✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

tıbbi ve aromatik bitkiler mezunuyum cok bi ataması yok malesef..

Bölüm güzelmiş yalnız Şu kantaron yağı her şeye iyi gelir diyolar doğru mudur kız?

kızlar yaaa bende güzel bi aşk filmi önerir misiniz ? bu arada Aamir Khan'ı ve filmlerini cok seviyorum izlediniz mi?

Aamir Khanı ben de çok seviyorum izledim çoğu filmini hepsinin bir mesajı var. Çok duyarlıı bir sanatçı takdir ediyorum kendisini. Hep seni aradımı izle bence içinde herşey var

İzmir in havasından galba
Bugün dondummm ya , gömlek kazak mont üçlüsü yaptım yinede dondum kuru soğuk vardı sabah

Ben gömlek içi tişört en üste de kot ceket giydim fazla üşümedim hamilelik vücut ısısını yükseltiyo galiba

onu izledim...başka ? aşk tesadüfleri sever'i izledin mi
İzledim canım , türk filmlerinin arasında başarılı bulduğum tek aşk filmi diyebilirim her ne kadar klasikte olsa...
Nişanlım geçengün sil baştan diye aşk filmi tavsiye etti ama izlemeye vaktim olmadı

gunebakan33 buldum tsk canm izleyeyim o filmi :) yaa amir khanı izledikce asık oluyorum ben yaaaa
Evet ilk başta ben de aşık olmuştum sonra yaşını öğrenip şokkkkk oldum adam dondurmuş kendini galiba

Kızlar prison break yada fringe ye başlayın başroldeki iki adama da aşık olursunuz
Ben bi aşk filmi izlemiştim adını hatırlayamadım, adam hastaydı ve hep notlar tutardı yaptıkları ile ilgili insanlarla ilgili, adam her sabah uyandığında hiç bişi hatırlamıodu notlarına bakıodu ve hergün aynı kadına aşık oluo çok tatlı aşk hikayesiydi...
Adı aklımda değil işte kadının adı molly di sanırım

50 ilk öpücüğe benziyo anlattığın ama orda kız hasta Prison break beni sarmadı bi ara yine deniycem izlemeyi.

50 ilk öpücüğe benziyo anlattığın ama orda kız hasta Prison break beni sarmadı bi ara yine deniycem izlemeyi.

Kesintisiz bi kaç bölümünü izle full ekşın full animasyon aşk var , aksiyon var, paralel devlet var, gay var , ölüm var, hainlik var, dram var süper bi diziydi keşke hiç bitmese dediklerimden ilk 2ye girer bu dizi, breaking bad den daha sürükleyici prisondan sonra breaking bad de beni sarmadı,
fringe aksiyon ve bilim kurgu, fantastik üzerine ,olay döngüleri beni çok bağladı ve çok iyi rol yapıyor oyuncuları kaliteli bi diziydi eski yapım olmasına rağmen. Ama diziye başladınmı kesintisiz bi kaç bölümü izle ard ardına yoksa hem anlaşılmıo hem sıkılıo insan.

Breaking badi başta çok seviyordum sonunu getiremedim. Fringe izliyorum sindire sindire sonu gelmesin diye House md gibi benim için sonu gelsin istemiyorum. House un tüm sezonlarını tekrar tekrar izledim. Doctor Who yu da seviyorum ama David Tennant varken ahhh bambaşkaydı

prison break mutlaka izle boşver breaking bad i sonunda ağlamıştım ben ,
house bende izledim ama sonu gelmedi, supernaturels o da yarım kaldı
person of interest ve believe tv de denk gelirse izliyorum ilgimi çekti ama net yok baştan izleyemedim

ilk 3 e girme ihtimali olan dizi de revolution yarım kaldı net yok diye gayet başarılıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…