini görüyorum. Aile içinde senin duacın olan biri var.
Deve yüklü bir kısmetin var, eline ne zamandır beklediğin para geçebilir.[/COLOR]

yaaa sağol birde şimdi biriyle görüşürüyorum .acaba onla bir geleceğim varmı sence

Kızlar herkes yazmış...
Ama şöyle maruzatım var:
Sadece elektriğim tuttuğu fala bakabilirim.
İçlerinden seçeceğim, bakmaya çalışacağım...
Darılmamanızı umuyorum.

Şimdi benim falımla elektriğin tutmamış mı oluyor? Benimki 2. sıradaki faldı da.:çok üzgünüm:

valla bende şaşırdım. sizede bakar inş. ama asıl soruma cevap alamadım yaaa .görüştüğüm insanla ilgili.. asıl bunu merak etmiştim.neyse.

Arkadaşım rica etsem kahve falıma bakarmısın,gerçekten cok ihtiyacım var.:çok üzgünüm:

Eklentiler

• $Resim 001.jpg
    $Resim 001.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $Resim 002.jpg
    $Resim 002.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 56
  • $Resim 003.jpg
    $Resim 003.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 36
  • $Resim 006.jpg
    $Resim 006.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $Resim 005.jpg
    $Resim 005.jpg
    11,6 KB · Görüntüleme: 39
hayyal bakabılırsen sevınırım devamı bır altta
yada kım falıma bakarsa cok anlamasamda bende ona bakayım

Eklentiler

• $Görüntü001.jpg
    $Görüntü001.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 27
  • $Görüntü004.jpg
    $Görüntü004.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 37
  • $Görüntü006.jpg
    $Görüntü006.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 56
  • $Görüntü008.jpg
    $Görüntü008.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
devamı..................

Eklentiler

• $Görüntü025.jpg
    $Görüntü025.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 29
  • $Görüntü020.jpg
    $Görüntü020.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 38
  • $Görüntü019.jpg
    $Görüntü019.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $Görüntü015.jpg
    $Görüntü015.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba arkadaşlar, mesajlarınızı alıyorum ama o anda kendimi hazır hissettiğimde bakabiliyorum.
Ama sağolsun baktığım bazı arkadaşlar bahsettiğim üzre, sorularına cevap istiyor falımdan memnun olup teşekkür etmek yerine...
Kusura bakmayın.
Cidden kırıldım...
Sanırım bakıyorum demem bile hataydı.

valla sen elinden geleni yapıyormuşsun canım ben baktırmayacağıma yemin ettim kendi kendime yoksa şuan burada kahve fincanım olurdu :gitme:

X