Kadınlar Köyü

Ah ah bu sessizlik hayra alamet degil...
Ne oje sürsem acaba fikri olan?

Merhaba :)

Dışardaydık..Anca geldik,yedik,bıcı bıcı yaptık ve çocukları yatırdık :) Nasılsınız ? :KK16:

Bence kırmızı...
İyim yalnızım evde hem tv hem net takılıyorum
Sen nasılsın ? Sabah işe hazırlık yapıyorsun sanırım

Dusa gircem hazırlık falan ancak uyurum :KK1:
Evet yarın is bası :KK24:
Yeni bir 2,5 gun bizi bekliyor sonra tatil yasasinnn :KK52:

Selam kızlar hosgeldiniz. Biz de annem ve babamlarla disaridaydik cok yedim galiba yerimden kalkamiyorum :KK1:

Yarın günah çıkarmaya spor salonuna giderim herhalde :KK1:

Biz Bolu highway outlete gittik..Öncesinde ilk bebeklerimin mezarına gittik...Almina ve Çınar abla ve abisinin mezarını temizlerken bana yardım ettiler...Kurumuş yaprakları toplamama yardım ettiler..Eşim tabi ağladı bu tablo karşısında....Öyle işte ...

Sonra Bolu ya gittik...Dün eski bir arkadaşımın birden fazla kürtaj geçirdiğini öğrendim ,çok üzüldüm..Arabada giderken aklıma geldikçe ağladım bir kaç sefer...Bu günlerde nedense çok ağır ,çok üzücü şeyler öğreniyorum üst üste...Allah beterinden saklasın inşallah....

Biz Bolu highway outlete gittik..Öncesinde ilk bebeklerimin mezarına gittik...Almina ve Çınar abla ve abisinin mezarını temizlerken bana yardım ettiler...Kurumuş yaprakları toplamama yardım ettiler..Eşim tabi ağladı bu tablo karşısında....Öyle işte ...

Sonra Bolu ya gittik...Dün eski bir arkadaşımın birden fazla kürtaj geçirdiğini öğrendim ,çok üzüldüm..Arabada giderken aklıma geldikçe ağladım bir kaç sefer...Bu günlerde nedense çok ağır ,çok üzücü şeyler öğreniyorum üst üste...Allah beterinden saklasın inşallah....

Birden fazla kürtaj? Neden? :26:

Birden fazla kürtaj? Neden? :26:

Henüz evli değillerdi ve korunmamışlar....Cahil insanlar da değiller üstelik...Bile bile lades ...:KK43:(

Ben o giden masum bebeklere üzüldüm......Kürtaj bir doğum kontrol yöntemi değildir demiş dr onlara ama akıllanmamışlar....

Spor salonları her zaman pazarları tam kapasite dolu olur cunku insanlar daima pazarları boş günleri oldugundan fazla yer be bizim hocaların tabiriyle günah çıkarır gibi daha cok spora sarılıp o kaloriyi eritmeye çalışırlar :KK52:

Henüz evli değillerdi ve korunmamışlar....Cahil insanlar da değiller üstelik...Bile bile lades ...:KK43:(

Ben o giden masum bebeklere üzüldüm......Kürtaj bir doğum kontrol yöntemi değildir demiş dr onlara ama akıllanmamışlar....

İnsanların hayatlarını yargılamak adetim değildir, evlilik oncesi cinsel hayatları da olabilir insanın ama bir bedeni bu kadar hafife almaları cok bencilce geldi. Kürtajdan sonra kadınların ruhsal dengelerinde de bedenlerinde de cok ciddi yaralar oluşurmuş...
Ne o bebeğin yasama hakkını bu kadar kucumseyebilir o insanlar ne de kendi saglıklarını bu derece kucumsemeliler...
Allah merhamet versin gercekten iclerine...

İnsanların hayatlarını yargılamak adetim değildir, evlilik oncesi cinsel hayatları da olabilir insanın ama bir bedeni bu kadar hafife almaları cok bencilce geldi. Kürtajdan sonra kadınların ruhsal dengelerinde de bedenlerinde de cok ciddi yaralar oluşurmuş...
Ne o bebeğin yasama hakkını bu kadar kucumseyebilir o insanlar ne de kendi saglıklarını bu derece kucumsemeliler...

cesaretleri şaşırtıcı:KK53:

Aynı fikirdeyim..Bunu öğrendiğimde Surrender ile paylaşmıştım...İkimiz de anlam veremedik,üzüldük....

Şimdi ayrıldılar ve kız başka biri ile evlilik niyetinde...Çocuk istiyor bir de...........

X