Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

SUDENAZ222

evli,mutlu,ikiz çocuklu
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
6.490
37
39
erkek infertilitesinin listesi olurda kadın infertilitesinin olmazmı hiçç

(nevro cum acık senin kinin kopyası oldu ama idare et a.s.)

evet annelik için sabırsızlanan ve infertilite sorunu olan bayanlarımız liste için gerekli bilgiler

1-adet olmanız gereken tarih (son adet tarihi değil,bir sonraki olmanız gereken tahmini tarihiniz)

2-sizin ve eşinizin yaşı?

3-hangi kadın infertilite sorununu yaşıyorsunuz?

4-hangi tedaviyi uyguluyorsunuz? (doğal yol-tüpbebek-aşılama-yumurtlama takibi v.s...)

5-kaç aydır bebek özlemi çekiyorsunuz?

6-uyguladığınız kür ve kullandığınız ilaçlar neler?

7-sigara-alkol kullanıyormusunuz?

nick-sizin ve eşinizin yaşı-adet tarihi-infertilite nedeni-kullanılan yöntem-özlem çektiğimiz ay sayısı-kullanılan kür ve ilaçlar-sigara ve alkol kullanımı

her şey bebek için...her şey anne olmak için....rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın...

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

LıSTE HEP ıLK SAYFADA GÜNCELLENECEKTıR....BÖYLECE SAYFA SAYFA LıSTE ARAMAK ZORUNDA KALMAYIZ....

Son düzenleme:

NıCK-SıZıN VE EŞıNıZıN YAŞI-ADET TARıHı-ıNFERTıLıTE NEDENı- KULLANILAN YÖNTEM-ÖZLEM ÇEKTıĞıNıZ AY SAYISI-KULLANILAN KÜR VE ıLAÇLAR-SıGARA VE ALKOL KULLANIMI

Duru_-K=35/E=38-2 ağustos-sperm alerjisi-başarısız 4 aşılama-1 tüp bebek.şuan doğal yoldan-13 yıl-dereotu-incir kürü-az sigara-alkol yok

SULTAN1984-K:25/E:25-5 ağustos-yumurta çatlamıyor-yumurtlama takibi-5.ay-incir kürü-sigara alkol kullanmıyor

semos427-K=33/E=36-5 ağustos-fsh yüksekliği-hormon tedavisi görüyor-micro yaptıracak-2 yıl-diyette-incir kürü-bitkisel çaylar-sigara alkol kullanmıyor

cucu-K=23/E=26-3 eylül-pco'lu-yumurtlama takibi-2 yıl-hayıt macunu-glukofen 850mg-folik asit-sigara alkol kullanmıyor

azra_beril-K=23/E=26-22 eylül-pco'lu-başarısız yumurtlama takipleri-şuan doğal yoldan-14.ay-incir kürü-keçi boynuzu-özel aktar karışımı-sigara alkol kullanmıyor

imran-K=22/E=27-22 eylül-pco-sol tüp tıkalı-aşılama öncesi dinleniyor-glifor-sigara alkol kullanmıyor

cnnsnyrt-K=25/E=28-12 ekim-endometriozis hastası-1 başarısız aşılama-şuan ovulasyon testi ile doğal yoldan -27.ay-ovulasyon testi-preseed jel-sigara alkol kullanmıyor

SUDENAZ222-K=25/E=29-19 ekim-iki tüp tamamen tıkalı-1 başarısız tüp bebek-2.deneme ekim ayında-26.ay-folbiol-evicap-trental-sigara alkol kullanmıyor

seherbayer-K=23/E=28-19 ekim-pco lu-2 başarısız yumurtlama takibi-1 aşılama yarım kalmış-1.5 yıl-glifor-incir kürü-sigara alkol kullanmıyor

yavruceylan1-K=29/E=31-26 ekim-pco'lu-gelecek ay kolmen tedavisi-şuan doğal yoldan-7.ay-incir kürü-soğan kürü-sigara var-alkol yok

jbase-K:28/E:35-?????????-pko lu ve kan uyşmazlığı-2 kere klomen tedavisi düşükle sonuçlandı-şuan doğal yoldan-18.ay-??????????????-sigara var alkol kullanmıyor

majesteleri-K:31/E:33-?????????-pco lu-prolaktin yüksekliği-negatif sonuçlu yumurtlama takibi,6 aşılama ve 1 tüp bebek-şuan klomen tedavisi-5 yıl-klomen-duphaston-sigara ve alkol kullanmıyor

arzella-K:23/E:27-??????????-sol tüp op ile açıldı-sağ tüp tıkalı-prolaktin yüksekliği-şuan doğal yoldan-4 yıl-hayıt tohumu-bal,tarçın,çörekotu karışımı-sigara ve alkol kullanmıyor

ESıNGÜL-??????-???????????-yüksek FSH-1 düşük-3 negatif tüp bebek-tüpbebek-4 yıl-folbiol-dhea-hayıt suyu-sigara alkol kullanmıyor

seckin38-K=25/E=28-???????????????-sebepsiz infertilite-yumurtlama takibi-3 yıl-klomen-menegon iğnesi-sigara alkol kullanmıyor-

musetta-K=28/E=28-?????????????????-endometriozis-yumurtlama takibi-12.ay-38.ay-klomen-sigara alkol kullanmıyor

iclal_65-??????-?????????????*-yumurta zayıflığı-yumurtlama takibi-12.ay-klomen-pregnyl-sigara alkol kullanmıyor

gonca_33-K:22/E:34-?????????????-pco lu-aşılama-2.5 yıl-gonal-f-sigara alkol kullanmıyor

aylinam-??????-?????????????-yumurtalık zayıflığı-yumurtlama takibi-29.ay-klomen-pregnyl-östrofen-soğankürü-sigara var alkol yok

LEYLUFER-K:28/E:32-?????????????-hipogonadism-1 başarısız tüp bebek-şuan 2. denemeye hazırlık-9 yıl-menogon-sigara alkol kullanmıyor

yabangülüm-K=26/E=36-??????????????-pko lu-1.aşılama başarısız.şuan doğal yoldan-6 yıl-kullanmıyor-sigara alkol kullanmıyor

Adaaa-K=29/E=29-??????????????-sebepsiz infertilite-aşılama-1.5 yıl-klomen-sigara alkol kullanmıyor

meltem2327-K=28/E=28-?????????????-pco'lu-prolaktin yüksekliği-?????????????????-32.ay-?????????????????-sigara alkol kullanmıyor-

aycanisa-K=21/E=??-??????????????-iki tüpte tıkalı-????????????????-14.ay-???????????????-????????????????-

tubiss-K=26/E=29-???????????????-fsh yüksekliği-1 yumurtlama takibi kimyasal gebelik-1 başarısız micro denemesi-1 yıl-bal tarçın çörekotu-???????????????-

YS88-K=??/E=??-?????????????-pco'lu-1 başarısız aşılama-????????-??????????????-????????????-

1. HAMıŞıMıZZZZZZZ ----> VUSLAT2008 ------>

K:28/E:32
pko lu ve sol tüp tıkalı
2 negatif aşılama-2 negatif ilaçlı yumurtlama takibi-bu ilk micro denemesiydi
49.ay
günde 5 adet sigara içiyor-alkol yok :hooray: :hooray: :hooray:

2. HAMıŞıMıZZZZZZZ ----> GULLUCEMıL ------>

K:23/E:33
hipogonadizm
ilk menegon denemesiydi
9.ay
sigara ve alkol kullanmıyor :hooray: :hooray: :hooray:

3. HAMıŞıMıZZZZZZZ ----> VEDA_84 ------->

K:25/E:33
adet düzensizliği
doğal yoldan
30.ay
sigara alkol kullanmıyor :hooray: :hooray: :hooray:

Son düzenleme:
öncelikle canım hayırlı olsun yeni topiğin inşallah hepimize uğurlu gelir

veda_84- 26 haziran-aşılama-30. ay-fostimon ovitrelle-sigara alkol yok

kız bir an kendimi askerde gibi hissettim komutanım ya çok heyecanlandım turkbayragi

neyse bari sayfalar biraz ilerler fenamı aman allahım çenem düştü yine

hoş geldin canım......ekledim seni..fakat sorunun ne olduğunu yazmamışsın..yazarsan onuda ekleriz yerimseniben

rabbim inşallah hepimizin yüzüne güler..

ya aslında sorun yok galiba sağ tarafta bi tıkanıklık vardı rahim filminden sonra açıldı dedi doktor ama adet düzensizliklerim var galiba yumurtlamayla ilgili

sudenaz ismin elif galiba çok tatlı çıkmışsın resimde inşallah bu tabloya meleğinde eklenir en kısa zamanda

evet canım adım elif..

inşallah hepimizin meleği en kısa zamanda gelir :Saruboceq::Saruboceq:

a.s. a.s.

sudeciim beni de alırmısın listene:çok üzgünüm:
Aylinam 26 haziran .29 aydir.görunumde birşeyım yok ama rahim filmi çektırmem gerek.clomen+pregnyl+östrofen+sogan kürü.
Allahım gelsin artık melegim.

bende rahim filmi çektirdim geçen yıl biraz ağrılı oluyo çok korkmuştum ama gerekliyse yaptır canım

bende rahim filmi çektirdim geçen yıl biraz ağrılı oluyo çok korkmuştum ama gerekliyse yaptır canım

ıyıyım canım sagol sen nasılsın?yumoşlarımı buyutuyorumkaydirigubbakcemile3 clomen içtim haydı bu ay bakalım hayırlısı inş.rahim filmi çektırmem gerek ama pahalı yani daha dogrusu bu kaç ay baya ekonomik sıkıntıdayızmafoldumben galıba bebek degıl beni bu filmden kurtaracak olan parasızlıkkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…