Kadınlar Köyü

Herkese hayırlı bayramlar .. Büyüklerimin elelrinden küçüklerimin gözlerinden öperimm :KK1:

:KK54:

HEpiniz kurban bayramı mubarek olsun tüm kk kadınalarının HErkezin kurrbanı kabul olsun Hadi hepinizin yanakalrından öptümmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Bayraminiz mubarek olsun hayirli bayramlar koy halkim muhtarinizdan sevgiler:KK16::KK16:

Buralardayimda eskisi kadar sk takilmiom pcye :) telefondn bakiom iphone gordunmu duydunmu hic:KK9:bi konu sahibi demistide:KK60:

Ben de önce oyle zannettim de kadının basından askın sorunları sonra anlatınca kiyamadim...
Bazen cok tuhaf KK kadınları, cok gaddar ve tuhaf sekilde yargılıyorlar. Şakayı bile .aka yapabiliyorlar...
Gecen gun isim mevzusunda komik gelen bir isim hakkında espri yaptım...
Bir tane üye var ki kesinlikle iyi niyetli olduguna inanmıyorum, gelip olayı saptırmak icin elinden geleni yaptı.
Öylesine çevirdi ki lafı gören fesadım zanneder, uyarmama rağmen devam etti...
Böyleleri de var yani.
Ama senin o gun yorumunu okudum :KK34:
Cok iyimser bakmissin :KK34:

Ben de önce oyle zannettim de kadının basından askın sorunları sonra anlatınca kiyamadim...
Bazen cok tuhaf KK kadınları, cok gaddar ve tuhaf sekilde yargılıyorlar. Şakayı bile .aka yapabiliyorlar...
Gecen gun isim mevzusunda komik gelen bir isim hakkında espri yaptım...
Bir tane üye var ki kesinlikle iyi niyetli olduguna inanmıyorum, gelip olayı saptırmak icin elinden geleni yaptı.
Öylesine çevirdi ki lafı gören fesadım zanneder, uyarmama rağmen devam etti...
Böyleleri de var yani.
Ama senin o gun yorumunu okudum :KK34:
Cok iyimser bakmissin :KK34:

Vicdansizmisim gibi yorumlar geldi bana ama bilemiyorum olani soyledim zaten ucmus o konu :44:sorunlari en son soyledi basta soylese kimse kusuruna bakmazdi..evet bazilari lafi oyle ceviriyoki yakandan dussun diye uzatmiyo insan:KK1:

Maxima! Hamile mısın???? Aaa cok sevindim :nazar:
Yalnız sen hani okumaya devam edecektin ? Bu durumda bebek isi olunca okuma isi askıya alındı demek oluyor degil mi?
Eşini be seni tebrik ederim canım benim... :KK70:

Merhaba,yarım saat evvel Eskişehir den geldik..Yarın İzmire gidiyorum 2 günlüğüne...Çocukları bıcı bıcı yaptırıp uğrayacağım yine :)

X