İzmir'deki Falcılar

cafe evrekanın teli xxxxxxxyeliz hanım xxxxxxxxxx nergiz hanımın da var ama buraya yazarsam olurmu bilemiyorum çünkü bu hanım evinde bakım yapıyormuş yani kişisel numarası özel mesaj hakkım da yok canım e-mail adresini yazarsan sana gönderebilirim öpüyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
[COLOR="#FF0000"] xxxxxxxxxxxxxx[/COLOR] cnm buraya gönderirsen sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
huhu kizlar ben geldim size iyi falli günler dilicekdim :93: ama yinede diyorum ki fala inanmayin falsizda kalmayin

Evet ,yaptım ve nihayet yazabilmek için zaman bulabildim .İki tanıdığımın deneyimlerini de buraya ekleyebilmek için onların haberlerini de bekleyeyim demiştim .Evraka, fal gelme sırasını rahatça bekleyebileceğiniz bahçeli bir kafe .
Yeliz'in baktığı fal 20-25 dakika kadar sürdü.Geçmişten biraz bahsetti.Doğruydu.Şu anki durumlarla ilgili cok daha fazla şey söyledi.Doğruydu.Şu anda olmakta olan ama haberimin olmadığı bir kaç gelişmeden bahsetti . İlginçti.Nergiz'in söylemediği bazı konular ve ayrıntılar üzerinde durdu.Ama Nergiz de Yeliz'in söylemediği konular ve detaylardan bahsetmişti.Tabii ikisinin de aynı yorumu yaptığı çok konu da var.Gelecekle ilgili Nergiz 'e oranla daha az konuda konuştu ve ayrıntı verdi.(buradan hemen demek ki Nergiz görebiliyor ,Yeliz göremiyor gibi yanlış,gereksiz bir genelleme çıkmasın . Bunu söyleyebilmek için bu iki kadına bir kaç defa daha gitmek , biraz da beklemek gerek ) Bir konuda gelecekle ilgili bir soruma 'bunu daha iyi görebilmem için o olay çemberinin içine girmen gerek ,yaklaşmışsın ama girmemişsin daha 'tarzında benim dürüst bulduğum birşeyler söyledi.
Ortalamanın üstünde bir falcı .Rahat ,zorlanmadan, seri ,doğal bir şekilde anlatıyor.Yuvarlamıyor ,genellemiyor ,ağzından laf alma kurnazlıkları yapmıyor.Kafede kadınlar vardı.Beklerken 1-2 cümle sohbet oldu aramızda.Kimi Yeliz'i internetten ,kimi arkadaş , komşu ,kardeş ,yeğenden bulmuş ' iyi fal bakıyormuş' diye geldik dediler.
Tanıdıklarımı da hem fal seven ama aşırı ciddiye almayan, yaşamlarında şu anda çok zor, hassas bir dönemden geçmeyen,yani faldan medet ummayacak (negatif etkilenmesinler ve fal bağımlılığı yaratmasın diye ) ve yorumlarına güvenebileceğim kişilerden seçtim.Onlar da Yeliz 'in geçmiş ve şimdiki durumla ilgili söylediklerinden verdiği şaşırtıcı ayrıntılardan etkilenmişler.Birinde gelecek için daha az bir diğerinde çok daha dolu dolu yorumlar yapmış.Birine 20 diğerine 15 dakika fal bakmış.Saymışlar dakikaları :) Kendisine daha az fal bakılan 'acaba kafe kalabalıklaşınca, Yeliz hepsine yetişeyim diye benim falımı daha aceleye mi getirdi 'diyor.Ama o da memnun kaldı.Yeliz 'in falının yanısıra halini tavrını da beğenmişler.
Sonuç olarak , herşeyi ve de herşeyi bilen falcı (iyi ki de )yok ! Ama bazı şeyleri diğer falcılara oranla daha çok doğru tespit edebilenler var.Yeliz geçmiş özellikle şimdiki durumlarla ilgili , siz ve sizin yaşamınızda olan kişilerin karekterleri ile ilgili de hedefi vuran etkileyici tespitler yapabildiği için gelecek tahmin ve yorumları da (tabii söylediği güzel olaylar için ) tutar ,gerçekleşir diye umutlanıyor insanlar.ŞİMDİLİK Yeliz 'in kendisi ve falı bende olumlu bir izlenim bıraktı.Falla ilgilenenler ,falı gelenler onlarca abidik gubidik falcıya gidip boşa para ve zaman harcayacaklarına , Yelizi de bi denesinler .Ve beğenen de olsa beğenmeyen de bizi yorumlarından eksik etmesinler.

Yarın Nergiz 'le Yeliz'i şu ana kadar gördüğüm kadarıyla karşılaştırmak istiyorum .Ama onları yumurta tokuşturur gibi tokuşturmayacağım.Şimdilik NeRgiz de Yeliz de bu alanda birçok meslektaşına oranla daha yetenekli insanlar.Bunlar kişisel görüş şüphesiz. Bu iki insan hakkındaki negatif eleştirileri de duymak,okumak isterim.Ön yargılı değilim.Demek istediğim, onları tokuşturmayacağım ,çünkü kişisel deneyimim böyle bir ihtiyaç hissetirmiyor.Ortak yanlarından bahsetmeyi planlıyorum.

Evinde de mi fal baktı ?

Arkadaslar bende gittim bugun...sunu diyebilirim size,ben pek falcı gitmem cünkü gittigim bi kac falcının salladıgını ama gercekten salladıgını gördüm:) bu sayfadaki yeliz ile ilgili yorumlarınızı okuyunca cok merak ettim ve gittim!!! Cok güzel baktı ryh halimi ve bazı olayları anlattı ve sasırdım :26: istediginiz kisi hakkındada soru sorabiliyorsunuz..ben memnun kaldım..

Ben eklemiştim onu sen burda yazdıgında..karakter analizi yapıyor önce..sölediklerine sasırmıstım vade söledi bakalım cıkacakmı bekliorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…