Kadınlar Köyü

Hoşbuldum.. Elhamdulillah iyiyim.. Bebeğimle oturuyorum.. Siz neler yapıyorsunuz..

Kedi sesin gelmiyor hatlar kesildi heralde.. :KK60:
:KK60: :KK60: libbbbbbbb ya ya ya ya yaa .. Sesssssss iinn inn innn gellll mmiioooorr orr orrr..:KK30::KK30::KK30:
Ben ocağa yemek koymaya bile üşendim mecbur koydum en sonunda...

Ne güzel bendede olsa o enerji azıcık iş yapardım :)
Kız aç camı kapıyı azcık gune ş gelsin bak ansıl açılcan Ben hiç orutmadan yapıyorum sonra yarım saat çay molası sonra yemek :KK9:

:KK60: :KK60: libbbbbbbb ya ya ya ya yaa .. Sesssssss iinn inn innn gellll mmiioooorr orr orrr..:KK30::KK30::KK30:

Kız aç camı kapıyı azcık gune ş gelsin bak ansıl açılcan Ben hiç orutmadan yapıyorum sonra yarım saat çay molası sonra yemek :KK9:

Söz konusu paraysa hatlarda konukluk oluyor canım..
:KK9::KK9: ne yemekler yaptın bakalım..:KK56:

Merhabayın. kızlar evi süpürdüm toz aldım paspas yaptım hallıları silidim koltukalrı sildim mutfagı temizledim wcleri temizledim , duşa kabınle boguştum.. Balkonumu yıkadım çamaşır yıkadım astım yıkadım astım .. perdeleri yıkadım astım yatak odasını toparldım dolapları felan Yemek yapcam , birde buzdolabı temizlicem oy oy mis oldu evümm:KK76::KK76::KK76::KK76:

Ben okurken yoruldum valla :KK53::KK53:

:KK1:

Günaydın tüm prenseslere,kraliçelere ....:KK16:

Yarın sabah Eskişehir yolcusuyuz..

Şimdiden tüm dostlarımın bayramını kutluyor, İnsanoğlunun günahlarının affı için kurban edilen hayvancıklara Allah'tan rahmet diliyorum...

İyi yolculuklar diliyorum Narmik'cim...
Hepimize iyi bayramlar dilerim...

selam kızlar:KK3: topikçe herkesse iyi bayramlar:KK19:

Hayalcim:KK48: bu öpücükte Narmik*e:KK48:

Günaydın tüm prenseslere,kraliçelere ....:KK16:

Yarın sabah Eskişehir yolcusuyuz..

Şimdiden tüm dostlarımın bayramını kutluyor, İnsanoğlunun günahlarının affı için kurban edilen hayvancıklara Allah'tan rahmet diliyorum...

İnşaallah sağ sağlim varırsınız Eskişehir'e.. :KK16:
Biz bu bayram evdeyiz.. bebişim olduğu için memlekete ( Eskişehir'e) gidemedik..
:emir_bebek:

Allah razı olsun.. Seninde bayramın mübarek olsun..
:KK54:

otobüsle gitmemiz gerekeceği için zor olacağını düşündük.
:26:. birde daha acemiyim ilk bebek olduğu için..:KK17: emzirirken huysuzlanıyor bazen:emir_bebek:

Benimkiler de tecrube açısından ilk bebekler..Prematüre doğumlular hatta....İkizler...:KK1:

Otobüsle zor olabilir tabi..Nerede oturuyorsunuz ?

Eskişehir benim eşimin memleketi..Biz İş icabı Düzce de oturuyoruz..Ben İzmirliyim...

Benimkiler de tecrube açısından ilk bebekler..Prematüre doğumlular hatta....İkizler...:KK1:

Otobüsle zor olabilir tabi..Nerede oturuyorsunuz ?

Eskişehir benim eşimin memleketi..Biz İş icabı Düzce de oturuyoruz..Ben İzmirliyim...

Allah hayırlı evlat olmalarını nasip etsin İnşaallah..
:KK16:

İstanbulda oturuyoruz biz.. eşimin de ve benim ailem de Eskişehirde.. Eşimin işi için İstanbuldayız..

Defalarca uyumaya çalıştım nafile :KK1:
Gene Burdayim...
Simdi duş sonra hazırlık ve sonra:
Bayram şekeri Enrique :nazar:
13 yasından beri hayranım bu adama...
Ömrümün yarı yılı :KK53:
Bugun konserine gidiyorum ve asırı mutluyum :KK9:
Görüşmek üzere kızlar :emir_bebek:

X