Kahve Falı

aslında kişilikler çatışmıyor
birbirimizi tamamlıyoruz
ama benim şu aceleci tavrım
dur demem lazım
sadece onun için değil hayatımı bi çok yerde zora sokuyorum
dediğim illa hemen olacak
olmazsa dünyanın sonu geldi sanki ..
ama doğru hakkımızda hayırlısı

corelcım dorunlsrını sıkıntılarını tez zmanda atlatırsın ınss gulumkaydirigubbakcemile5

benimki de aramıyor.çocuk sevmiyorum sogudum(gerçi esmer şekercik tam tersi dedi) dedi ben hala arar diye ümit ediyorum umudun kölesi oldum ya dertleşçek adam arıyorum yamafoldumben

esmer sekerim maalesef benim kameradan düzgün cikmiyor..
yine ayni görüntüler cikti,deli olcam...
telefonla cektim,bu defa hicbisey belli degil...
ne yapayim sence???

ya iki sene önce başladık biz,iki sene boyunca uzakta oldugumuz için bir sorunla başa çıktık ama hep o çıkartıyordu.en kötüsüde yalan oldu sanırım ben geçmişimle ilgili bazı şeyleri anlatmamıştım öyle bir anda anlatabilecegim şeyler degildi.ilk aylarda söyledim sonra ona tabi o bunu yalan olarak algıladı.ama aynı şeyi o da bana yaptı mesela bir kız anlatmıştı bana ben ona çıktınızmı diye sordum o da hayır demişti daha sonra çıktık dedi tamam olabilir o an söylemek zor gelmiş olabilir ben anlayışla karşıladım ama o benimkileri kafasına yerleştirmiş resmen silmiyor bir türlü bütün bunların üzerinden bir yıl geçti en son yalanı bir yıl önce söyledim ki çokta yalan söylemem iki yıl boyunca toplasan üç tane ama affedilmiyorum bir türlü ya sonra olan bana oluyor

ah be canım
yalan kemirir ilişkiyi.
benimkine sölemediklerim vardı ama yalan yoktu hemde hiç
çünkü konusu geçmedi saklamada değil
biliyo şakır şakır anlatcamı konusu geçse
aşırı düşük bi çenem vardır
ama ben onun yalanını değilde ikilemlerini yakaladım inan bana yalandan daha beter olabiliyor.
erkeklerin aşkını anlamıyorum zaten
bir anda herşeyden vazgeçebiliyorlar
nasıl bu kadar acımasız olabiliyorlar ki?

hayır ben anlamıyorum uzaktayız mesela akşamları dışarı çıkmamı istemez eskiden her allahın günü dışardayım onunla beraber olunca ayda bir bilemedin iki kere dışarı çıkyorum.elimden geldigince mutlu etmeye çalışıyorum olmuyor.yine içki her hafta içerdim arkdaşlarla ama çıkmaya başlayınca bir söz verdik birbirimizden ayrı içmeyelim diye içmedim ama o içti telefonda konuşuyoruz o akşam işyerinin yemegi var iki duble rakı içmiş ben içtin mi diye sorunca evet diyor.e hani söz vermiştik haklısın diyor.sesimi çıkarmadım.tamam içebilir sonuçta ortamda canı istemiştir anlarım ama aynı şeyi ben ypasam ne olur hamide terkedilir.neymiş efendim onun yaşam tarzına uymazmışım falan filam

ikiside bitirmek için mazeret arıyomuş demek ki
benimkide sen çok hırçınlaştın diyo
tamam haklı ama biliyon psikolojim kötü idare et nerdeeeeeeeee

bana mi diyorsun ya beni çok sevdigini söyleyen insan deli gibi aşık oldugunu söyleyen insan şimdi umursamıyor sanki ya son iki ay yalvardım resmen gurur onur falan hiçbir şey kalmadı ya birazcık ilgi göster diye ama o çekip gitmeyi tercih ediyor korkak işte hemen silebiliyor.artık başka biri mi var diye sorgulamaya başladım.

hiç illa kendi istedikleri olcak kendileri iyiyse sende iyisin yok degilse degilsin asıl böyle zamanlarda ortaya çıkıyorlar.valla böyle zamanlarda elini tutan ömür boyu bırakmaz. o kadar tutarsız ki keşke sevmesem bu kadar ya çok canım acıyor

can acısı çok fenadır bilirim.
Allah ikimizede sabır versin.
bizimki tam bitmedi ama ortada aramıyo sormuyo
bende aramam olur biter.
Zaman herşeyin ilacı

ya artık öyle bir hale geldim ki hani başkası varsa aşık olsa bile anlayacam ya ama sakın ikimizi birden idare edipte aptal yerine koyma ben bunu ömür boyu kaldıramam tamam safım bazı şeyleri göremiyor olabilirim ama aptal yerine koymak kadar acı verecek bişey yoktur herhalde

bizimkide öyle en son bir süre armaıyım sık bogaz etmeyeyim dedim cvp bile vermedi dört gündür konuşmuyoruz ya ilk defa böyle oluyor daha önce bir günden fazla konuşmadıgımız olmadı ya

bebeğim biz aynı yerde çalışırdık
ben istifa edene kadar
bi saat görmese özlerdi(k)
bankaya gidip uzun kaldığımda hadi gel diye mesaj atardı
ki akşamlarıda beraberdik
zamanımız hep beraber geçerdi ve biz buna rağmen özlerdik.
olmayınca olmuyor.

istifa edince ne oldu ki bizde iki saat msj atmasak birbirimize kızardık niye atmıyosun diye geçen 8 saat msj atmadı bende atmadım niye atmıyosun diye sordugumda bilmem cvp bu oldu bizim hatamız bu oldu ne yazık ki kötü birşey oldugunda hemen geçmişe dönülüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…