Kahve Falı

Söz veriyorum bu son fal. Son kez buna da bir bakarsan çok sevinirim. 1 ay hiç fal koymucam bundan sonra.Üniversitede okuyan 21 yaşındaki kuzenim için..(Kız kuzenim)opuyorumnanaktan

Kuzenin cok aralarda kalmis,kafasindaki düsünce onu alt üst etmis,sabah aksam o düsünce ile güne baslayip,günü bitiriyor...Yolunda gitmeyen birseyler var hayatinda ama oda tam olarak bilmiyor neyin ne oldugunu...

Söyle desem olurmu,bu kiz sevgilisinden bir süre önce baskasi yüzünden ayrilmis,sanki iliskilerine ücüncü bir kisi girmis ve bu ücüncü kisinin varligi senin kuzenini cok ama cok etkilemis...
Bu sevgili degilse cok iyi anlastigi biri sanki artik baska biri ile görüsüyorda bunu arka plana atmis ve bu durumda kuzenini cok üzmüs::..

Sürekli herkesin yardimina kosuyor onlar icin uykusuz bile kaliyor ama kendisine geldimi yalniz birakiliyor....

Kendisinden yasca büyük olan birine ilgisi cikmis(belki agbi kardes ilgiside olabilir)

Tam bittti dedigi birsey tekrar baslayacak,.,,Cok caba sarfettigi halde yapmis oldugu birseyde pek basarili olamayacak...

Kuzeninin o ortamdan biraz uzak kalmasi lazim...o ortamda oldugu sürece ilerlemesi fazla mümkün görünmüyor....

Son düzenleme:
bana da bakarmısınız ancak fırsat bulabildim ...şimdiden teşekkürler..

Öncelikle artik aglama hep göz yasi var icinde,hepsini akittigini saniyorsun ama hala icin dolu...Haber bekledigin kisi kim bilmiyorum ama haberini alacaksin ama ben zaten böyle birsey bekliyordum hic sasirmadim diyeceksin...
Sanki bir bayan arkadasin avr ve sürekli ondan moral bozucu haberler geliyor kulagina...
Bu aralar evde bir telas var,sürekli yollara gidip geliniyor,Orta yasta birinin bir rahatsizligi var bel kisimlarinda olabilir ama telas yapilacak birsey yok temize cikacak,.....Ablanmi senin bilmiyorum oda ayri bir dert olmus aileye,sürekli bir konuda sikayet edip duruyor....Ailenizde huzursuzluklar olusmus ama dedim ya gecici seyler bunlar....Tuhaf tuhaf rüyalar görmeye baslamissin ama bunlarin bir anlami yok bilinc alti....San tek sunu diyebilir aklinda kafanda ne varsa unut cünkü olsaymis hayirli olmayacakmis,sen cok üzülen bir tipsin bu seni cok yipratir..

Kizlar kalan fallarada baktim..Banada yazik degilmi?Şeniz
Bir yandan test cözüyorum bir yandan kalan fallara bakiyorum aklin döndü desem yeridir...Bir süre fal bakmayacagim kimse kirilmasin cünkü bu sene son senem ve ben bu sinavlari kazanmak zorundayim...Arada muhabbete gelirim artik..opuyorumnanaktan

Bir yandan test cözüyorum bir yandan kalan fallara bakiyorum aklin döndü desem yeridir...Bir süre fal bakmayacagim kimse kirilmasin cünkü bu sene son senem ve ben bu sinavlari kazanmak zorundayim...Arada muhabbete gelirim artik..opuyorumnanaktan

Sınavlarında başarılar Malen. Allah zihin açıklığı versin.:Saruboceq:

Her şey aynen yazdığın gibi malen ablam çok sağoll..opuyorumnanaktan
Sınavlarında başarılar. İnşallah her şey istediğin gibi olur.

aa canım tabiki derslerin daha önemli.sakın bizim için hayatını aksatma...

Kahve sırası ilk görenin değil ilk koyanındır. Öyle hzılı hızlı içmeyin, sindire sindire için ki tam çıksın. Aceleye gelmez bu işler.laelaelaelaelae

Şimdiden çok teşekkürler.
Son fotoyu alta koydum en çok 5 tane yükleniyormuş çünkü tek seferde.

Son düzenleyen: Moderatör:
ılk kez bu kadar yoğun telveli çıktı. Telve fazla mı oldu ne.:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
biri benden önce davranmışşşş :p

şimdiden teşekkürlerrr

2229.jpg

2231.jpg

2233.jpg

2234.jpg

2236.jpg

X