Kadınlar Köyü

dövüyorsa, kumar oynuyorsa, çocuklarının rızkını başka yerlerde yiyorsa veya aldatıyorsa ben de boşanmasını desteklerim. ama artık şunu anladım ki burda tek hamlede ''boşan'' yazıveren çoğu kadın bu durum kendi başına gelse o kadar da kolay boşanamaz. Allah göstermesin ama insanın kendi başına gelmeden anlayamayacağı bir şey bu. özellikle de çocuk varsa. düzenini bozmak zor gelir, yalnız hayat gözünü korkutur, çevre ne der diye düşünürsün, çocuklarını düşünürsün, ailem üzülür diye düşünürsün.. düşünür de düşünürsün.. sonra bi bakarsın sinirin geçivermiş.

Böyle kadınların kendi kocişlerinden çıkaramadıklarının acısını hemcinslerinden çıkardıklarına gün be gün daha inanıyorum... :KK8:

Kendi düşen ağlamaz deyip bırakacaksın... :KK24:[/QUOTE]

Evet öyle işte ama iş işten geçmiş benim psikolojim bozulmuştu, insanlara yardım etme isteğim yok oldu bir anda, hatırlıyorum 5 gün kimseyle konuşmadım...Ama dengemi buldum artık, yardım eli uzatıyorum tutmuyorsa, sen bilirsin diyip geçiyorum artık :)

700g_tray_chocolates.jpg

Elim bos gelmedim bakinn :KK53:

ay bunlar çok güzelmiş yaaaa,sağolasın yumyum...

hoşgeldin

Ben bundan sonra böyle ikili ilişkilerde sadece inşallah maşallah demeye karar verdim..Yani karşındaki hatun herşeyi fazlası ile görüyor ve farkında zaten..Sen onun söylediklerini onaylayınca kızıyorlar,aralarına girmiş oluyorsun...Böyle düşünüyorlar..Aklı başında biri zaten bilir ne yapıp yapmaması gerektiğini... Artık kocası aldatsa,dayak yese de bana döner mi diyenlere inşallah maşallah diyorum..İçim acıyor,üzülüyorum ama sonra kötü olan ben oluyorum...O yüzden mesafe koymaya başladım bu tarz insanlarla....:KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bundan sonra böyle ikili ilişkilerde sadece inşallah maşallah demeye karar verdim..Yani karşındaki hatun herşeyi fazlası ile görüyor ve farkında zaten..Sen onun söylediklerini onaylayınca kızıyorlar,aralarına girmiş oluyorsun...Böyle düşünüyorlar..Aklı başında biri zaten bilir ne yapıp yapmaması gerektiğini... Artık kocası aldatsa,dayak yese de bana döner mi diyenlere inşallah maşallah diyorum..İçim acıyor,üzülüyorum ama sonra kötü olan ben oluyorum...O yüzden mesafe koymaya başladım bu tarz insanlarla....:KK50:

Yani zaten bir zaman sonra yapacak başka birşey de kalmıyor, yan yana olduğumuz arkadaşımıza söz geçiremiyorsak, internet başından hiç işe yaramaz zaten...En iyisi kendi hallerine bırakmak...Zaten bir de şey oluyor, bir yorum yapıyorum yarım safya ebatlarında epey zaman harcıyorum, ama tabi yorumumu beğenmediği için cevap vermiyor, o yazı orda öyle ziyan oluyor, sonra bakıyorum kendi fikrine yakın olanlarla sohbete girmiş bile :)
İçim en çok emeğime acıyor:KK16:

Kendi düşen ağlamaz deyip bırakacaksın... :KK24:

Evet öyle işte ama iş işten geçmiş benim psikolojim bozulmuştu, insanlara yardım etme isteğim yok oldu bir anda, hatırlıyorum 5 gün kimseyle konuşmadım...Ama dengemi buldum artık, yardım eli uzatıyorum tutmuyorsa, sen bilirsin diyip geçiyorum artık :)[/QUOTE]

Ben de artık çok umursamamaya çalışıyorum.
Israrın alemi yok...

Kesinlikle...
Kimini hayatımdan çıkarıp kimine de mesafe koyuyorum...
Her doğru heryerde söylenmez.
Bunu bilmek ve uygulamak yeterli...

herkese selamlar:21::21::21::21::21::21::21:
yine aynı konular herhalde
Bitmez bitmezzz :KK49:
Hoşgeldin.

Bensiz iç zaten hep o kahveleri sen :KK43:

Gel beraber içelim canım. :21:
Fallar beraber çıkıyor ne olsa.
Gel İstanbul'a beraber içelim. :KK34:

$cookiecup.jpg

Kahve demişken bu kahveyi gören oldu mu hiç bir yerlerde?

Benim çok hoşuma gitmişti fikir :) Kurabiye kabından kahve içiyorsun :) Ama piyasada var mı haberim yok tabi :)

X