İzmir'deki Falcılar

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün alsancak'ta işim vardı dönüşte siesta cafe ye gittim, bana çok ilginç ve çarpıcı şeyler söyledi bir ay içinde (ağustos-eylül) bir işe başlayacağımı, orada yönetim kadrosundan birine aşık olup iki yıl içinde eşimden boşanacağımı söyledi.......... şok oldum

ben gayet olumlu düşünüyorum, şimdiye kadar izmitte 6 yıl önce gittiğim falcıdan beri kimse böyle bakmamıştı, o kadını da bir daha bulamamıştım, ama yeliz de çok iyi, umarım onu da kaybetmem öbürü gibi :)

bana iyi şeyler de kötü şeyler de söyledi, yani hep olumlu fln söylemiyor, o an olanla ilgili bnm bilmediğim şeyler söyledi, başta yok canım demiştim, ama 1 saat sonra telefondan hepsini öğrendim. zamanı dediği gibi pek kesin tutturmuyor ama az çok biliyor. bana meslea sevgilinle temmuzda görüşeceksin demişti, bu hafta geldi bir günlüğüne de olsa gördüm sonunda :) iyi yani ben sevdim, hem çok tatlı bir kadın, yavaş yavaş anlatıyor, bizim gittiğimiz gün kızı hastaydı ağlıyordu :KK43: kesin bakmaz baksa da sallar demiştik ama sağolsun iyi baktı. inşallah kızı iyileşmiştir.

ayrıca altındağda kadriye yi duyan giden var mı arkadaşlar? tavsiye eerim resim üzerinden bakım yapıyor ..zihin okuyor ve gerçekten aynısı veve gelecekte olacakların çoğunu bilmiş bir kişidir.

selam arkadaşlar,
ben foruma yeni katıldım, en son bende murata gitmiştim mujgan cafedeki ama çok dolu olduğu için yeni gelen naz hanım diye bir bayan vardı ona baktırmıştım rastgele. o ana kadar olan olayları olduğu gibi tahmin etti. o gun istanbulda iş görüşmesine gitmiştim ve izmire akşam ustu dönmüştüm, fal masasına oturur oturmaz bana,"istanbuldaki işin olacak dedi" şok oldum. bakalım daha 1 hafta oldu gideli, gelecekle ilgili tahminleri de tutarsa yazacağım..

arkadaşlar ben yeni üyeyım neolur bana yelizin numarasını veya nergizin numarasını bırı yollarmı çok acıl lazım

peki yelize ulaşmak istiyorum canım warmı sende numara yada başka bişey lütfen acil fal lazım falllllllllllll

ayrıca altındağda kadriye yi duyan giden var mı arkadaşlar? tavsiye eerim resim üzerinden bakım yapıyor ..zihin okuyor ve gerçekten aynısı veve gelecekte olacakların çoğunu bilmiş bir kişidir.

kadriye hanım yıldızname mi bakıyor altındağda yıldızname bakan bir kadın varmış çok iyi diye duydum ama ulaşamadım kendisinie

selam arkadaşlar,
ben foruma yeni katıldım, en son bende murata gitmiştim mujgan cafedeki ama çok dolu olduğu için yeni gelen naz hanım diye bir bayan vardı ona baktırmıştım rastgele. o ana kadar olan olayları olduğu gibi tahmin etti. o gun istanbulda iş görüşmesine gitmiştim ve izmire akşam ustu dönmüştüm, fal masasına oturur oturmaz bana,"istanbuldaki işin olacak dedi" şok oldum. bakalım daha 1 hafta oldu gideli, gelecekle ilgili tahminleri de tutarsa yazacağım..

cnmmm bu murat cafe daisy'deki murat diil dimi? müjgan cafe'den ayrılıp oraya geçti diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum :S bu arada naz'a bende gidicem allah kısmet ederse, umarım benimde bu tarz şeylerimi bilir :S

X