✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

ayyy ne güzellll kıskandımmmm bakkkkkkk , ben nittim biliyon mu ? Mat yapmıyom az soru yapıyorum diye bilmediklerimi de yaptım 6 tane doğrum gittiiiii ay salak kafa diye ortalıkta geziniyom şimdi , bilmediklerimi boş bıraksam atanıodum mis gibi

Boş bırakmama hastalığı bende de var canım vazgeçmek lazım gidiyor gül gibi doğrular işte

71,5 aldım biizm bölümde 73le atanıolar kuzu. Mat yapmıom nasıl olsa az net çıkacak diye bilmediklerimi de yaptım panik oldum sınavda o yanlışlar 6 doğrumu götürmüş benim

Canım kısmet işi bunlar... Ben birebir tecrübe ettim olmayacaksa olmuyor yani. Ben 4 sene önceki sınavda 84,529 aldım. Son atamalarda puan 82 lere kadar düşmüş ben bu 82 lik kadroyu yazmamışım. En kötüsü benim tercih ettiğim bi kadroya atanan kişinin puanı 84,527 di. Görünce kriz geçircektim düşünebiliyor musun 0,002 puanla yerleşemedim

Boş bırakmama hastalığı bende de var canım vazgeçmek lazım gidiyor gül gibi doğrular işte

Meslek lisesi mezunuyum canım ben , 2ayda kpss ye hazırlandım kendi çabamla , mat bizde yok zaten biliosun , o yüzden bi panik oldum az soru ile fazla puan çıkmaz vs. kazanamıcam zaten şunlarıda yapim bari diye düşündüm , ah eşekliğime doymuyorum şimdi, 1 yıl kala artık ya dersane yada mat özel ders almayı düşünüyorum , ah o puan 72 bile olsaydı şansım çok artıyodu , 71le atanan var ama bir kaç kişi o da kim bilir kaç kişi 71aldı nasippp diyorumm napim artık

Ayyyy işte çok gıcık bir durummmm yaaa nasılda sinir oluyor insan işteee , bu sene yapçakmısın tercih falan?

Ayyyy işte çok gıcık bir durummmm yaaa nasılda sinir oluyor insan işteee , bu sene yapçakmısın tercih falan?

Yaparım tabi ama benim bu puanla atanmam mucize olur yani Senin yaşın küçük daha zamanın var çoluk çocuk koca derdi de yokken çalışırsın bir dahaki sınava.

İzmirliler kayıp resmen Çok fazla birikemezsek bi zaman sonra buluşuruk kızlar olmamı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…