Kadınlar Köyü

Merhabayın. kızlar evi süpürdüm toz aldım paspas yaptım hallıları silidim koltukalrı sildim mutfagı temizledim wcleri temizledim , duşa kabınle boguştum.. Balkonumu yıkadım çamaşır yıkadım astım yıkadım astım .. perdeleri yıkadım astım yatak odasını toparldım dolapları felan Yemek yapcam , birde buzdolabı temizlicem oy oy mis oldu evümm:KK76::KK76::KK76::KK76:

Merhabayın. kızlar evi süpürdüm toz aldım paspas yaptım hallıları silidim koltukalrı sildim mutfagı temizledim wcleri temizledim , duşa kabınle boguştum.. Balkonumu yıkadım çamaşır yıkadım astım yıkadım astım .. perdeleri yıkadım astım yatak odasını toparldım dolapları felan Yemek yapcam , birde buzdolabı temizlicem oy oy mis oldu evümm:KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben okurken yoruldum sizi düşünemiyorum ne haldesinizdir...

Bankada çalışıyordum özel sektör işte
Eşimin tayini çıkınca bende istedim benimkini yapmadılar
Bende istifa ettim :)

:26: :26: :26: Kötü olmuş umarım batıya dönünce istediğin gibi iş bulabilirsin.
Evde oturmak zor... :KK50:

:26: :26: :26: Kötü olmuş umarım batıya dönünce istediğin gibi iş bulabilirsin.
Evde oturmak zor... :KK50:

Eylül ayındaki önlisans kpss ye girmiştim sonucunu bekliyordum günlerdir
Nihayetinde bugün açıklandı 84 almışım atanırmıyım bilmem
Puanı öğrendim ondan sonra ist.daki bir yatırım şirketinden yatırım uzmanı pozisyonu için aradılar
Bugün böyle bir ruhsuz bir hissiz oldum sevinsemmi üzülsemmi bilemedim....

Eylül ayındaki önlisans kpss ye girmiştim sonucunu bekliyordum günlerdir
Nihayetinde bugün açıklandı 84 almışım atanırmıyım bilmem
Puanı öğrendim ondan sonra ist.daki bir yatırım şirketinden yatırım uzmanı pozisyonu için aradılar
Bugün böyle bir ruhsuz bir hissiz oldum sevinsemmi üzülsemmi bilemedim....

E süper... İyidir iyi. Kısmetlisin bugün demek.
Şansın bol olsun...

Hayy maşaallah kedi sana..
:nazar::KK30: Bizim eve de uğrarmısın temizlik için..:KK1:

Hayırlı günler fıstıklar.:KK51:. Ne var ne yok..?

Bugün sıkılmakla mükellefim...
Çok sıkılıyorum... :KK37:

Yeminle az evvel aklımdan geçtin :emir_bebek:
Nerde acep dedim.
Naber canım?

X