✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

offf bugün cok yogundum kızlar ya..bide canım sıkkın idare bölümünde biseyler oluyor ve ben net bişey bilmiyorum..
belki de işsiz kalabilirim... düsündükce canım sıkılıyor yaa

offf bugün cok yogundum kızlar ya..bide canım sıkkın idare bölümünde biseyler oluyor ve ben net bişey bilmiyorum..
belki de işsiz kalabilirim... düsündükce canım sıkılıyor yaa

Canım sıkma canını değmez başka bir iş bulursun daha iyi olur belki nerden bileceksin

Cuma günü üzgün yazıyodu Bakındım bulamadım neden banlandığını ben bi sebep göremedim

Aynen canım banlanmışım , nedenini yazmamışlar, ne çirkef insanlar var bir sürü laf sokuşturur onları hiç banlamazlar son zamanlarda bunu farkettim. ama geldim artıkın cuma günü de kpss derdindeydim 2 puanla atanmak hayal oldu

Geçmiş olsun canım yaa az puanla kaçırınca çok can sıkıcı olabiliyor üzüldüm ama belki atamalarda puanlar düşer. Ben de girmiştim ama öyle atanma niyetim olduğundan değil hobi olarak 77 küsur almışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…