Kahve Falı

eğer seni gerçekten sevmiyorsa uğraşma bile cnm değmez üzülen sen olursun bu günler senin için çok önemli kendini oyalayacak birşeyler bulman lazım arkadaşlarınla gez ailenle birlikte birşeyler yap uğraş bul kendine oturupta telefondan bi çağrı bi msj bekleme işten ayrılman kötü olmuş en azından oyalardın kendini:teselli:

beimde 5 yıllık bi birlikteligim war canikom 2 gun ii 1 hafta kusuz neyipaylasamıos bilmiom hep kawga hep kawga 10 gundur yine kusuz yarın istanbula abime gidicem hem kafamı toparlamaya hem ondan biraz uzak kalmak icin ama benimkini biiliom pesimden gelecek getirecek buraya ama onunla ikende beni delirtio sıpa ne yapacagımı sasırdım iice:kedi:CADIARZU

evet işsizlik kötü ama
aynı işyerindeydik zaten
uzaklık böyle yaptı belkide bilmiyorum

gözden uzak olan gönülden de ırak olur derler ama ben katılmıyorum buna eğer oratada gerçek bi aşk varsa nerede olursa olsun onu yanında hissedebilmelisin... ki sizin ki sadece iş uzaklığı sonuçta aynı yerdesiniz bu kadar uzaklık bitirmez aradaki sevgiyi soğukluk getirmez gerçek olan duygular ortaya çıkmış anlaşılan belki ben yanlış düşünüyorum sen daha iyi bilirsin cnm ama olaylara duygusal bakma gerçekleri göremezsin sonucunda sen üzülürsün sana değer vermeyeni sil at sakın uğraşma

cnm bende bişiler yazmadan duramadım :kedi: bana birazcık ilişkide sevginin yerini alışkanlık almış gibi geldi yanılıyorumdur umarımm...

cnm bende bişiler yazmadan duramadım :kedi: bana birazcık ilişkide sevginin yerini alışkanlık almış gibi geldi yanılıyorumdur umarımm...

yazacaksın tabiki guselim de alıskanlık diil ilk gunki gibi ask war aramizda ck kıskanc nefes aldırmıo bana simdide kk ya taktı napıon dio 24 saatkafamçokkarıştı

canım benimde 4 senelik bi ilişkim var aynı durumdyızz.bizim 5 dkmiz 5 dmzı tutmuo maalesef.çok canım sıkılıoo.bu akşamm bana bi şaka yaptıı ama ömrümden ömür gitti amaa her şakanın altındada bi geçrke payı var derler yaaa huylandımmakannehirakannehirvalaa bizim ona göre barizz kavga ettiğimiz şeyler var daha doğrusu azar işittiğim şeyler hep aynı şeyler üstünde dönüp dolşıp sorun çıkıo aşamadık inş.aşarızz.sizin belli sebebi var mı yok mu canım kavgaların???

Son düzenleme:
kawga sebeplerimize ornekler
surdugum ojenin rengini ona solememem
nete girerken haber wermemem
yatarken ona sms atmayı unutmam
sabah gunaydın sms atmamam
dısarı cıkarken icime bady giymemem
kankamla telde cokkkkkkkk uzun sohbet etmem (tel ck mesgul calısıomus)
ws ws ........... bu liste bole uzuyup gidio iste tatlım:bbo:

yazacaksın tabiki guselim de alıskanlık diil ilk gunki gibi ask war aramizda ck kıskanc nefes aldırmıo bana simdide kk ya taktı napıon dio 24 saatkafamçokkarıştı

hmm o zaman seninki benim takımdan aynen cnm kk kartı aldım napcan hyr napcan onu söle bana diyo niye adresini veriyon niye adını veriyon beni deli mi etcen diyokaydirigubbakcemile3 anlamıyorum zaten bu kk da ne varsa tutturdun gidiyon ne varsa artık orda diyokaydirigubbakcemile3 kk dan kıskanıo yakaydirigubbakcemile3 işimiz çok zor hemde çok zor cnm:1hug: zamanla o kavgalarda geçiyo cnm bizimde 6 sene oldu bizde her allahın günü kavga ederdik ama baktık olmuyo artık zor kavga ediyoruz şimdi dönüp gülüyoruz eski halimize eğer hakkında hayırlısıysa allahım ayırmasın sizi

hmm o zaman seninki benim takımdan
bu hangi takım oluo gulum anlayıssız olabilir mi acep yada takıntılı

paronayakk takımı oluo tatlım onlarr.panterim ve karabiberimm ne güsell sizin sorunlarınız ufak su götürür sorunlar canım bizim öle değil maaleseff iştee.azcık huyuna gidin sizdee

paronayakk takımı oluo tatlım onlarr.panterim ve karabiberimm ne güsell sizin sorunlarınız ufak su götürür sorunlar canım bizim öle değil maaleseff iştee.azcık huyuna gidin sizdee

cnm alttan alınca da tepeme cıkmaya kalkıo sonnrada pencelerimi yiyip oturuoakannehir:roflol:

nysee kızlarr ben yatmaya gidiyorum canım.hepinize ii gecelerr sonra dertleşirizzz öpüyorum sizi

cnm alttan alınca da tepeme cıkmaya kalkıo sonnrada pencelerimi yiyip oturuoakannehir:roflol:

hahah pençelerimi yiyoo demişşşş hahah ay güdlürdünn.canım işte tepene çıkmana izn verme ben zamanında verdim şimdi sonuçlarına katlanıorummmmafoldumbenayyyyyyyyy çıkan şarkı tüylerimi ürpertti resmen sıla-kenar süsü ayyyyyhhhhh bu şarkıyı duymak sitemiorum yaaa kaldırsınlarr bunu ekranalrdannmafoldumben

bu kavgalar çok tatlı kavgalar aslında kıymetini bilmek lazım bu kadar kıskançlığı isteyen çok kız var. bi yandan bakınca güvensizlikten oluşuyor diyorsun bu kavgaları bi yandan sevgiden ama ben güvensizlikten çok sevgiden olduğunu düşünüyorum tlf baktığında senin adını görmek istiyor seninde onu düşündüğünü düşünmek değil şahit olmak istiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…