Kadınlar Köyü

Forum Dışında da Çok Duyuyorum.. :KK53:

Gercekten mı? Belki benim çevremde yoktur ben baya şaşırmıştım, az evvel de üyelerden biri dışarıya açık album yapmış 'kocişle ben' diye. Ona rastgeliyodum sabahtan beri güncel konularda çıkıyor. Ona istinaden sordum soruyu aklıma gelmişken dedim :KK34:

Ben de kanka,aşkitom vs gibi lafları pek sevmiyorum nedense..Çok komik ve samimiyetsizmiş gibi geliyor kulağıma....
Yahu Şu 2 Kelime Bana da Samimiyetsiz Geliyor..
Hele Aşkitom.. :KK60:
Aklımaa '' Şanslı Masa '' Programından Bir Kesit Geliyor.. :KK52:

Gercekten mı? Belki benim çevremde yoktur ben baya şaşırmıştım, az evvel de üyelerden biri dışarıya açık album yapmış 'kocişle ben' diye. Ona rastgeliyodum sabahtan beri güncel konularda çıkıyor. Ona istinaden sordum soruyu aklıma gelmişken dedim :KK34:

Valla Duyuyorum..
Bende Aşkoşşş Diye Bağrınır Dururum.. :KK1:

Ağzıma Ne Gelirse.. :KK53:

Herkesin sevmediği bir kelime var demek ki :KK1:
Beni o konuda sıkıştırmaz, karşılığında da hep cok guzel hitap eder de guzel kelimeler bakımından oldukça şanssız bizimki :KK1:

Herkesin sevmediği bir kelime var demek ki :KK1:
Beni o konuda sıkıştırmaz, karşılığında da hep cok guzel hitap eder de guzel kelimeler bakımından oldukça şanssız bizimki :KK1:

benım ki hiç rahatsız olmuyor..doğasında var sanırsam.
biliyor tabi kendını:KK52::KK52:

Son düzenleme:
Yahu Şu 2 Kelime Bana da Samimiyetsiz Geliyor..
Hele Aşkitom.. :KK60:
Aklımaa '' Şanslı Masa '' Programından Bir Kesit Geliyor.. :KK52:

Valla Duyuyorum..
Bende Aşkoşşş Diye Bağrınır Dururum.. :KK1:

Ağzıma Ne Gelirse.. :KK53:

Aşkoşş da iyiymiş yaa.. İlk defa şu an senden duydum.....:KK1:

Bu arada lake neden banlandi? Bileniniz var mı? Hic aykırı mesajini da göremedim mesajlarına baktım...
Kız son 1 ayın cogunu Banli geçirdi tıpkı ben gibi :KK1:

Bu arada lake neden banlandi? Bileniniz var mı? Hic aykırı mesajini da göremedim mesajlarına baktım...
Kız son 1 ayın cogunu Banli geçirdi tıpkı ben gibi :KK1:

Hiç bilmiyorum canım..Hatta banlı olduğunu şu an senden öğreniyorum...Umarım kısadır cezası....:44:

Öyle..
Hangisi Sürçmüyorsa Onu Kullanıyorum.. :KK1:
Alternatif Çok..

İnanır mısın İsmini Hiç Kullanmıyorum..
Ciddi Ciddi Genel Anlamda Sürekli '' Hayatım '' Derim..

bende pek kullanmıyorum
geçen gün bana ''hayatım''nasıl denir
onu öğretmeye çalıştı ama nafile:KK52::KK52:

sanırım bu aşkın ''odunu''benım.

Son düzenleme:
bende pek kullanmıyorum
geçen gün bana ''hayatım''nasıl denir
onu öğretmeye çalıştı ama nafile:KK52::KK52:

sanırım bu aşkın ''odunu''benım.

Allah nasib eder de bir gün önce göbeğine ve daha sonra da kucağına sevimli şirin bir melek konduğunda hiç farkında olmadığın güzel sözleri bildiğini ve kullandığını göreceksin...:KK34:

Allah nasib eder de bir gün önce göbeğine ve daha sonra da kucağına sevimli şirin bir melek konduğunda hiç farkında olmadığın güzel sözleri bildiğini ve kullandığını göreceksin...:KK34:

bebişe kullanırım canım:KK53:
yeğenlerime neler neler diyorum :KK1::KK1:

ama ruh öküzüme söyleyemıyorum:KK53::KK53::KK53:

X