Kafam Çok Karışık Sizce Ben mi Abartıyorum?

Yani bilemedim 50lik şişko, bitik adamla da işyerinde hahahihi şeklinde takılacak kadar düşen kıza anca acırım, haydi sizin çocuğunuz var evlisiniz ortada zor kopan bir bağ var ama genç bekar kızsan da yavşayan amcayla aynı ortamda bulunmazsın be kardeşim Kızın karşılık verdiğini hiç sanmıyorum sizinkinin başına vurmuş kıza gevşiyor işte

Gidp bunları söylim mi

Pislik işte hesap sorsam benim kalbim kötü olur

Gidp bunları söylim mi
Kesinlikle söyleyin.
Noluyor ya diye beynine girin, silkeleyin adamı.
Çifte hayat yaşıyor, haftasonu azaptır ona şimdi.
Bir zahmet azabına kırbaç çakın, aptal değilsiniz asalak değilsiniz.
O size iş arkadaşı kadar önem özen göstermiyorsa huzuru kaçacak, kendine gelmiyorsa aha kapı orada yatacak yer arasın.

Farketmedim dışarıdan alır

Bana adamı orada kullanıyorlar gibi geldi, keriz gibi parayı kendi cebinden ödeyip, yemek yapıyor. Bu arkadaşları kalan yemekleri evlerine götürseler. Baya rahat ederler.

Bana adamı orada kullanıyorlar gibi geldi, keriz gibi parayı kendi cebinden ödeyip, yemek yapıyor. Bu arkadaşları kalan yemekleri evlerine götürseler. Baya rahat ederler.
kız zaten napsınlar 50yasında adamı. Yani kızılcık şerbeti apo gibi serveti de yoksa şansı da yok

O konulara girmedim, ver gazı keyfine bak durumu elbet.
Karşılıklı win win.
Adam duygusal haz alıyor, övgü duyuyor, işe yararlılığını genç kadınların gözünde görüyor e onlar da karına, zaman geçirmesine lehine bakıyor.
O durum ayrı.
Ama burada konu sahibi yaşanan saçma durumların ardını temizlemekte görevli bir kişi seçilmiş.
Yok ya!!!
Hadi oradan, bu kadına kim verecek duygusal hazzı???

kız zaten napsınlar 50yasında adamı. Yani kızılcık şerbeti apo gibi serveti de yoksa şansı da yok

Belli olmaz, geçenburada bir genç kız kendisinden 20 yaş büyük evli adamla ilişkisini 4 yıl sürdürdüğünü, şimdi napacağını soruyordu. Manyak çok ortalıkta.

O kadar haklısın ki . Üste cikacagi çok kesin kendi telefonundan ekran resmi al bence aldatma niteliğinde belge değil belki ama en azından yalanlayamaz. Sizin aklınızda ne var?

İki çocuğum var, ayrılsam ailem yok tek başıma iki çocukla hayat mücadelesi verecek gücüm yok.

Sen her şeyin altında bir şey arıyorsun diyecek cevabı biliyorum
O zaman eski usul devam edeceksiniz. Gormeyin , duymayın, bilmeyin. Bosanmayacakmissiniz, adam sizi kaybetmekten korkmuyor, yalanlar gırla .

Belli olmaz, geçenburada bir genç kız kendisinden 20 yaş büyük evli adamla ilişkisini 4 yıl sürdürdüğünü, şimdi napacağını soruyordu. Manyak çok ortalıkta.
Oda demişti bu adamla ilişkiyi bitirirsem işimden olurum diye. Yani ua da bize anlamsız geliyor bu kadar yaş farkı bilmiyorum

Ohhh inşallah iki tane de bizim için laf söyler.
Aşırı sinirlendim ben de.
Ne oluyor bu adamlara ben anlamıyorum.
Hepsi dışarıya el iyisi, evde sanki akrep var.
Gelmek eziyet gitmek eziyet, evdeki kadın değil evlat değil.
Hayır kendileri de bir .oka benzese anlayacağım bu tripli istemez, sanki dışarıdaki çok müthiş hayatı olacak da lütfeder halleri.
Ulan evdeki sana huzur için evladı için tamah ediyor diye kendilerini nimetten sayıyorlar.
Ne güzel dünya ya…

Kesinlikle. Sorsan kendince ne fedakarlıklar yapıyordur. Fırsatını bulsa net aldatır. İgrendim şu dayı kılıklı heriflerin yavşaklıklarından.

Yarın birgün şimdi eğlendiği ile aynı eve girse aynı muammeleyi ona da yapar. İsterse dünyanın en iyi eşine sahip olsun, bazıları hep heyecan peşinde maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…