Kahve Falı

arkadaşlar merhaba,
bu hafta sınavıma yoğunlaşmak istiyorum ben biraz bana anlayış gösterirsiniz umarım...sınavlarım bittikten sonra rahat bir nefes alacağım...burada herkese elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum...ama bu hafta mazur görün...sonra elimden geldiğince gene yapacağım...:1hug:

esmerim şekerimmm sınavındaa sana başarılar bebeğim.nasıl olsaa biz burdayızz sabrederizz bi haftaa dahaaaaaa öpüyorumm tatlımmmmm

esmerım sekerım allah zıhın acıklıgı wersın gulumopuyorumnanaktan

kızlar tek tek teşekkür ederim dilekleriniz için bitanesiniz siz:asigim: hepinize haftaya bakağım bekleyenlere sırayla...bu arada cucu falların hiç gözükmüyor canım yani resimlerin.corel bir ara tekrar bakacağım senin falına canım ve merakliii'ninda...hepinizi öpüyorum en kısa zamanda döneceğim...:1hug:

sağol esmer şekercim
inşallah istediğin sonuçları alırsın sınavdan.
ama ilişkim hakkında söylediklerin maalesef çıkmadı zira az önce bitti ilişkim..
belki hayatıma girecek (tabi sokmaya cesaret edebilirsem) insan için geçerli olur ..
yüreğine sağlık

demek ki gerçek değilmiş sevgisi canım
bende kendimde bile değilim ama yaşanması gerekiyormuş yaşandı

corelim içini boşaltmak rahatlatmak istersen anlatabilirsin canım özelden ama yok bende kalsın diosan saygı duyarımm canımm:teselli:

sağolun kızlar
aşırı derecede sakinim ama acısı yarın çıkıcak biliyorum
işsizlik ve ayrılık birleşince yarın ölüden farksız olucam
ama dayanacağımı düşünüyorum

sağolun kızlar
aşırı derecede sakinim ama acısı yarın çıkıcak biliyorum
işsizlik ve ayrılık birleşince yarın ölüden farksız olucam
ama dayanacağımı düşünüyorum

Hayırlısı olsun canımm hakkındaa hayırlısı neyse o olsun cidden.sorunlarınızın ve ayrılık sebebinizin içeriğini bilmiyorum ama düzelme şansı yok mu?:uhm::sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…