İzmir'deki Falcılar

yelola yelizin tlf numarasını yollarmısın özelden

arkadaşlar kemalpaşa daki emele gidenler ÇOK ACİL emel in telefon numarasını bana özelden mesaj atabilirlermi? ÇOK ÇOK ACİİİLLLL

canım emele ablam için gitmiştik, açıkçası söyledikleri şaşırtsada ilk anda aslında hiç çıkmadı, ablama boşanacağını söylemişti, fakat üzerinden 1 yıl geçti halen evliler ve hatta bir bebekleri oldu, ayrıca o zaman bizden enitemin atletinive evlenme cüzdanlarını ve nüfus cüzdanı fotokopisini istemişti, karşılıksız yardım edecem ama düzelecekler demişti, yalnız çok şaşırmıştık ilk defa büyü yapmak için böyle materyaller isteyen biri çıktı, hatta adımıza kredimi çeker, nüfus cüzdanlarımızı kullanırmı, falan diye çok tedirgin olduk ve bir daha hiç gitmedik, abartıldığı gibi bir bayan olduğunu düşünmüyorum, sadece insanı etkisi altına almayı cidden güzel başarıyor, yorum sizin...

arkadaşlar kemalpaşa daki emele gidenler ÇOK ACİL emel in telefon numarasını bana özelden mesaj atabilirlermi? ÇOK ÇOK ACİİİLLLL

canım emele ablam için gitmiştik, açıkçası söyledikleri şaşırtsada ilk anda aslında hiç çıkmadı, ablama boşanacağını söylemişti, fakat üzerinden 1 yıl geçti halen evliler ve hatta bir bebekleri oldu, ayrıca o zaman bizden enitemin atletinive evlenme cüzdanlarını ve nüfus cüzdanı fotokopisini istemişti, karşılıksız yardım edecem ama düzelecekler demişti, yalnız çok şaşırmıştık ilk defa büyü yapmak için böyle materyaller isteyen biri çıktı, hatta adımıza kredimi çeker, nüfus cüzdanlarımızı kullanırmı, falan diye çok tedirgin olduk ve bir daha hiç gitmedik, abartıldığı gibi bir bayan olduğunu düşünmüyorum, sadece insanı etkisi altına almayı cidden güzel başarıyor, yorum sizin...

Yelola Yeliz'in numarasını gönderebilir misin lütfen özelden?

arkadaşlar ya varmı yelizin numarasına ulaşan varsa bana da gönderin lütfen

yaaa ay aman yaa
nasıl alcaz şimdi numarayı benden özleden yazamıyorum yazabilsem kendi cebimi yazardım sana öyle görüşürdük (

kızlar ben bugün müjgan cafedeki tülin ablaya gittim. gelecekle ilgili iyi şeyler söyledi. tarih de verdi. tülin ablaya giden oldu mu. çıkma potansiyeli var mıdır ki,çok meraktayım su an:18:

kızlar ben bugün müjgan cafedeki tülin ablaya gittim. gelecekle ilgili iyi şeyler söyledi. tarih de verdi. tülin ablaya giden oldu mu. çıkma potansiyeli var mıdır ki,çok meraktayım su an:18:

Bana da bir vade vermişti,kesin bir tarih.Ne dediği oldu,ne de tarih tuttu .

kızlar perşembe günü yeni bir falcı keşfettim adı ayten arkadaşımın arkadaşı aradı ve arkadaşın evine davet ettik çok tatlı bir bayan şirinyerde oturuyormuş iskanbil kağıtlarıyla bakım yapıyor 20 liraya ama ben çok memnun kaldım aynı şekilde arkadaşımda çok beğendi daha önce hiçbir falcınn söylemediği çok ilginç noktalara değindi şuankiyle ve kısa vadede olacakları bildi ilerisini yaşayıp göreceğiz kısacası tavsiye ederim

rica etsem yelizin telefonunu mesaj atabilir misiniz ? xxxxxxxxxxxx ayrıca evinde mi bakıyor ? teşekürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…