Kadınlar Köyü

Ben birsey bilmek istiyorum bu sitede cok sık rastladığım su kociş, kocik...vs gibi eşlerine seslenmenin ana sebebi nedir? Ben dışarıda hic rastlamıyorum eslerine boyle hitap edenlere...

Ben birsey bilmek istiyorum bu sitede cok sık rastladığım su kociş, kocik...vs gibi eşlerine seslenmenin ana sebebi nedir? Ben dışarıda hic rastlamıyorum eslerine boyle hitap edenlere...

Hava atıyorlar yavrum.:KK53: Ben de karşıt tepki geliştirdim,cociş diyorum onlarınkine.:KK53:

Aynı fikirdeyim..Bunu öğrendiğimde Surrender ile paylaşmıştım...İkimiz de anlam veremedik,üzüldük....

Şimdi ayrıldılar ve kız başka biri ile evlilik niyetinde...Çocuk istiyor bir de...........

3 ten fazla kürtaj olması onun bebek sahibi olmasını bile engelleyebilir diye biliyorum ben...
Ebru Gundes in sırf bu yüzden senelerce tedavi girmesine rağmen bebeği olmamamıştı...
Cunku birçok kez kürtaj geçirdi keyiflerine düşkün olup korunmamaktan...

3 ten fazla kürtaj olması onun bebek sahibi olmasını bile engelleyebilir diye biliyorum ben...
Ebru Gundes in sırf bu yüzden senelerce tedavi girmesine rağmen bebeği olmamamıştı...

aynı söyledim desem
yalan olmaz.bende öyle düşünüyorum:26: alahın işi bellı olmaz yineden.

Teşekkürler oktayim kaynarcam Medine'm :KK1:
Sen nasılsın? Sınır bozucudayken okuyup okuyup giderdin :KK1: yazmana sevindim bana :KK34:

yooo ordada yazdim birkac kez ama
tanismak yerine hemen yok irkekkk..amann falan gibi seyler yazdilar
o yuzden arda bazen bakiyordum
ama gerci suda forum takipten tum konulara goz atiyorum...
hatta narmiki gelinlikli foto vardi o sandim
arkadas ekledim begenip ama onda bile bi anlam aradilar..
velhasil geldim..
birde senin su kurklenme olayina cok uzulmustum..
ama geri donmene sasirdim acikcasi
cok kati mesaj yazmistin..:21:

3 kez olmuş..

Ebru Gündeş beyin ameliyatı geçirdiği için doğumuna beyin cerrahı da girmiş..Yanılmıyorsam şu an bir kız bebeği var son evliliğinden....

Hava atıyorlar yavrum.:KK53: Ben de karşıt tepki geliştirdim,cociş diyorum onlarınkine.:KK53:

Ben de evlenince kociş dicem :KK1: buguuuu karşına geçip kocisim kocisim dicem :KK33:
Kocayla hava atıldığını da bir tek bu forumda görüyorum zaten :KK1:

Ben de evlenince kociş dicem :KK1: buguuuu karşına geçip kocisim kocisim dicem :KK33:
Kocayla hava atıldığını da bir tek bu forumda görüyorum zaten :KK1:

ilk zamanlar kocisle ovunup sonrdda vur abaliya yapiliyo..
ama acikcasi bu durumun iyi geyigini yapmis eksiciler..:KK53:

aynı söyledim desem
yalan olmaz.bende öyle düşünüyorum:26: alahın işi bellı olmaz yineden.

Dogru...:emir_bebek: kısmet kader tabii Allah kalplerine isteklerine göre versin.
Gerçi bu yeni yasadan sonra kafalarına gore kürtaj olamıyorlar degil mi?

yooo ordada yazdim birkac kez ama
tanismak yerine hemen yok irkekkk..amann falan gibi seyler yazdilar
o yuzden arda bazen bakiyordum
ama gerci suda forum takipten tum konulara goz atiyorum...
hatta narmiki gelinlikli foto vardi o sandim
arkadas ekledim begenip ama onda bile bi anlam aradilar..
velhasil geldim..
birde senin su kurklenme olayina cok uzulmustum..
ama geri donmene sasirdim acikcasi
cok kati mesaj yazmistin..:21:

Erkek olduğunu düşünmemiştim..Sözlük yazarlarından biri mi diye düşünmüştüm...Kadın ya da erkek...O sırada elmeyra ile ilgili çok hassas bir konu vardı ve üst üste henüz o gün üye olmuş 3-4 üye birden 1-2 dakika içinde arkadaşlık yollayınca ve son zamanlarda sözlük yazarlarının siteye çok fazla akın etmesi nedeniyle işkirlenmiştim..Olay bundan ibaret yani...

Olmuyor Böyle Kocişimi de Üye Yapmam Lazım.. :KK14:

Son düzenleme:
X