Kaderimde ikinci evlilik mi var ?

Sen nesin pardon ? Bu zamana kadar kimseye olumsuz yanıt vermedim çünkü herkesn fikirleri değerli ama seninki değil sadece sana veya hayatına uyan insanlara mi kibarsin
Yoo hayatima değil. Sizin düşünce yapınız 15 yas grubunda bile yok.

15 olmadığı kesin masal dünyasında yaşayan matilda hanım.
Şöyle söyleyeyim o zaman sen çok gerçekçi ve çok önemli bir insansın tamam mi :) hatta en mantıklı en değerli en normal insan sensin geri kalan herkes tuhaf salak ve manyak . İstediğin varsa ekleyeyim listeye

Şöyle söyleyeyim o zaman sen çok gerçekçi ve çok önemli bir insansın tamam mi :) hatta en mantıklı en değerli en normal insan sensin geri kalan herkes tuhaf salak ve manyak . İstediğin varsa ekleyeyim listeye
Salak ve manyak demedim. Haddime değil. Evliyken böyle şeyler düşünmeniz tuhaf.

Kızlar ekleme yapmak istiyorum bugün salı günü için randevu aldık b
Salak ve manyak demedim. Haddime değil. Evliyken böyle şeyler düşünmeniz tuhaf.
Aşkım ben zaten sizden yardım istediğim için buraya yazdım şimdi sen beni zorbaladin da eline ne geçti senden yardim isteyen birisi varkarsinda ama sen kötülemek istiyorsun neden benim için üzülmüyorsun da bana böyle davranıyorsun

Kızlar ekleme yapmak istiyorum bugün salı günü için randevu aldık b

Aşkım ben zaten sizden yardım istediğim için buraya yazdım şimdi sen beni zorbaladin da eline ne geçti senden yardim isteyen birisi varkarsinda ama sen kötülemek istiyorsun neden benim için üzülmüyorsun da bana böyle davranıyorsun
Ben kötü birsey istemiyorum sizin için. Mutlu degilseniz ayrılın dedim fala gerek yok. Ne randevusu aldiniz

Ekleme yapmak istiyorum
Sali günü için psikolog randevusu aldık yeniden terapiye gideceğiz . Ayrıca buradan bana koca sevdalısı bencil ve iğrenç yazanlara çok kırıldım çünkü beni anlamayabilirsiniz ya da yanlış anlamış olabilirsiniz ne olursa olsun zorbalamak ve alay etmek herhangi bir insana yapılmaması gereken bir durum. İnanın bu hayatta birdenbire bir sabah uyanıp şimdiki halimize dönüşmüyoruz hepimizin zor günleri ve bıraktığı hasarlar olabiliyor . Evet bahsettiğim şey bazılarınızın hiç hosuna gitmedi ve bana kötü sözler ettiniz ama bu kişi ben değil siz de olabilirdiniz bence biz kadınlar olarak birbirimizi sevmeli ve yardımcı olmalıyız

X