Kadınlar Köyü

sağol canım da şu aralar pek dua okumak bile içimden gelmiyor inancımı mı kaybediyorum nedir.

evet ya ilk başta pek alışamamıştım ama şimdi yine uzamış gibi geliyor daha 1 ay olmadı ve ben daha hiç toplamadım hep salık:KK1: bugün sabah farkettim onu da.

Ama tabi kim bakcak da nazar değecek benim saçıma falan

yalnız amma negatif enerji serpiştirdim üzerinize de sabah sabah haaaa.
ben biraz işlere bakayım ,biraz dağıtırım inşallah kafamdakileri

hadi göruşüruk

Aaa olur mu birine okut o zaman kendini... :KK34:
İnanç kaybolmaz o sadece vesvese... Geçicidir.
Ben de bir süredir abuk subuk rüyalar görüyorum, sen gibi...
Nazardanmış. Bir de iç sıkıntısı...
Göz oluyor kuzum... :KK19:
Gözleri çıksın bu fesat insanların ya...:KK22:

Günaydın herkese,

Lake yoga nasıl gidiyor??? Bir faydasını görüyor musun?

Ben 3 kilo almışım internette araştırma yaparken sürekli yoga videoları çıkıyor aklıma geldi:)

canım yogayı ben biraz abarttım galiba, dizimde bir sakatlık vardı ve nüksetti :)
o yüzden ona ara verdim ,kursta bir ay daha hakkım var birazcık iyileşirsem sonra kendimi çok zorlamadan devam ederim inşallah ,gerçi daha önce öyle binicilik kursunu da bırakmıştım sonra giderim diye ama gitmedim.Biraz da maymun iştahlılığımdan kaynaklanıyor galiba:KK1:

okçuluğa geri dönmeye karar verdim evime yakın bir yerde salon açılmış, olmazsa biraz da orada takılayım.

canım yogayı ben biraz abarttım galiba, dizimde bir sakatlık vardı ve nüksetti :)
o yüzden ona ara verdim ,kursta bir ay daha hakkım var birazcık iyileşirsem sonra kendimi çok zorlamadan devam ederim inşallah ,gerçi daha önce öyle binicilik kursunu da bırakmıştım sonra giderim diye ama gitmedim.Biraz da maymun iştahlılığımdan kaynaklanıyor galiba:KK1:

okçuluğa geri dönmeye karar verdim evime yakın bir yerde salon açılmış, olmazsa biraz da orada takılayım.

Yogadan memnun musun lake?

Yogadan memnun musun lake?

memnundum aslında canım çok yoran terleten birşeydi yani beni çok yoruyodu ama dersten çıktığım anda da çok dinç oluyodum,yogacı :-))) cihangirdeydi çıkıp taksimde dolanıyodum,hoşuma gidiyodu.
ama dizimde bir sakatlık var benim şimdi yine ağrımaya başladı o yüzden bir süre ara vericem.

Geçmiş olsunnnnn.!!! İyi yapmışsın ara vermekle :) Maşallah bir sürü ilgi alanın varmış gerçekten, biniciliği bir kere denedim, kadın çileden çıktı hahahaahahaha çok komik bir gündüüüüüü :KK70::KK70::KK70::KK70: Bir türlü atın temposu ile benim HOP HOP yukarı aşağı ritmim tutmadı :KK70::KK70::KK70:

Soğuk aramız, bilmiyorumki...
Canım sıkılıyor işte genel bir sıkıntı, bugün çalışmakta istemiyorum :KK20:

Aynen sıkıcı bir gün. Ben de bitse de gitsem modundayım.
Her gün yeni kıyafet giyiyordum ruh halime göre. :KK53:
Bugün aynı şeyleri aynı saç modelini yapıp çıktım düşün o derece sıkıcı. :KK55:
Bence üstüne çok gittin adım atmalısın. :KK34:

Geçmiş olsunnnnn.!!! İyi yapmışsın ara vermekle :) Maşallah bir sürü ilgi alanın varmış gerçekten, biniciliği bir kere denedim, kadın çileden çıktı hahahaahahaha çok komik bir gündüüüüüü :KK70::KK70::KK70::KK70: Bir türlü atın temposu ile benim HOP HOP yukarı aşağı ritmim tutmadı :KK70::KK70::KK70:

lake çok donanımlı bir kız ya Maşallah :nazar: imreneni çoktur...:KK16:

memnundum aslında canım çok yoran terleten birşeydi yani beni çok yoruyodu ama dersten çıktığım anda da çok dinç oluyodum,yogacı :-))) cihangirdeydi çıkıp taksimde dolanıyodum,hoşuma gidiyodu.
ama dizimde bir sakatlık var benim şimdi yine ağrımaya başladı o yüzden bir süre ara vericem.

İyi yapmışsın. İş temposu üstüne zor olur.
Ama sıkıntılarına pozitif olabilmeyi de aşılıyor sanki yoga?
Yanılıyor muyum?

Biniciliği ben de istiyorum ama 20ye mi bölüneyim ya diyorum. :26:
Çok zevkli olmalı.... :KK17:

merhaba kızlar :KK3:

bi arkadaşa bakıp çıkacaktım :KK1:
Benim o... :KK52:
Değil miyim yoksa :KK33:
HOŞGELDİN KADESA.

:KK25:
İyi yapmışsın. İş temposu üstüne zor olur.
Ama sıkıntılarına pozitif olabilmeyi de aşılıyor sanki yoga?
Yanılıyor muyum?

Biniciliği ben de istiyorum ama 20ye mi bölüneyim ya diyorum. :26:
Çok zevkli olmalı.... :KK17:

Benim o... :KK52:
Değil miyim yoksa :KK33:
HOŞGELDİN KADESA.

hoş bulduk canım..sen biz hepimiz :KK1:

ne sıkıcı bir gün ya,gerçekten psikoloğum bozuldu :KK52:

bir de sevmediğim bi arkadaş börek getirmiş bende onun getirdiğini bilmeden yedim şimdi midem ağrıyor..bi de gülerek afiyet olsun demez mi? öleceğim burda :2:

Hayyalcim,

Binicilik oldukça zevkli birşeymiş :KK70::KK70::KK70: Ama ben binicilikten çok kadını çileden çıkardım diye kahkahaya bağladım sonunda :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Ne yapayım resmen çileden çıktı kadın, iki gram sabrı yokmuş yani, ben de baştan heyecan yaptım sonra dedim, amannn eğlen tadını çıkar :KK70:

Bir kadın vardı tanıştığım, atı vardı köyde yaşıyordu, hergün benimle tepeleri tırmanır diyor, o anlatınca böyle o kadar özgürlük verici bir yanı vardı ki..

Gel gelelim bende yetenek yokmuş.:)

:KK9::KK9:
sorma
herkes kıskançlıktan çatlıyo
dermişim

herkes işinde gücünde yahu kim imrenecek

ama yine de moral vermeye çalıştığını biliyorum teşekkür ederim canım

Sen iyi niyetli bir insansın lake...
Herkesi kendin gibi zannediyorsun.
Kıskanç ve de kötü niyetli o kadar insan var ki...
Hani mesela sen onu yapıyorum bunu yapıyorum diyorsun, bunun altından kendini beğenmiş ve kendini dev aynasında gördüğünü bile iddia edip içten içe nedensiz kinlenen insanlar bile vardır.
Şaşırma ama oluyor.
Benim başıma geldi... Şu sitede böbürlendiğimi hiç gördünüz mü? Gerçek hayatta da böyleyim ama ısrarla öyleymiş gibi gösterenler oluyor çevremde...
Senin de vardır. Dikkatli ol ve dua oku bol bol... Ya da okut. :KK34:

Sen iyi niyetli bir insansın lake...
Herkesi kendin gibi zannediyorsun.
Kıskanç ve de kötü niyetli o kadar insan var ki...
Hani mesela sen onu yapıyorum bunu yapıyorum diyorsun, bunun altından kendini beğenmiş ve kendini dev aynasında gördüğünü bile iddia edip içten içe nedensiz kinlenen insanlar bile vardır.
Şaşırma ama oluyor.
Benim başıma geldi... Şu sitede böbürlendiğimi hiç gördünüz mü? Gerçek hayatta da böyleyim ama ısrarla öyleymiş gibi gösterenler oluyor çevremde...
Senin de vardır. Dikkatli ol ve dua oku bol bol... Ya da okut. :KK34:

Hayyal ile aynı fikirdeyim lake cim...:KK16:

Hayyalcim,

Binicilik oldukça zevkli birşeymiş :KK70::KK70::KK70: Ama ben binicilikten çok kadını çileden çıkardım diye kahkahaya bağladım sonunda :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Ne yapayım resmen çileden çıktı kadın, iki gram sabrı yokmuş yani, ben de baştan heyecan yaptım sonra dedim, amannn eğlen tadını çıkar :KK70:

Bir kadın vardı tanıştığım, atı vardı köyde yaşıyordu, hergün benimle tepeleri tırmanır diyor, o anlatınca böyle o kadar özgürlük verici bir yanı vardı ki..

Gel gelelim bende yetenek yokmuş.:)

ben de ilk denediğimde atın dizginlerini tutuveriyodum çekiyodum yani artık heyecandan mı yoksa düşme korkusundan mı ve at zınk diye duruyodu.Benim hoca da önce yalnız o dizginlerden çok çekmeyelim diyo ben de çekmiyorum ki zaten e ben nerden tutacam diyorum,bi de attan inememiştim onu hatırlıyorum :KK9::KK9::KK9:

Hiç aklına hayaline gelmedik konularda,aklından geçirmediğin şeylerde bile kendini beğendiğin vs düşünen fesat insanlar çıkabiliyor..Ve emin ol senin her yaptığını,kendinde yaptığın her değişikliği takip ediyorlardır....Keşke herkes işinde gücünde olsa,kendi önüne baksa..Malesef öyle değil...Öyle değil-miş...Ben de yeni yeni öğreniyorum......

ben de ilk denediğimde atın dizginlerini tutuveriyodum çekiyodum yani artık heyecandan mı yoksa düşme korkusundan mı ve at zınk diye duruyodu.Benim hoca da önce yalnız o dizginlerden çok çekmeyelim diyo ben de çekmiyorum ki zaten e ben nerden tutacam diyorum,bi de attan inememiştim onu hatırlıyorum :KK9::KK9::KK9:

Hahahaha :):):):) Ben burda kalayım güzel burası böyle atın sırtında :KK70::KK70::KK70::KK70:
At da şaşırmıştır muhtemelen, ne istiyorsun bacım, bi karar ver :KK70::KK70::KK70:

Ben en çok oturma pozisyonunda zorlandım, aşağı yukarı aşağı yukarı modu var ya :KK70: Popom nedense böyle hafif arkaya atıyorum. Sonra videomu izledim de acayip seksi bir biçim almışım hahahahah :KK70::KK70::KK70::KK70: :KK70::KK70::KK70: O popoyu o hale nasıl sokmuşum bilemiyorum :KK66:

Hiç aklına hayaline gelmedik konularda,aklından geçirmediğin şeylerde bile kendini beğendiğin vs düşünen fesat insanlar çıkabiliyor..Ve emin ol senin her yaptığını,kendinde yaptığın her değişikliği takip ediyorlardır....Keşke herkes işinde gücünde olsa,kendi önüne baksa..Malesef öyle değil...Öyle değil-miş...Ben de yeni yeni öğreniyorum......

NarMik ve HayyaL, siz bu site içinde mi böyle insanların çıkabileceğini diyorsunuz? Yoksa günlük hayatta mı? Ama biz burda birbirimizi gerçek hayatta tanımıyoruz ki işte yazdıklarımız kadar, neresini kıskanıyorlar? Bana da açın konuyu:)

X