Kahve Falı

hahah pençelerimi yiyoo demişşşş hahah ay güdlürdünn.canım işte tepene çıkmana izn verme ben zamanında verdim şimdi sonuçlarına katlanıorummmmafoldumbenayyyyyyyyy çıkan şarkı tüylerimi ürpertti resmen sıla-kenar süsü ayyyyyhhhhh bu şarkıyı duymak sitemiorum yaaa kaldırsınlarr bunu ekranalrdannmafoldumben[/QUOTŞeniz:1rolleyes:
beni rafetin sarkısı mahwedio
sende hersey yalandı:a015::nazar:

her sorun çözülüyor cnm benim senin sorunlarında hemen çözülür inş

inş.canımm aminn diyimm hayırlısı olsunn hepimizin hakkında ama çok çabaladım ben bu ilişkii için her neysee bunalım havasına girmek sitemioyurm iice yoksa daha kötü oluoo.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile

bilmiyorum kızlar cidden kötüyüm
yarın ola hayrola bi mesaj attım
gerisi ona kalmış.
elimden geleni yaptım
bu akşam ben hatalıydım
bi süredir çok hırçınım evet
kaçıncı özür dileyişim unuttum
ama durumu biliyor işsizlik uzaklık
bi adımda o atarsa
sanmıyorum gerçi atmaz çok inatçıdır
neyse yahu ben gidip zıbaram
yarın ölü gibi gezicem zaten

inş.canımm aminn diyimm hayırlısı olsunn hepimizin hakkında ama çok çabaladım ben bu ilişkii için her neysee bunalım havasına girmek sitemioyurm iice yoksa daha kötü oluoo.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile

evt hakkımızda hayırlısı neyse o olsun... çabaların boşa çıkmaz inş girme tabi bunalım havallarına herşey daha güzel olcak buna inan kaydirigubbakcemile5

bu kavgalar çok tatlı kavgalar aslında kıymetini bilmek lazım bu kadar kıskançlığı isteyen çok kız var. bi yandan bakınca güvensizlikten oluşuyor diyorsun bu kavgaları bi yandan sevgiden ama ben güvensizlikten çok sevgiden olduğunu düşünüyorum tlf baktığında senin adını görmek istiyor seninde onu düşündüğünü düşünmek değil şahit olmak istiyor...

ewt kesinnlikle katılıorum tatlım kıybetini bilelim bari sms ni atsam benim sıpaya ne yapsam sewinsin garip:jeyyar:

gerisi ona kalmış.
elimden geleni yaptım
bu akşam ben hatalıydım
bi adımda o atarsa

sen elinden geleni yapmışın bırak artık o yapsın birazda hep sen çabalama hazıra alışmasın beyfendi... aşkta, inatta gururda olmamalı:eek:lmaz: hadi iyi geceler cnm takma kafana yarın ölü gibi felandan gezmicen öyle deme kendini öyle şartlandırma yarın ola hayrola...

gerisi ona kalmış.
elimden geleni yaptım
bu akşam ben hatalıydım
bi adımda o atarsa

en azından hatanı biliosun we ona acık bi kapı bırakmıssın corelim bu adamda sana karsılık werir herhalde uzme tatlı canını gun dogmadan neler dogar:teselli:

kıslar ben bi sahur hazırlıgı yapıp geliomm burda olursanız dewam ederiz:eek:

sağol esmer şekercim
inşallah istediğin sonuçları alırsın sınavdan.
ama ilişkim hakkında söylediklerin maalesef çıkmadı zira az önce bitti ilişkim..
belki hayatıma girecek (tabi sokmaya cesaret edebilirsem) insan için geçerli olur ..
yüreğine sağlık

corel'cim olacakları az çok tahmin ettim sana o yüzden sürtüşmeler ve sorunlar derken ondan bahsettim farkındaysan ne kadar sıkıldığınıda yazdım ama gördümüde söyledim...sana söylediklerimi geniş zamana yayarsan anlarsın canım...fal her sadece bugünü anlatmaz...ve farkettiysen sana sonra tekrar bakmak istiyorum dedim bazı şeyleri söylemedim eğer bu şekilde düşünüyorsan tekrar bakmamın anlamı yok galiba...neyse hakkında hayırlısı olsun canım biz yanındayız senin unutma...:1hug:

yaa tüh...
resimler niye cikmadiki simdi off
bugün bi daha cekip göndereyim madem...
niye beceremedim anlamadim ki

corel son durumun nedir canım :KK43: sizi takip ediyordum merak ettim .inşallah iyisisndr bugün...

corel'cim olacakları az çok tahmin ettim sana o yüzden sürtüşmeler ve sorunlar derken ondan bahsettim farkındaysan ne kadar sıkıldığınıda yazdım ama gördümüde söyledim...sana söylediklerimi geniş zamana yayarsan anlarsın canım...fal her sadece bugünü anlatmaz...ve farkettiysen sana sonra tekrar bakmak istiyorum dedim bazı şeyleri söylemedim eğer bu şekilde düşünüyorsan tekrar bakmamın anlamı yok galiba...neyse hakkında hayırlısı olsun canım biz yanındayız senin unutma...:1hum g:
bi tanem yanlış anlama ..
belki yenisiyle olur dedim
belki sürtüşmelerimizi atlatırız
ben tez canlıyım işte ..
sanırım hayattada bu yüzden çok kaybediyorum..
hemen olsun istiyorum herşey :)
tamam bi tanem atlat sınavlarını bende ruh halimin üstesinden geliyim güzel cümlelerini 4 gözle bekliyorum ..
corel son durumun nedir canım :KK43: sizi takip ediyordum merak ettim .inşallah iyisisndr bugün...

ben iyi sayılırım ..
bi gelişme yok tatlım ..
onu çok sıktım çok boğdum ..
paranoyalarım ve hemen olsun demelerimle ..
korkularını görmezden geldim ..
bundan sonra ne olursa kabulum hayrolsun diyor önüme bakıyorum ..
:Saruboceq:

allah herşeyin hayırlsını versin ama aranızdaki sürtüşmelerin sonu olmayacak ben böle kaç kişi gördüm gerçekten de iki iyi insan ama gel gelelim karakterler çakıştığına olmuyo işte neyapsan boşşş. dilerim hakkında hayırlısı olur

X