✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

offf bugün cok yogundum kızlar ya..bide canım sıkkın idare bölümünde biseyler oluyor ve ben net bişey bilmiyorum..
belki de işsiz kalabilirim... :KK43: düsündükce canım sıkılıyor yaa

offf bugün cok yogundum kızlar ya..bide canım sıkkın idare bölümünde biseyler oluyor ve ben net bişey bilmiyorum..
belki de işsiz kalabilirim... :KK43: düsündükce canım sıkılıyor yaa

Canım sıkma canını değmez başka bir iş bulursun daha iyi olur belki nerden bileceksin

Cuma günü üzgün yazıyodu :KK70: Bakındım bulamadım neden banlandığını ben bi sebep göremedim :KK53:

Aynen canım banlanmışım , nedenini yazmamışlar, ne çirkef insanlar var bir sürü laf sokuşturur onları hiç banlamazlar son zamanlarda bunu farkettim. ama geldim artıkın :KK70: cuma günü de kpss derdindeydim 2 puanla atanmak hayal oldu :KK61:

Aynen canım banlanmışım , nedenini yazmamışlar, ne çirkef insanlar var bir sürü laf sokuşturur onları hiç banlamazlar son zamanlarda bunu farkettim. ama geldim artıkın :KK70: cuma günü de kpss derdindeydim 2 puanla atanmak hayal oldu :KK61:

Geçmiş olsun canım yaa az puanla kaçırınca çok can sıkıcı olabiliyor üzüldüm ama belki atamalarda puanlar düşer. Ben de girmiştim ama öyle atanma niyetim olduğundan değil hobi olarak :KK70: 77 küsur almışım

X