Kahve Falı

malen ablacım herşey doğru gerçekten teşeür ederim biraz zaman geçzesini bekliyorum tekrr fal baktıracağım sana teşekkürler

mrb kızlar ben topik e fotoları ekleyemyorum oyüzden profilime ekleyeceğim banada kahve bakar mısınız bilmiyorumkismile

bensizsevme,kız 2.resimde senin uzun boylu bı kız var gibi bide erkek karşılıklı duruyolar araları açık gibi..:) malen ablamız bi yorumlasa:))

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
bensizsevme,kız 2.resimde senin uzun boylu bı kız var gibi bide erkek karşılıklı duruyolar araları açık gibi..:) malen ablamız bi yorumlasa:))

Ben de aynen bu şekilde gördüm. Birbirlerini seviyorlar ama aralarında uzaklık var.fisfisfis

evet kızlar fincanda kızı görmüştüm ama erkeği siz söyleyince farkettim.. kör müyüm ne :1shok: sırnaşık şey

kim acaba onlar kız ben olabilirim bende uzun boyluyum desem erkek kim aramızın açık olduğu bi sevgilimde yok ki bilmiyorumkismile
kesin başkalarıdır. zaten benim fallarımda benden başka herkes çıkar :1ninca:

bu arada fotoları ne kötü çekmişim ben yaa -tatlicadiarzu-

üf yha. sevmeye sevmeye ictim kahve yi.. sirf fala baktirmak icin :)

ama ortada kaldikk.. malen abla birakti bizii

Ablacım bu kuzenimin falı ne zaman istersen bakabilirsin teşekkürlera.s.

Kuzenin hem ferah hem sorunlu,iki duyguyuda bir anda yasiyor,
büyük büyük sorunlarin icinden siyrilmis,tabiri caiz ise seytan tüyü var kuzeninde,
hic bir sorundan yara almadan siyriliyor.
Yakin gecmiste biri ile bir karar almislar ama o kararin devami gelmemis sadece konusmalarda kalmis...

Aklini kurcalayan iki soru isareti var,bir türlü cözemiyor,kapali bir bayan ile konusma gececek aralarinda ve hane icide olabilir hasta olan biri cikacak...
yeni isemi girdi bilmiyorum ama yeni bir ortam ve orda bulunan yeni suratlar cikmis,bu yni kisiler arasinda sürekli gülen sirin yüzlü biri var onunla aralari iyi olacak.
sürekli erteledigi bir yol var ,ha bu hafta ha öteki hafta diye diye hep gecistirmis.
Kolu icin doktora gitsin sürekli agri var kolunda...
esmer bir erkek cikmis yakinlarinda,bu kisiden hic haz almiyor kuzenin,mümkün oldugunca fazla muhattap olmasin..
Annesi sanirim bir telas icinde,birseylerin hazirligini yapiyor.

merhaba canim.. benimde falima bakarmisin:)

Canim yakin zamanda birseye cok sevinilmis ama o sevinc kursakta kalmis gibi,yani is tam belli olmadan sevinilmis ama kesinlesmemis...
cocugu olan kim var bilemem ama bu cocugunun üstüne cok gidiliyor ve bu kücük cok inada bindirmis isleri,hakkinda sikayetler gelecek cevreden,sorun cocukta degil,cevresinde,ilgi cekmek adina yapilmayacak seyler yapiyor...ani bir yol yapacaksiniz,sen bir rahatsizligindan dolayida tedavi görüyorsun...
Aslinda sen icinde cok yalnizlik cekiyorsun,cok sitemkar olmussun...
biryerden bir haber bir kagit bekliyorsun,kisa sürede sana ulasicak..

Bir kadin var senden birsey yapmani isteyecek,sen onu yaptigin sürece esin ile aranda sorunlar cikacak,benden demesi,esin sevmiyor öyle herkesle konusmani,yardimci olmani.,esinde disariya karsi ciddi bir güvensizlik var nedeni ise kardesinden kaynakli,kardesi ile aralari uzun bir süre acilmis,sirtlarini dönmüsler,hatta anne ilede aralarinda sorun olmus,sanirim babasi yok esinin,ya ayrilmislar yada vefat etmis...
birsey düsünüyorsun ama diyorsunki ben bunu yapamam ,yapabilirsin akilli bir insansin..

Malencim umarım musait olduğunda bakabilirsin şimdiden teşekkür ederim yüreğine sağlık
boshayallersmileboshayallersmile

Canim sende birseye cok güzel baslamissin ama sonra biraz düsünce saracak seni,cok kiskanc bir yapin var,karsindakine nefes aldir biraz istersen,hep bir süphe ile geziniyorsun,bu senin tüm hayatini etkileyebiliyor..
En ufak seyde kafana takip ogün yapilacak herseyi siliyorsun,yapmiyorsun..

Bulundugun evde senden haric bir kiz daha var bununla agiz dalasi yasayacaksin ve orda san akalkip agir bir laf kullanacak,,,,cok sasiracaksin,hani deriz ya vay be bunuda diyecektin demek,iste sen tamda bunu diyeceksin...
Ailenden cok kopuksin bu siralar,sanki aile icinde seni geren olaylar yasanmis,sende careyi uzaklasmakta buluyorsun..
Ismin icinde E harfi olan yzü sana dönük olan biri var bu kisi nasil desem ya hani bastan dersin ya ise yaramazin biri ama ondan sonra fikrin degisecek,harika biri diyecegin biri...Herkese icindekilerini anlatmak istiyorsun ama dogru insanlar seceiyorsun..birak herkes herseyi bilmek zorunda degil..birinin pesindesin acikmi ariyorsun yada baska birseymi bilmiyorum ama bulamayacaksin.bosuna arama<:umursamaz:

canım ilk defa foruma resim ekliyorum.inşallah olmuştur.müsait olduğu bi zaman bakarmısın?şimdiden teşekkürler.

Canim falin cok SIKINTILI cikmis bu kadar üzme kendini çok aglamissin galiba ve hala agliyor üzülüyor gibisin..her yer baloncuk baloncuk cikmis etrafindaki insanlar sana destek olmaya calisiyor,.Bir resimde kocaman kalp cikmis o kadar bariz ki ..sanirim ayrilmissin ama bu seni cok etkilemis..

baskalarinin etkisi var..kalbin sag tarafinda bir akrep,bu bir kadin hemde akrep gibi dili zehir bir kadinin etkisi var, cocugun ailesinden hatta annesi olarak yorumluyorum.cocugun olduğu taraf kayniyor hala bile konusuluyor ...

cocukla konusmussun,daha önceleride ayni konu üzerinde konuşulmus 2 defa fakat bir sonuca baglanmamis..ve üzgünüm ki olacak gibi durmuyor yinede.
birazda sanki dedigim dedik bi insansin haddinden fazla zorluyorsun..

bana kalirsa zorlama derim etrafina bak ne kadar aydinlik hossun begeniliyorsun ama görmek istemiyosun.. sen kendini bu konuya kitlemissin inatla.okul yada is gibi basamak basamak yükselme var ilgini buna yogunlastirmalisin...hanede parasal SIKINTILAR geçici gözüküyor

Benimkine de bakarsan çok sevinirim.:1rolleyes:

Canim seni sevmeyenler var karsinda durmuslar sanki sürekli seni konusuyorlar,dikkat et bunlara acik verme...cok hasta biri var,uzun boslu isminin isinde M harfi var....biri sana laf söylettirmiyor erkek aileden biri senin yaslarinda.kim sana bir laf edecek olsa bu cocuk cikiyor ortaya,sana düskün,seni cok seven biri....

Bir bayan var agzi durmuyor etrafindakileri sürekli kiskirtiyor,bu kadin kim ??.. bu sorunlarin disinda 2 tane güzel haber alacaksin,cok ani heyecanlar yapiyorsun,uykudan ani uyanmalar yasiyorsun,hani vardir ya yolda yürüken kaldirimlari sayan,sendede öyle huylar baslamis,psikolojik olarak olaylardan cok etkilenmissin sen,genel olarak yorumum cevrendeki insanlara cok ama cok dikkat et,onlara laf verme,..

Yakin bir zamnada ya bir dügün yada bir baska kalabaliga gireceksin,burda karsilasacagin esmerimsi gözleri iri bir erkek olacak..biraz gönül meseleri gibi bir olay bu ama iki kisi arasinda kalmaktan korkacaksin...

ablamın bu malen ablacım.şimdiden teşekkür ederim.boshayallersmile

Ablan tüm kapilarini kapatmis,elinden gelse kilit vurup kapiya oturacak.
Yakin bir gecmiste onun kalbini kiran birileri olmus,ama inat etmis ablan,ne olursa olsun o laflari karsi tarafa yedirecek,,Anneninde en inatci kecisi senin ablan.
Erkek gücü vardir derler ya iste ablanda o cinsten biri...
Ablan sürekli saclari ile oynayan biri,yani biri ile konusurken farkinda olmadan elleri saclarina gidiyor,ya parmagina doluyor sacini yada aralarina sokuyor:)

gecen zamanda biri ile karsi karsiya gelmis bu abla,ama karsisindaki delirmis,cünkü ablan o kisiye karsi biraz ilgisiz davranmis..ablan evlimi degilmi bilmiyorum ama bir yüzük yad ayrilik yasamis,iyikide yasamis cünkü mutlu olmazmis...

ş yada ç var ismin icinde bu kisi ile bir kirginliklari olmus,
Annene yakin biri gelecek hane icine bu teyzende olabilir yakinen akrabada olabilir,ablan ile ilgili birsey konusulacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…