Kahve Falı

Kalbine küsmüs biri var,sanki yapmis oldugu bir hata yüzünden kisa süreli bir küslük yasanacak,belkide o kalp sensin ve seni üzen kisiyede kalbni dönmüssün..

Ismin iicinde R harfi olan biri ile görüsmeleriniz var,aile ici ferah ama sanki bir mülkiyet aliminda zorlanilmis,bu SIKINTI bir süre daha devam edecek..
Senden alinan birseyde geri verilmemis sana bu seni cok sinirlendirmis...

Kasiklarini tutuyorsun agrin var sanki,iltihap falan olabilir ara ara sanci yaratiyor sende.
Zaten hastalik hastali bir yapin var:)guclubacismile
Aman bir yerin agrimasin hemen teshisini koyup kendini iyice hasta biri olarak görüyorsun...
bir bebek müjdesi geleck size,cok sevineceksiniz..Evde agbinmi var senin uzun hafif etine dolgun?..Bu erkek kimse gizli bir isin pesinde,henüz daha olmamis,nezamanki olursa ozaman söyleyecek,simdi söylemiyor sakliyor...

AĞZINAA SAĞLIK ABLACIMM ÇOKÇOK Geçmişş olsnn sizee sağlıklı günlerr dileğimlee:hulya:hihoyyyta.s.

Canim senin o ortamdan cikmadigin sürece SIKINTILARIN yok olmayacak.
Esinin artik bas agrilari cogalmis diyebilirim bu durumlardan..
Kapina kim gelse seviniyorsun ama ortamda sürekli ayni konu gecince sen artik deliriyorsun diyebilirim.ve icinden bunlar nezaman gidecek diyorsun...
Bir para kaybi yasanmis ama merak etme yeri dolacak,,,
Bu aralar ailece kendi kabugunuza cekilmissiniz ve nasil desem sürekli bir kizin derdi sizi ayaga kaldiriyor..artik yorulmussunda bu kisinin derdini duymaktan....
Sana yapilan kagit büyü vs bisey yok bosuna evhamlanma:)

Yakin zamanda o cok kizdigin kisilerden bir övgü alacaksin sen bile cok sasiracaksin hayirdir ne istiyorlar diyeceksin....

:uhm:Bukadar cnm özür valla bir yandan test cözüyorum bir yandan buraya bakiyorum...kafam döndü

Canım benim emeğin için sağol.Rabbim gönlüne göre versin inş. Aynen dediğin gibi eşimde bende çok bunaldık zamanla azalır umarım bu sıkıntılar.Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin.Sınavlarında başarılar canım öptüm...

süperrrrrrrr ne zamandır baktırmak istiyordum esmer şekerim banada bakar mısın rica etsemm?? hatta nolurrrrrr nolurrr :kedi:

Şimdiden çok teşekkür ederiz. Bu arada olumsuz yorumlar da olabilir. Gerçekleri görmemizi sağlar sonuçta.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
beceremedim yaaa

Eklentiler

• $DSC00177.jpg
    $DSC00177.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $DSC00178.jpg
    $DSC00178.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $DSC00180.jpg
    $DSC00180.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 34