Kahve Falı

ya aslında fazla kısı de yok topiğe takılanlar belli corel merakli liv ben siluitsu ..topık o kadar kalabalık degıl yerimseniben

busejik canım benim bu durgun hali emin ol yarın öbürgün ne dediğimi anlarsın bellimi olur topiciğimize girecek olanlar,derdi,sıkıntısı olanlar...yerimseniben

ya biraz konu dışı ama bu repler nasıl veriliyor..şahsen size rep vermek istiyorum ama bilmiyorumda

hanımlar ben çıkmak zorundayım hepinizi seviyorum valla ya hiçbirinizi görmedim ama seviyorm işte kendinize iyi bakın..rabbim inşallah bütün sıkıntılarınızı alırda mutlu ferah günler verir

ya biraz konu dışı ama bu repler nasıl veriliyor..şahsen size rep vermek istiyorum ama bilmiyorumda

canım bilgi açısından cevap veriyorum amacım kesinlikle puan değil hiçbir çıkar gözetmeksizin yardımcı oluyorum size ve satrapi arkadaşımda...sanırım isimlerimizin sağ tarafında kalan teraziye benzer kısmına tıklayınca oluyor...dediğim gibi sadece bilgilendirme içindi...yerimseniben

hanımlar ben çıkmak zorundayım hepinizi seviyorum valla ya hiçbirinizi görmedim ama seviyorm işte kendinize iyi bakın..rabbim inşallah bütün sıkıntılarınızı alırda mutlu ferah günler verir

aminnn canımm cümlemizeeeee dilerim Rabbimde senin gönlündeki sıkıntıyı alır...:Saruboceq:

ben şimdi çıkayım malum yarın iş var...isteyen arkadaşlar yazsın satrapiyle bir düzenleme yapmaya çalışırız sırayla alırız hepinizi...kocaman öpüyorum herkesi...iyi geceler...opuyorumnanaktan

aaa ben yarın yolcuyum bana bakar mısınız:kedi:hoşgeldiniz bu arada tekrardan topik cnlanmışş:):)a.s.

X