İzmir'deki Falcılar

kızlarrrr ınanamayacagım bırsey gerceklestı hayırlısı olur ınsallah ve bunu bana yeliz solemıstı :)
cebını bana da atar mısn esans cım :)

kızlarrrr ınanamayacagım bırsey gerceklestı hayırlısı olur ınsallah ve bunu bana yeliz solemıstı :)
cebını bana da atar mısn esans cım :)

Pamaticm, ben de yelizin kişisel telefonu yok . Ama arkadaşıma vermiş ancak o da bulamadı nereye yazdığını .Bulursa gönderirim .Bu arada yelizin arkadaşıma kesinlikle olacak dediği (özellikle iddia ettiği) bir durum gerçekleşmedi.

Pamaticm, ben de yelizin kişisel telefonu yok . Ama arkadaşıma vermiş ancak o da bulamadı nereye yazdığını .Bulursa gönderirim .Bu arada yelizin arkadaşıma kesinlikle olacak dediği (özellikle iddia ettiği) bir durum gerçekleşmedi.

Esanscım oyle bısey soylemıstı kı bana ; o zaman ımkansız hatta bıraz sacmaladın bıle dedım kadıncagıza...o kadar buyuk o kadar olay bısey oldu yanı :KK52:

arkadaşlar kemalpaşa daki emele gidenler ÇOK ACİL emel in telefon numarasını bana özelden mesaj atabilirlermi? ÇOK ÇOK ACİİİLLLL

kızlar ozel msjlarınıza cwp veremıyorum daha hak kazanamamısım
yelızın telı bende de yok bulan varsa pzelden msj atabılır:KK34:

Evet arkadaşlar nergize gittim ve şimdi eve geldim laptobu açar açmaz yorumumu yapıyorum. Nergizden çok memnun kaldım. Neden derseniz herşeyden önce doğal, yapmacık olmayan bir bayan. Ve oldukça da dürüst. Bana teker teker ruh halim, yaşadığım olayları herşeyi anlattı. Geleceğim ile ilgili olumlu seyler söyledi. Çok çok memnun kaldım. Evine ulaşmam biraz olaylı oldu benden kaynaklı :p ama gerçekten değdi. Bakım ücreti 20tl. Sonuna kadar hakediyor. Artık hiç kimseye boşuna para vermeyin direk nergize gidin. Etraf dolandırıcı dolu gerçekten.

Size son olarak değerlendirdiğim de, en iyi iki falcım : Nergiz ve Sibel.
şaşmaz artık bunlar.

Selamlar,
özelden mesaj yazma şansım olmadığı için burdan yardım almak istedim, eğer bu 4 beğendiğin falcının iletişim bilgilerini benimle payalaşabilirsen çok sevinirim, şimdiden yardımların için teşekkürler....

buarada kirli Birsen hakkında yorum yapayım bende,
öncelikle orda fal dinleyebilmek gerçekten mümkün değil, resmen çöplük içnde ve gerçekten çok ama çok kirli, yorumlarına gelincede ben başarılı bulmadım, gitmeye değer bulmadım.

kızlar bu yeliz kim ve nerede banada bilgin verin lütfen

ayrıca muska yazan hoca varmı

günlerdir sizi okuyorum ,

198 sayfadan puantj yaptım falcılara sonuc olarak izmirde gidilebilicek falcılar belli oldu..asagıda listeliyorum gittiklerime de yorum yapıroym...

sizden ricam cok acil belevindeki kadının nosu yarın ona gidicem,pazarda semiklerde birine gidicem bakalım fikirlerimi yine yazarım...

müjgan cafe murat- isabetli seyler söyledi dediklerini bekliyorum..5/10

müjgan cafe ali

fısıltı cafe ramazan- en begendim fal sekliydi söylediklerinin bazıları cıktı daha da var 15 ocagı bekliyorum bi dediği sey için ama tavsiye ederim 7/10

cookies sevgi

yeşilyurt aynaya bakan emel

pasaportta gülistan-gitmiştim ama hiç hatırlamıyorum sadece ablam ooo iyi demişti ama ben hatırlamıyorum ama cok övüyorlar.5/10

bornova samyeli cafe serpil

bornova migros emel

kemeraltı sevdam cafe sevda

buca mehtap

buca murat

belevi bedriye-bence gidilmeliiii....benim arkımın gelecek 4 yılını harf harf bildi ve en bilinmicek gecmişini bildi...9/10

ksk ravvaza ferda- 2 kere gittim hiçbişey bilemedimm 0/10

ksk tülin

müjgan cafe müjgan-tatmin etmedi dedikleri cıkmadı 2/10

telve cafe asiye

pasaklı birsen
bu belevindeki falcının nosunu verebbilir misiniz? çok acilllllllll!!!!!

kek ve best11111 sizlere yeni mesaj attım.yine aynı rakamı yanlış yazmışım.:111:

Arkadaşlar yeliz ve nergizin telefonu banada acil lazım, daha öncede yardım istedim ilgilenen olmadı umaım bu sefer biri yardım eder,

Buarada kıbrıs şehitleri coton mağazasının yanında daisy cafe var, asıl her tarafta bahsi geçen müjgan orda ve daha yeni baktırdım, NAZ diye bir kız başlamış , arkadaşlar hem enerjisi çok güzel hemde cidden başarılı tavsiye ederim.

Yeliz abla hakkında söyleyenen sözlerin, iftiraların aslı yoktur, ben kendisinin evinede gittim, aynı şekilde evrekadada ziyafet ettim.Evrekeda telefon vermesinin sebebi kendisine çok talep olması ve izin günlerindede yetişemeyen insanlara yardımcı olmaktı bunda büyü bozmak veya herhangi bir şekilde kısmet açma durumu gibi birşey yok. Kendisi falcı olduğu için üzerinizdeki büyüleri görmesi çok normal ve sizin ona gitme amacınız zaten hayatınızdaki olumsuzlukları görmesi. Ben bunu yapanı çok kınıyorum, hiçkimsenin hiçkimseyle bu şekilde oynamaya hakkı yok. Evine giden sadece benim ve o bayanında gittiğini düşünmüyorum insanların üzerinden hiçbir şekilde bu şekilde konuşulmasın. Yeliz ablayla da görüştüm kendisi çok sinirlendi ve açıklamasını yapıcak. Herşeyde ortaya çıkıcak er geç. Bir kişi bu olaydan sonra gitmiş bu olaylardan önce giden sadece benim. Ayrıca da madem bu kadar memnun kalmadın neden evine gittiğini söylüyosun.

Yelize bende gittim inanılmaz memnun kaldım hatta bende telefon numarasıda vardı ancak kızım telefonumu havuza atınca ne telefon nede numara kalmadı artık biri yardım etsin lütfennnn...

arkadaşlar çok acil belevindeki ve şemiklerdeki falcının numaralararını banada yollarmısınız özelden

merhabalar;
izmirde evreka cafede çalışan tarotçu yelizin telefon numarasını bilen varsa yazarsa sevinirm.ACİLDİR

Yeliz hakkında bir şey de ben söyliyeyim , kadın biliyor. Yüzde yüz tutturmasını beklememek lazım.

Erkek arkadaşımın annesi rahatsızdı, diğer falcılar daha uzun yaşayacak,iyileşecek çıkacak dedikleri hatta ben bu işi biliyorsam bu kadın kesin iyileşecek
diyenlerin olduğu kadıncağızın vefat edeceğiniz Yeliz söylemişti. ( Bir de Fondue Cafe'deki Ali bey.. )

X