Kahve Falı

canımm detaylı yazmamışş şimdi yine msj geldii.arkadaşlara sölersin daha sonra telafi etcem bakcam ama şimdi bakamam fln demiş.iileşir inş.bi an önce .he bi de kıza dua dedin aöf sınavı varmışş ii geçsin diee ona da yoğunlaşması lazımışş

özel mesajla nası foto atıyoz
ben fotoları atıyım iiyileşince yorumları yapar
sınavı iyi geçer inşallah

ayy yenii gördümm pardonn.canım imageshackla ykle yine linklerii kopyala özel msjla at linkleri direk.o açıp bakıo ordan

esmer şekerim bana özelden msj attı hastaymış amaa size bakabilcek mi bilmiorummmafoldumbenüzüldüm iileşir inş.bi an öncee
geçmiş olsun yaaa üzüldüm bak şimdi :çok üzgünüm:, umarım en kısa zamanda iyileşir aramıza döner yine...

esmerşekerim hastamı geçmiş olsun çok:teselli:
özeline attım tatlım bakmak istersen yazcız bişeler
acil şifalar:a015:

kızlar geldim inanın size sözüm var diye...bakabildiklerime bakacağım diğerlerine en geç çarşambaya kadar yorumlamış olurum...pek iyi sayılmam şuan...:çok üzgünüm:

esmer şekerim çok geçmiş olsunnn uzun zamandır takip ediyordum.müsait olduğun vakit benimkine de bakabilir misin :)

hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar çok sağolun...zaten bu hafta sınavımı atlatıyorum birde...elimden geldiğince bakmaya çalışacağım:1hug:....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…