Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

biz bu ilaçlara başladığımız bir iki taneydi sonrasında sayı 10 lara 20 lere çıkıt
ama yinede sonuç değişmedi
BEN UZUN ZAMAN OLDU UNUTMUŞTUM ALOE VERA KUANDIĞIMIZ ZAMANI ŞİMDİ OKUNCA PAYLAŞMAK İSTEDİM

Son düzenleme:
malesef böyle firmalar o kadar çoğaldı ki ve zayıf yanımızı bildiklerinden,hemen o yönde başarı sağlıyo bu ürünler diye lanse ediyolar,eksik neyse,o konuda uzman oluyo bu maddeler nedense.
her şey ticarete dayalı.

benide ekleyon listeye

brincisi normal adet görmüyrum ben 2 inci asilama oldum menapur igne kullandim 3 ay ve catlatma ignesi olmustum dr hap verdi duphaston diye 9 gün kullandim ve bugün adet oldum malesef 2 yillk evliyim yasim 23 esimin 32 1 yildir bebek istiyruz ama malesef bu ay da yok allah yar ve yardimcimiz olsun

rabbim yardımcın olsun,hepimizinde inşallah.
malesef bu topicte liste işi devam etmiyo,çünkü topiği açan kişi,yani sudenaz uğramıyo,biz arada eski arkadaşlar uğrayıp,sohbet ediyoruz ama listeyi burdan tutmuyoruz canım.

canım ya, geçmiş olsun. Bunlar umut tacirleri.. emin ol, sonra yüzyüze gelecekleri için kendi akraba, arkadaş çevresinden kimseye kullandırtmıyorlardır.

canım ya, geçmiş olsun. Bunlar umut tacirleri.. Emin ol, sonra yüzyüze gelecekleri için kendi akraba, arkadaş çevresinden kimseye kullandırtmıyorlardır.

canım haklısın umut tacirleri bunlar
rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

herkese selamlar...bu topici büyük umutlarla açmıştım...üzerinden 1,5 sene geçmiş....

ve ben 4. deneme için hala cesaret toplamaya çalışıyorum....son denememin üzerinden nerdeyse 1 sene geçti...içimdeki heyecan azaldı...

bu zaman boyunca kendimi bu konulardan uzak tutmaya çalıştım..kafamı boşalttım..ama işte ne yaparsanız yapın sanki bişeyler hep eksikmiş gibi...

uyku tutmadı bir anda girip bakmak istedim..

rabbim inşallah isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasib etsin

sudenazcım,rabbim hiç beklemediğin anda,en kısa zamanda bebeğine kavuşmanı nasib eylesin inşallah.
ama arada gel,topicini boş bırakma,bak bizlerde bebeğimize kavuşmak için çırpınan anne adaylarıyız.:89:

günaydın arkadaşlar
canılar evet hepimiz benzeri şeyler yaşıyoruz
allah yardımcımız olsun umut versin uczelerimizi göndersin
yaaaa bazan içinden çıklmadığımız zamalar oluyor
allahım yardımcımız olsun

inşallah tüm dualarım bu yolda mücadele edenlerle...rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla göndersin mucizelerimizi...

SLM Anne adayları,bende sizi en iyi anlayanlardanım cünkü hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz.ben 2,5yıldır evliyim ve bi sene korunmadık kendimiz denedik olmadı bi süürü yanlış tedaviler uygulandı doğumkontrol hapları kulllandım cocuk istediğim halde,3,4 kez doktor değiştirdikten sonra tam bi bebek tedavisine basladım.sizinde anlatığınz gibi klomen,puregon çatlatma iğneleri.. kullandım olumlu cvp alamadım.şimdi rahimfilmi çekilecek adetimi bekliyorum 5gün gecikti,sürekli de akıntı oluyor buda kısırlık belirtisi olabilir diyorlar aceba aslı var mıdır? RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...

[sıze="3"]inşallah tüm dualarım bu yolda mücadele edenlerle...rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla göndersin mucizelerimizi...[/sıze]

rabbim yardımcımız olsun
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

bence bunlar hamilelik belirtisi ama,genede umutlandırmış olmim.
Sudenaz,sık sık gel,bak topicin boş kalıyo sonra,ona göre:80:

kızlar merhaba...bugün doktor ilk defa vajinal muayene yaptı bana..hormonlarım iyiydi ama bakınca kist gördü..kisti büyük dedi 5cm 4cm civarı bir taneymiş...over kist sanırım..adetliyken de bakıcakmış..asıl sormak istedigim şey diyelim ki allah korusun kistim küçülmedi ve ameliyat dendi...ben ameliyat olmadan kistle gidip de tüp bebek yaptırsam doktorlar yapar mı..malum ameliyata yumurtalıklar için kötü deniyor...çok üzgünüm şu an...anne olmak istiyorum artık bebek görmeye tahammül edemiyorum cok üzülüyorum...bu kist beni kısır mı yapıcak şimdi ne olucam ben
doktorum hiç konuşmuyor yorumsuz biri soru soruyorum kısa cümleler kuruyor...ya ben doktor olsam hastaya moral verirdim offf off

canım büyük bir ihtimalle dr sana ameliyat der laparaskopi yaparlar yani kapalı ameliyat
ama kist seni kısır yapmaz korkma tedavini engelemez
için rahat olsun

slmm arkadaslar yorumlarınızı okudum sohbetiniz çok iyi katılmak istiyorum iyi dileklerde bulunmanız beni sevindirdi o nedenle burya üye oldumm adım duygu ben 3 senelik evliyim ama hala bebişim olmadı yumurtalıklarım zayıf dedi doktor pregoron diye bi ilac kunllndın cok iyi oldular ama genede sonuç negatif aynı durumda olan varmı birde bugün 3.defa asılama yaptım simdi belkiyorum banada yazın hossakalın kızlar

canım hoş geldin
üzme kendini burada daha ne kadar çok kadın var göreceksin
hatta durmu okadar zor olanlar bunları görüp şükr edeceksin
yumurtalıklarıyın zayıf olması en kolay tedavilerden bir tanesidir
sakın üzme kendini
inşş rabbim senide bizlerisde sevinirir

canım büyük bir ihtimalle dr sana ameliyat der laparaskopi yaparlar yani kapalı ameliyat
ama kist seni kısır yapmaz korkma tedavini engelemez
için rahat olsun

canım kistim küçülmüş bir haftada 4,5cm den 1.5cm ye düşmüş ve zararsızmış ..içim çoook rahat yeni yıla sağlıkla girsin herkes inş...ve hamile...Allah yardımcımız olsun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…