Kadınlar Köyü

yok sertleşmiyo da, nasıl anlatsam... adet sancısı olur ya, yumurtalık bölgesinde, birden girer. aynı onun gibi.1-2 dakika sürüyor sonra geçiyor. günde 1-2 defa oluyor, bazen 2 günde bir. değişiyor yani.

rahim ağzı uzunluğunu neyle ölçüyor:18: vajinal ultrasonla mı:18:

Vajinal ultrasonla daha doğru sonuç veriyor.......

Ben lise 3. sınıftayken doğmuşsun o zaman...Erkenden evlenip çocuk sahibi olsam kızım olacak yaştaymışsın....Teyze diyebilirsin bana...:KK1:

haha
sorma, biz bunun geyiğini eşimle çok yapıyoruz aramızda 10 yaş olduğu için :KK70:

bi de ankara da okuduğu için, beni görmedin mi la diyorum :KK70: o da görsem nolcak o yaşta mı aşık olacam sana çocukken diyor hahaha :KK9:
annem 43 yaşında

haha
sorma, biz bunun geyiğini eşimle çok yapıyoruz aramızda 10 yaş olduğu için :KK70:

bi de ankara da okuduğu için, beni görmedin mi la diyorum :KK70: o da görsem nolcak o yaşta mı aşık olacam sana çocukken diyor hahaha :KK9:
annem 43 yaşında

Benden 4 yaş büyükmüş annen :) Genç anneanne olacak maşallah :nazar:

hıı, kimse inanmıyodu benim yaşımda kızı olup da everdiğine :KK70: şimdi torununu olacağını duyanlar şok geçirirler herhalde :KK70:

Maşallah annene...Ben de 39 deyince şaşırıyor insanlar günlük hayatımda...Pek mutlu oluyorum....Tam küçük çocukları olacak kadın görüntüsündeyim şimdilik...Kocaman kızım olsa kalp krizi geçirirler herhalde....

14 yaşındayken de 17-18 sanıyorlardı...:))

Son düzenleyen: Moderatör:
Maşallah annene...Ben de 39 deyince şaşırıyor insanlar günlük hayatımda...Pek mutlu oluyorum....Tam küçük çocukları olacak kadın görüntüsündeyim şimdilik...Kocaman kızım olsa kalp krizi geçirirler herhalde....

14 yaşındayken de 17-18 sanıyorlardı...:))

ayy sorma ya. ben de olduğumda minyon gösteriyorum.

bi de daha çocuksun demezler mi beni sinir ediyolar.
lan ne çocuğu evlenmişim barklanmışım ben artık.
insanlardaki bu zihniyeti anlamıyorum yani.

ayy sorma ya. ben de olduğumda minyon gösteriyorum.

bi de daha çocuksun demezler mi beni sinir ediyolar.
lan ne çocuğu evlenmişim barklanmışım ben artık.
insanlardaki bu zihniyeti anlamıyorum yani.

Ya bu minyonu boy pos açısından mı kullanıyorlar yoksa kemik iriliği mi ? Ben uzun boyluyum ama minyonsun diyen oldu da anlam veremedim........:44:

Ya bu minyonu boy pos açısından mı kullanıyorlar yoksa kemik iriliği mi ? Ben uzun boyluyum ama minyonsun diyen oldu da anlam veremedim........:44:

hepsi içinde narmikcim.
küçüklük ifadesi gibi.
biri yaşından küçük gösterise minyon tipli denir hemen, normalden daha ufak göründüğü için.
boy pos açısından da olur, kemik iriliği açısından da.

hepsi içinde narmikcim.
küçüklük ifadesi gibi.
biri yaşından küçük gösterise minyon tipli denir hemen, normalden daha ufak göründüğü için.
boy pos açısından da olur, kemik iriliği açısından da.

Minyon denilince benim aklıma çıtı pıtı,kısa boylu,narin bir kız görüntüsü geliyor ..O yüzden bana minyon dediklerinde ne alaka diyordum içimden....

X