Kahve Falı

istifa edince ben antalyadan istanbula döndüm :)

desene sizede uzaklık taş koymuş işin kötüsü onu unutmak istemeyişim herkes unutursun geçer diyor ama ben onu unutmak istemiyorum ve biliyorum geriye dönüp baktıgımda aklıma hep güzel şeyler gelecek o zaman kendime kızacam niye birşey yapmadım diye.hayatıma çok fazla erkek girmedi ve tam anlamıyla girende bu oldu ben hep yanyana olsaydık daha mutlu olacagımıza inandım çünkü uzaktayken hiçbir şeyi tam olarak yaşayamıyorsun ne yazık ki ya hep bir şeyler eksik kalıyor bu çok kötü:sinifsinif:

bende unutmak istemiyorum ama mecburum en son 3 saat önce yarım saat-bi saat içinde msn ye geleceğini söylemişti hala yok
telefonu kapalı ..
mesaj çektim ulaşmadı..
artık yapacağım bir şey kalmadı ..
bi süre aramamak en güzeli ..
gün doğmadan neler doğar görücez bilikte..

yapmadım mı sanıyorsun
geçen hafta ç.ba sabahı atladım gittim
hemde bi kaprisi yüzünden
sırf beni görebilmek için yaptığı bi kapris
artık oluruna bırakıyorum yahu ..
dönerse benimmiş
dönmezse hiç benim olmamış demek ki ben elimden geleni yaptım ..

seninkiyle benimkini alıp bir güzel dövmek lazım affına magduren öküz bunlar bizim kıymetimizi anlamıyorlar ya

o da dogruda tam adamına söylüyosun buyüzden bile bana kızıyordu kendinden daha degerlisi yok diye ama tabi ben illa başkaları diyorum bir gün bu yüzden çok fena kazık yicem ya neyse

bana kızardı
başkalarını bırak az kendini düşün diye
hasta olucan bişi olcak sana diye
ama şimdi gözlerimden akan yaşın sebebi o
bu kadar basit nası olabilir anlamıyorum
ben onun için antalyaya dönmeye çabalarken

degilmi ya aglarken kıyamazdı ama şimdi iki aydır onun için aglıyorum ya bende ya nasıl bu kadar çabuk ve rahat degişebiliyolar ki

sizinkiler uzun aralıklar sonucu değişmiş benimkini 5 dksı 5 dksını tutmuoo bi çok sevioo bi sevmio anlamadım bendeee.sevdiğini bilmesem anlamasammm ugraşmıcam aslında

kıyamazdı
kaç kere kendi sildi gözyaşlarımı
geçici bi hevesmiş demek ki
ben artık adını anmak istemiyorum
bu sayfayı kapatmak istiyorum

zaman birazcık zaman ..
inşallah zaman tamir eder yaralarımı ..

sizinkiler uzun aralıklar sonucu değişmiş benimkini 5 dksı 5 dksını tutmuoo bi çok sevioo bi sevmio anlamadım bendeee.sevdiğini bilmesem anlamasammm ugraşmıcam aslında

mutlu olacaksan ugraşmaya devam et ben sadece susuyorum şimdi yoksa daha işim bitmedi onunla :Saruboceq:

benimkileri silmek bile nasip olmadı ben onun yanında hiç aglamadım onun yanında hep mutluydum ne kadar kızgın olsamda mutluysenağlamadum ya

tekrar başlasa ne olacak ki ?
güvenebilcek misin ?
Bu olayların tekrar olmayacağını nerden bileceksin ?
Bi kere vazgeçti neden bir daha vazgeçmesin ?

Hayata yeniden bir daha başlamak gerek ..
Bu gücü bulurum herhalde kendimde!
Bu konuyuda bir daha açmayacağım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…