Kaderimde ikinci evlilik mi var ?

Kızlar bir de ekleme yapmak istiyorum. Oldum olası sayılara harflere renklere anlam yüklerim tesadüflerin arkasını,çok merak ederim enerji bilimi ile ilgileniyorum aynı zamanda yani nasıl anlatsam düşünce ve sözlerin gücüne de çok inanırım spiritüel ve birçok kişiye saçma gelen şeyler bana hep anlamlı gelmiştir acaba saçma bir insan mıyım diye düşünürüm bazen ama beni yakından tanıyan herkes çok güçlü hislerim olduğunu söyler 6.his yani olay ve kişiler ile ilgili yaptığım tahminler hep tutar bazen korkuyorum

Allah sizi benim gibilerden korusun o zaman :)

Kendinize bu kadar inanmayın özellikle bu fal meselesine çocuğunuz varken ikinci evliliğe ne gerek var ki? Hayatınızda zorluk mu yok nasıl bu kafalara geliyorsunuz anlayamıyorum.

Kendinize bu kadar inanmayın özellikle bu fal meselesine çocuğunuz varken ikinci evliliğe ne gerek var ki? Hayatınızda zorluk mu yok nasıl bu kafalara geliyorsunuz anlayamıyorum.
İnanın son 1 yılda bazı zor şeyler yaşadım erken doğum yaptım kuvez süreci sonrası vs maddi sorunlarımız vardı ama çözüldü hani boşluktan değil bu fikirlerim

Psikolojik destek alman gerektiğini.

Kendi hayallerini gerceklestirmek için, bebekte ekliyeyim olsun diyor. Kafasinda olan pembe tabloyu yaşasın da ne olursa olsun. Takılıyo öyle hayal dünyasında işte. Çocuğu yapmak için yapanlar toplumuyuz.

İnanın son 1 yılda bazı zor şeyler yaşadım erken doğum yaptım kuvez süreci sonrası vs maddi sorunlarımız vardı ama çözüldü hani boşluktan değil bu fikirlerim
Geçmiş olsun, bende altı aylık doğum yaptım üç ay küvezde durdu oğlum (sizi çok iyi anlıyorum kuzunuzu öpüyorum)
Bu fikirler çok da normal değil herşeyi birşeylere bağlamayın kader var sonuçta değil mi? İkinci evliliği boyacı kendi için dedi belki de ne malûm?
Hayatı biraz akışına bırakın yorucu olacak böyle

Allah razı olsun suanda nasıl evladınız umarım iyidir . Tesekkur ederim evet bir süre daha bu fikirleri düşünmemeye çalışacağım

Bu işler fal ile belli olmaz canım. Üniv mezunu iş güç sahibi kadınsın, ciddi ciddi fala bel mi bağladın canım ya.

Kız burada boşanıp ikinci evlilik cümlesi kurana bile hele dur bi soluklan diyorlar sen daha evliyken shhsjshsj

Allah razı olsun suanda nasıl evladınız umarım iyidir . Tesekkur ederim evet bir süre daha bu fikirleri düşünmemeye çalışacağım
Şu an işitme engelli küvezde beyin kanaması geçirdiği için kulakları zarar görmüş altı yaşında ve özel eğitim alıyor konuşmak için
Düşünmemeniz en iyisi olacaktır sizin için.

E tüm adımları sen atmışsın, paşa ne fedakarlık yapmış bu durumda? Bir günden bir güne de o seninle özel plan yapsaymis.

O zaman ben kesin zengin oluyorum iş arkadaşım hergün fincana bakıp sallıyor.
Neyse evliliğinde ne var ne yok bilemem. Ama belli ki evlilik temelini sarsan şeyler yok. O zaman mutlu olup mutlu etmeye bak. Çocukla boşanıp sonra yeniden evlenip mutlu olmak ancak hayalde olur. Mesela ben çocuklarımı kimseye güvenemiyorum. Kendimi de güvenemem de çocuklar olunca iş bambaşka oluyor. 1 haftadır çok hastayım ama sorumluluklarım olduğu için dinlenip iyileşemiyorum bile. Sabahta iş var. Daha bir sürü çamaşır bulaşıkta beni bekliyor.
Yani onca gerçek varken olmayan saçma sapan şeylere çok da bel bağlama derim

Mukremin gibi bir anda kapida belirdi yani, bi insan ancak boyle kapida belirebilirdi, edeleli ficuduyla.

Neden boşanacağınizı düşünmüyorsunuz?
Burçla alakasını çözemesem de terazi burcuyum.
Çünkü sorunumuz yok. Birbirimizi seviyoruz. Uyumluyuz. Hayat tarzımız paralel. Birbirimize alan sağlıyoruz, saygı duyuyoruz. Beraber bir şeyler yapmaktan keyif alıyoruz ama ayrı sosyalleşmelerimiz de var. Güvenirim de kocama.
Yani güzel bir ev hayatımız var neden ayrılalım?
Hele fi tarihinde bir kadın kafadan bir şeyden attı diye neden böyle şüphe duyayım

Birinizin mutsuz olduğu versiyonu ile de yürümez ama terapiste gidin uzmandan yardım alın. Çözülmeyecek büyük sorunlar değil aslında. Bence siz içten içe ruh eşinizi arıyorsunuz hala, bu evlilikte bulamadığınızı hissediyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…