✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

İyi canım sen nasılsın uğraşıyoruz iş güç... Bebişler de iyi biri içerde biri dışarda zıplıyorlar
ay ne güzel gencecik anne ileride sizi ablası sanırlar, bende napemm bankalara köpürüyorum netten telefon siparişi vericem kartım yok başvuruda bulundum bir aydır hala değerlendirilecek , kanser ettiler beni resmen

Bankada maaş hesabın falan yoksa zor çıkıyor artık kredi kartı. Çok gıcık bir durum kredi çekmek istesen onu bile vermiyolar.

Bankada maaş hesabın falan yoksa zor çıkıyor artık kredi kartı. Çok gıcık bir durum kredi çekmek istesen onu bile vermiyolar.

Daha önce kredi kartı kullndım kapattrken yalvardılar ek para bile hedye ediolardı istemedim kpattım, bşka bnkdn kredi çektim düzenli ödeme sicilim var, ama yok çıkmıo kart delirtçkler benielden maaş alıyorum canım ben pofff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…